Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hogyan hódítanád vissza az ex vőlegényed 1, 5 hónap szakítás után úgy hogy félreértés (szülők bekavartak) miatt mentetek szét? fórum

Te hogyan hódítanád vissza az ex vőlegényed 1, 5 hónap szakítás után úgy hogy félreértés (szülők bekavartak) miatt mentetek szét? (tudásbázis kérdés)


10. toro32
2011. jan. 5. 10:31

én azt gondolom,hogy ha nem állt ki melletted,akkor nem is számíthatsz rá a problémáiddal.Ha felült egy kavarásnak és nem számíthattál rá,akkor hogy állna ki melletted,ha bizonyítottan bajban lennél.

Én hagynám a p...ba:)

legyen tartásod!!!bár tudom iszonyat nehéz!!

én több,mint 5évet pocsékoltam egy ilyen emberre+ még egy lányom is született,akivel ketten maradtunk!!

Amúgy mindennek meg a miértje!Lehet most jön majd egy emberke,akire bármiben számíthatsz!!:))

2011. jan. 5. 08:56
Sehogy ...
2011. jan. 5. 00:09
Nem szeretett igazán ha nem is próbált utánna járni a dolgoknak.A szülői kavarás csak jó ürügy volt a szakításra.Ha szeretne a másfél hónap alatt már valami módon kereste volna veled a kapcsolatott az ügy tisztázása miatt:(
2011. jan. 5. 00:01
Sehogy nem hódítanám vissza, főleg ha annyit nem ér a kapcsolatotok, hogy tisztázzátok a miérteket. Sajnálom! Majd a későbbiekben 2 gyerekkel is szakítás lesz a dologból, csak mert valaki bekavart? Én bizony megírnám/mondanám neki, hogy szégyelje magát, hogy ennyit jelent neki a kapcsolatotok, és talán mindennek van miértje. Hát ennek ez, nem lett volna méltó férj! Ezek után vagy észbekap, vagy jobb is ha nem.
2011. jan. 4. 23:58
ennyi infó alapján sehogy
2011. jan. 4. 23:53

Őszintén? Sehogy. Pláne, ha ő egy kicsit sem mozgatja meg magát emiatt...


De nem ismerem a történetet, és általában az első megérzések a jók, szóval szívből kívánom, hogy dönts jól! :)

2011. jan. 4. 23:47
de ez csak az én véleményem...nyilván, ha én lennék ilyen szituban,és az én szerelmemről lenne szó, szerintem pont olyan tanácstalan lennék mint te...küzdenék ...de nem tudnám, hogy...eléggé büszke típus vagyok, nem tudom mi történt köztetek, hogy lett vége (azóta beszéltek-e, milyen a viszonyotok), mert szerintem ennek függvényében, cselekednék...vagy nem...
2011. jan. 4. 23:44
biztos, sokan azt fogják írni, hogy küzdj érte, meg bizonyítsd be, hogy tényleg félre értés miatt történt a szakítás, de gondolom a szülők sem örülnének neki, ha újra képbe kerülnél, és akkor kezdődne elölről minden:S... vagy pedig, ha az exed fog felkeresni, mert rájön, hogy hiba volt a szakítás, és nem tud nélküled élni, akkor azért az egy kicsit más, mert onanntól fogva tényleg egymásra lesztek utalva, és ő majd tarthatja a "hátát", nagyon erős kapcsolat kell ahhoz, hogy egy ilyen dolgot túléljetek,és tényleg boldog jövőtök lehessen...
2011. jan. 4. 23:39
Szerintem, ha hagyott elmenni, nem érdemli meg, hogy "visszahódítsd"... és ha még valamilyen módon újra össze is jönnétek, hidd el nem lenne az igazi, és anyósékkal is örökké perlekedni nem lehet...megmérgezik majd az egész életetek...
2011. jan. 4. 23:30
Te hogyan hódítanád vissza az ex vőlegényed 1, 5 hónap szakítás után úgy hogy félreértés (szülők bekavartak) miatt mentetek szét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook