Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek azokról a férfiakról aki csak a gyerek miatt marad otthon? Mert a nő zsarolja a gyerekkel? fórum

Mi a véleményetek azokról a férfiakról aki csak a gyerek miatt marad otthon? Mert a nő zsarolja a gyerekkel? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 5. 17:14
csak érted, tönkre tesz 2 vagy több embert is...egyrészt, ha kitudódik ( márpedig sztem csak megérzi ezt a nő, ha a pasija félre jár ), akkor a feleség is kibukik, lehet ez kihat a gyerekekre is (noha ők aztán tényleg nem tehetnek semmiről), a szerető sem lehet felhőtlenűl boldog, ebben a bizonytalanságban, mondjuk nekem soha nem volt ilyen szitum, de biztos kva szar lehet, hogy tudod, hogy a férfinak akit mondjuk már megszerették, azért kell felkellnie a közös ágyatokból, mert haza kell érnie x időre a családjához...biztos belepusztulnék, már magától a gondolattól is, hogy egy másik nőhöz megy haza és az a nő nem én vagyok...áá kész...téboly...inkább hallod szenvedek egyedül, amíg rám nem talál az az ember akinél ilyen problémák biztos nem merülnek fel,és nem kell rajta osztozkodom...irigy vagyok:D
2011. jan. 5. 17:10
köszi a tanácsokat de most mennem kell sziaaa
58. lilluska25 (válaszként erre: 57. - E6e5405fd3)
2011. jan. 5. 17:06
:))
2011. jan. 5. 17:05
a te pasid, sztem eléggé gerinctelen egy fazon, én így ennyiből amit leírtál annyit szűrtem ki, hogy részéről csak játék volt az egész...a szilveszteri smst ellenére is...nem fogja otthagyni az élettársát, csak sztem egy-egy futó kaland jól jönne neki az otthoni monoton gyereksírás és kakis pelenkák közepette...anyuka biztos kicsit elfelejtkezett róla, hogy apucit is néha ki kéne elégíteni..az a baj, tudod, hogy vannak ilyen típusú férfiak...ezek az örök megszelídíthetetlenek...örökké keresik az újat, és nem találják a helyüket, meg játszák a nagy vagányat, de lépni nagyhányaduk persze nem mer...
56. lilluska25 (válaszként erre: 55. - E6e5405fd3)
2011. jan. 5. 17:00
leirhatod mind 2 öt de foleg az érdekel akit leirtam (én esetem)
2011. jan. 5. 16:58

szerintem azért lehet még találni olyan 30-as férfit, aki nem házas...nyilván sokkal nehezebb, mert nincs belőlük olyan sok, de biztos van olyan, aki úgyan úgy mint te még nem talált rá a nagy Ő-re...társkereséssel nem próbálkoztál?Sztem egyáltalán nem gáz, kilehet fogni normális helyes fazonokat:), meg veszteni az ember nem veszt vele...vagy bekell indítani a pasifogó bizniszt, rá kell állítani a barátnőidet, hogy ők is tartsák nyitva a szemüket:)

mi a véleményem a pasiról? általánosságban az ilyenekről, vagy konkrétan a tiédről, amit leírtál vele kapcsolatban?

54. lilluska25 (válaszként erre: 52. - E6e5405fd3)
2011. jan. 5. 16:44
de azért ird le e véleményed kiváncsi vagyok a pasirol
53. lilluska25 (válaszként erre: 52. - E6e5405fd3)
2011. jan. 5. 16:44
háát remélem de olyan régóta keresek és semmi.ne értd félre voltak azért mert lenne most is ( ilyenek mint ez ) de rendes normálisat szeretnék.27 multam,akik szoba jöhetnek 30feletti mind családos nem:??
2011. jan. 5. 16:35
szerintem jól tetted...még így ismeretlenül is büszke vagyok rád:), biztos találni fog valakit aki megérdemli, hogy szeresd, és ő is viszont szeret és teljes egészében egymáséi lehettek:)szorítok!!!
2011. jan. 5. 16:32
szóval nehéz lesz de lassan lassan megszakitok vele mindent ,és bármennyire is ráérek péntek ,nem fog feljönni..
50. lilluska25 (válaszként erre: 49. - E6e5405fd3)
2011. jan. 5. 16:31

Nem !ö nyomult,de már akkor titkolozott vagyis sosem beszélt ugy az otthonról,fura volt,ha megemlitettem,mindig mellébeszélt.össze nem jöttünk,persze csók volt de ennyi,inkább csak sokat taliztunk és mászkáltunk,csakis beszélgettünk.sokáig azthittem nem akar semmit hisz nem mutatta ki,(persze a nyomulást itt nem erre értettem hanem h hivott irt stb de ugy mint közeledni nem )

kb 3 honapig semmi tényleg.a csók volt utána

aztan egyre kevesebbet irt stb jött,mire rákérdeztem,és akkor volt ez a szitu hogy neki a bnöje kezdett gyanakodni mindenre és jött a válaszút-vagy maradsz otthon de akkor nincs mászkálás vagy eljöhetsz de ...ezt leirtam már.

szóval igen én hibám tudtam h van vkije de már rögtön ugy kezdte h külön szobába lakik stb...

iszonyatosan rosszul esett pár napig föleg amikor ez a karácsony volt stb h ilyenkor ugye szarik rám,aztán jött 31 én a sok sms ,persze ittasan de ott mindent leirt,h nemtud felejteni stb,megörül értem hiányzom stb de nem vettem komolyan nyilván-.

Én jöttem rá naprol napra h ez nem jó sehogysem,ha eljön,engem fog utálni mindenki.ha meg nem jön akkor ne akarjon semmit.de végülis már nem is akar vagyis akarni akar de ritkán.a héten hétfö mondta h péntek lenne a jó neki.addig minden nap megy haza idöbe de péntek a csaj ugy melózik h neki jó.

régi énemmel mondtam volna h ok gyere de nem.már reggel mondogattam mert kérdezte h akkor péntek feljöhet e hogy nem..szóval most az eszemre hallgatok és azt mondom Nem.pedig kurva nehéz mert nem csak tetszik hanem érzelmi is alakult sajnos.

ez mind 2 hibája.az Övé azért mert elhitette velem h akar vmit.jött stb ..az enyém meg h elhittem h lehet belole vmi.

mondtam neki,maradj csak otthon,de akkor itt minden megszünik,barátság stb,nemtudok a haverja lenni olyannak akifele érzelmem van.

reggelente is sokszor vele jövök mert másik városba melozunk és minden nap 6kor buszozni nem vmi jó.de már ezt is vállalom.nem akarom látni,és ez komoly.nekem igy nem kell h csak kitudja hanyaadik vagyok nála.

amugy biztos érez vmit.hisz akkor nem irta volna le smsbe meg örlödik,mondta is h nemtudja hogy döntsön de belegondoltam és rájöttem h ugyse lenne jövöje ennek.ennyi

2011. jan. 5. 16:18
most nem értem, ezt az egészet...van ez a hapsi, akinek mint később kiderült van családja, elkezdett nyomulni, te hagytad, mert nem tudtad, hogy milyen a családi állapota, össze is jöttetek? vagy addig nem jutottatok el, mert mikor kiderült, hogy gyereke is van, te elküldted?
48. lilluska25 (válaszként erre: 47. - E6e5405fd3)
2011. jan. 5. 16:13
nem házas csak élettársa volt.van.de igy utólag,de mindegy ,mert az nem történt meg hálistennek ...de ö nyomult,a melo hely ahol dolgoztam mint elado jött be minden nap stb
2011. jan. 5. 16:09
nem mondta meg, hogy házas?
46. lilluska25 (válaszként erre: 45. - E6e5405fd3)
2011. jan. 5. 16:02
az elözményeket nem tudod ugyhogy ne ird azt légyszives h te nem kezdenél..mármint nem én kezdtem
2011. jan. 5. 15:58
meg én alapból, nem kezdenék egy házas pasival...nem tennék tönkre egyetlen családot sem, azért, mert bele tudom élni magam az anyuka helyzetébe, tudom, hogy velem is megtörténhet, és milyen kva szar lenne...
44. lilluska25 (válaszként erre: 43. - E6e5405fd3)
2011. jan. 5. 15:57
én viszont nem lennék a Nö helyébe sem ezek után.mert ha tudom hogy a pasi nem szeret már,csak ott tartom egy kényszerrel ugyis megfog csalni ujra meg ujra.persze vannak esetek amikor amugy is,de ez a helyzet mégjobban ezt hozza ki...
2011. jan. 5. 15:55
normális sztem...tudod miért? nem viselkedik önző módon, aki a saját vágya (testi, lelki) miatt sitty-sutty lelép otthonról, hanem otthon marad, és lehet, hogy megpróbálja megoldani, (az egy másik dolog, hogy a szeretőjének mit hazudik:), nem olyan hülyék a férfiak, mint mi azt hisszük, hány olyanról hallani, hogy a fiatal kis p.ncinak csak igérget, hogy elhagyja a családját, elválik, aztán majd élnek együtt boldogan amig meg nem halnak:D..haha...szakadok, az ilyen naív embereken, akik benyelik ezeket a meséket..)az biztos, hogy mindkét fél hibás, ha tönkre megy egy kapcsolat, de soha nem engedném, hogy egy harmadik fél beleavatkozzon egy ilyen dologba, meg egyáltalán, hogy idáig eljusson a kapcsolatom... vannak esetek amikor jól jön ki a dolog, de akárki akármit mond, a gyerekeket mindig megviselik, ha pl. látják, hogy apa pakol,és többet nem jön haza.......
42. lilluska25 (válaszként erre: 40. - Survivor3)
2011. jan. 5. 15:53
elég sok nönek ez a bevált módszer
41. lilluska25 (válaszként erre: 39. - 3265084553)
2011. jan. 5. 15:52
nem csak tökre felesleges irogatás
40. survivor3 (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2011. jan. 5. 15:49

A nő zsarolja?

Hát az meg milyen már?

39. 3265084553 (válaszként erre: 38. - Lilluska25)
2011. jan. 5. 15:49
O.K. Örülök hogy egyetértesz! ;-)
38. lilluska25 (válaszként erre: 37. - 3265084553)
2011. jan. 5. 15:47
ok értettem,többet nemkell irnod ezzel kapcsolatban Nekem Köszi
37. 3265084553 (válaszként erre: 36. - Lilluska25)
2011. jan. 5. 15:45
Minden gyereknek meg apára van szüksége.
36. lilluska25 (válaszként erre: 35. - 3265084553)
2011. jan. 5. 15:44
itt nem is a sexen van a hangsuly,hanem a társ és párkapcsolatról.amire minden embernek szüksége van lenne
35. 3265084553 (válaszként erre: 30. - Lilluska25)
2011. jan. 5. 15:43

A gyereket nem érdekli hogy a szülei szexelnek-e.

Neki apára, anyára, családra van szüksége.

2011. jan. 5. 15:43
mármint mióta Veled nem beszéltem itt :)
33. lilluska25 (válaszként erre: 32. - A14deb9047)
2011. jan. 5. 15:42
szia,na igen,azóta huzodott a dolog mióta nem beszéltünk de már itt vége csak tudod idö mire az ember elfelejti feldolgozza...
32. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2011. jan. 5. 15:41
Ez legyen az ő problémájuk.
31. lilluska25 (válaszként erre: 28. - E2d3bb2ec0)
2011. jan. 5. 15:40
:)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook