Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Idegenlégió fórum

Idegenlégió (beszélgetős fórum)


2011. aug. 15. 11:10
hát ez így akkor nem egyszerű...:(((
11. 879a837565 (válaszként erre: 10. - Nemmondod)
2011. aug. 8. 10:08

Az ottani ápolók, a katonák közül vannak szakosítva. Lányt nem is láttam még a légiós ápolók között.

A Francia katonáknál van lehetőseg nőként ápolónőként szolgálni, de ahoz állampolgárnak kell lenni!

2011. jún. 18. 15:39
Én nővérként mennék ki,van valaki,aki tud tanácsot adni,honnan induljak neki???
2011. ápr. 9. 13:30

Rokonod hol kiképző, melyik ezrednél?



A megszökések nagyon régen voltak! Már nincs ilyen, vagy ha van, akkor nagyon ritkán!


A kiképzés az valóban nagyon kemény tud lenni, de aki megfelel a felvételin a fizikai felmérőn is, akkor az kibírja.


Még mindig azt mondom, hogy ez az egész hozzáálás kérdése!

8. pocokfarok (válaszként erre: 7. - 879a837565)
2011. ápr. 7. 09:50

Nem, nem magyar allampolgarkent ment ki!

Olvastam Rejto konyveket, tudom mirol ir. Ha olyan egyszeru letezni a legioban, akkor miert van az, ha sokan 2 het utan megszoknek, mert nem birjak?

Tudom jol, hogy nem az ehezesrol szol es nem a gyilkolas, hanem arrol, hogy kikepezzek a vilag legelitebb hadsereget. Mert ez az!

Mit gondolsz, miert mindig a legiot vetik be legutoljara egy haboruban? Mert ok a legkepzettebbek barmilyen teren.

Ez a rokon ma mar francia allampolgar is, es a mai napig tart kikepzeseket a legioban. Mert elismert tagja ennek az egesznek, amit konnyu tulelni egy kis akaraterovel ...

7. 879a837565 (válaszként erre: 6. - Pocokfarok)
2011. ápr. 6. 19:18

Kedves Pocokfarok. 30 évet egy ezredesnek nem szokása lehúzni a légióban. És ha a rokonod Magyar állampolgárként került ki a légióba, akkor nem is érehette el az ezredesi rangot!

És a Rejtő könyvekben az író írt hasonlókat légiórol, mint amiket Te mesélsz. Már sok-sok éve nem az éhezésröl, gyilkosságról szól a légió.

Nézz csak utána!

6. pocokfarok (válaszként erre: 5. - 879a837565)
2011. ápr. 6. 17:37
Mar elnezest, de ide nagyon nagy akaratero kell! Es nem csak Afganisztanban. Pl mi van akkor ha kiraknak a dzsungel kozepen, egy esoerdoben elelem meg minden nelkul? A rokon meselte, hogy ilyenkor kenytelen voltak kismajmot enni, ha nem akarnak ehen halni ... meg sok ronda veszelyes bogar, kigyok, pokok meg hasonlok ... Kell ide akaratero!
2011. márc. 22. 12:20

Nem annyira gáz! Szerintem mindenki kibírja, akinek van egy kis akaratereje.

Ám az nem igaz, hogy sok a pénz! Sok akkor, ha két évet lehúzol valamelyik külföldi ezredben!

És manapság nem veszéllyes, kivéve Afganisztánt, ott elég gyakran veszítik életüket a katonák!

De az biztos, ha bírod, akkor biztos jövedelem!

2011. jan. 6. 10:27
Két ismerősöm is volt kint. Az egyik nem bírta, úgy érezte megőrül, úgyhogy hazajött. a Másik végig csinálta. Sok mindent megtanulhat ott az ember mint fizikailag, mint pedig az életről szerintem, de nagyon sok kitartás kell hozzá. Viszont ha végigcsinálja, akkor nem lesznek anyagi gondjai, az tuti.
2011. jan. 5. 21:57
Nekem egyik rokonom 30 evet huzott le ott. Mara mar ezredes a legioban. Persze mar nyugdijas, neha bejarogat. Jol megszedte magat penzzel es kint maradt Franciaorszagban ...
2011. jan. 5. 18:00
Tesóm volt 8 évet, kibírta.
2011. jan. 5. 17:57

Egy ismerősöm oda szeretne menni és nagyon komolyan gondolja. Itthon is önszántából "katonáskodik".

Azért a légió egy nagyon kemény hely, már amennyit tudok róla. Mi a véleményetek?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook