Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 1 éve halt meg a barátnőm, nem bírom feldolgozni... Csak 2 évet tölthettünk együtt :'( fórum

1 éve halt meg a barátnőm, nem bírom feldolgozni... Csak 2 évet tölthettünk együtt :'( (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jan. 16. 12:56
Jajj, bocs:D Édesanyám nickjével léptem be:DDD ...mert kérte, hogy olvassak el neki egy cikket, de közben megnéztem, hgoy írtál-e és elfelejtettem átlépni az én nickemhez:DDD Szóval ne lepődj meg, nem változtam Nőci:)-vé:DDDDDD
2011. jan. 16. 12:53
Szia:) Na, örömmel hallom, hogy teljesen meggyógyultál! Nekem meg kapar a torkom, be van gyulladva a mandulám:S Tüsszögök, folyik az orrom:S Nem érdekel, emiatt nem fogok hiányozni az iskolából:D Én is voltam edzeni. Olyan izomlázam van:) Uhh... szegény:S Ez nehéz helyzet. Már mondtam a srácnak, hogyha nem vesz vissza, lecsapom:D Toby... kapaszkodj meg, jó erősen!!!! Tegnap előtt reggel már nem ébredt fel! Minden reggel szaladt hozzám, ugrott az ágyra és nyalogatta a lábam:DDD, de tegnap előtt nem jött... Hívogattam, nem jött... Kelek fel, látom, hogy az ágy végében fekszik. Azt hittem, hogy csak mélyen alszik. Szólongattam, semmi! ...és mikor hozzáértem, akkor (...) éreztem, hogy már nem él:'( Mondom, ilyen nincs!!!! Előbb Szabina, most Ő...:( ...de azért kapsz majd képet Róla, ha lesz végre egy Bluetooth-om. Nem értem, mi ez az egész, hogy sorra érnek ezek a csapások, de igazán vége lehetne már!!! Az a lány, akiről írtam, megvan még, szoktunk beszélgetni, sétálni. Látszik, hogy szrelmes, mondja is, de nagyon fegyelmezi magát és becsülöm ezért! Szerintem ha sikerült feldolgoznom valamennyire Szabina elvesztését és készen állok majd egy új kapcsolatra, a lány megkapja az esélyt. Örülök, hogy írtál!:)
258. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 257. - 2757fc97dc)
2011. jan. 16. 10:36

Szia! jól vagyok,köszönöm szépen.teljesen meggyógyultam :) edzegetek, dolgozgatok meg hasonlók és szenvedek :) van egy jóbarátom akihez elkezdtem vonzódni, de már régóta ismerem, nem lenne sztem jó dolog, ha bármit is csinálnánk együtt ami nem baráti jellegű és teljesen kivagyok ettől!2 napig nem is ettem, mindig bejön a munkahelymre naponta többször is, hív, sms stb...mit csináljak kérdés járkál a fejemben

napok óta...



Én már lehet, hogy rég lecsaptam volna a srácot! azért mert jó tanuló, nem kéne elpattannia magátol, mert egyszer a pofon fog elpattanni felé, és lehet, hogy már ki is van élezve rá egy-két ember...és meg is teszik egy szép csütörtöki napon :))

Toby? nincs kép :(


És mi van azzal a lánnyal akiről írtál anno?


szió :)

2011. jan. 13. 20:40
Szia:) Köszi a kérdést, nem a legjobban:S Balhé van az osztályban, mindenki tök ideges, mert az egyik srác kötekedik mindenkivel, olyan beképzelt, mint az állat, csak azért, mert szín ötös tanuló és emiatt a tanár kedvence!:D Mindegyikünknek beszólogat. Nem ez a baj, vagyis baj, de nem venném fel, ha nem ÁLLANDÓAN (!) csinálná. Az a baj, hogy mindegyikünket leszólja és ez hosszútávon nagyon idegesítő!! Szeptember óta ezt csinálja... Ha szólsz neki, hogy "hé! vegyél már vissza az arcodból!" akkor mégjobban provokál és addig dühít, amíg már kishíján neki nem mész! Áhh, legszívesebben leütném:D Ha sokáig szívózik, adok is neki XD Na és Te hogy vagy? Hogy telt a napod?
2011. jan. 12. 20:43
szia! mizujs? hogy vagy?
255. 2757fc97dc (válaszként erre: 254. - 82cb209d46)
2011. jan. 12. 20:29
Köszönöm!
2011. jan. 11. 23:03
sajnálom. Tudom min mész keresztül
253. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 252. - 2757fc97dc)
2011. jan. 11. 23:02
jó éjt :)
2011. jan. 11. 23:01
Igen, sajnos ahogy mondják "a pénz boldogít". Aha, már akit:DDD Én erre azt szoktam mondani, hogy inkább együnk a barátokkal, családdal zsíroskenyeret, de legalább szeretetben vagyunk, minthogy elhalmozzam magam minden jóval, közben senkim se legyen! Bakker...:S komolyan Ők sértődtek meg??? Atyaég:D Van ám bőr az arcukon, már bocs:) Szerintem is hülye a tanárom:D XD, mondjad csak:S Na, tényleg mennem kell, mert mindig 5-kor kelek és alig bírok felébredni. Jó éjt!:)
251. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 249. - 2757fc97dc)
2011. jan. 11. 23:01

Szia! Jó éjt Neked is :)

Köszönöm, azon vagyok, hogy meggyógyuljak :)) én is örülök!

szióó :)

2011. jan. 11. 22:58
Jajj, most látom a válaszod. Erre még válaszolok Neked:)
2011. jan. 11. 22:58

Mennem kell:( Jó éjszakát és gyógyulgass:) Örülök, hogy beszélgettünk.


Szia:)

2011. jan. 11. 22:57

A mai emberek többségét sztem a pénz mozgatja semmi más! undorító az egész, néha jobban örülnék ha nem is létezne és akkor nem lenne ennyi gond...és ma bejöttek hozzám jópofizni és mondtam nekik, hogy ilyenkor bezzeg jó fej vagy, akkor nem tudtál az lenni, segíteni netán megvédeni, most meg elvárod, hogy belevigyorogjak az arcodba? aztán megsértődtek! még ő nekik áll feljebb? azért van baj odabent náluk :)


Sztem hülye a tanárod már bocs, anno nálam még azt makogták, hogy segíts az oszt.társadnak ha nem tudja az anyagot meg blablabla...és nem katolikus suliba jártam :) ne is foglalkozz vele, biztos azért ilyen mert....na mindegy nem vagyok szemét :DDD

2011. jan. 11. 22:48
Én csak azért nem mondtam, mert már nem akartam fokozni a feszkót, így is nagyon mérges voltam! Nem indultam a versenyen, ne gondolja, hogy megalázkodom és szemet hunyva rábólintok, mégha rosszul is vagyok! Áhh, az a nő egy képmutató, pff... Nem szokásom senkit kibeszélni, de azt elmondhatom, hogy a szemedben játssza, hogy milyen kedves, meg hogy te mennyire szimpatikus vagy neki, a hátad mögött meg ki tudna nyírni! A múltkor is arra mentem be az osztályba, hogy: "...a Gyuszi!" és itt elharapta, ahogy beléptem! Kérdezem: "Mi a gond? Csináltam valamit?" "Ááá, szia Gyuszikám, jó reggelt!" erről ennyit! Kiderült, hogy az volt a baja, hogy valamelyik nap segítettem tanulni az egyik haveromnak, aki ugye o. társ is. Nem értem, miért baj! Ha valaki nem tudja az anyagot, az a baj, ha meg segít neki valaki, akkor meg az a rossz, aki segít... Furcsa:S Az nagyon "kellemes" tud lenni, amikor pont a legjobb barátnő/barát nem áll ki az ember mellett! Hú, igen, ez kemény! Hová tűnnek a rendes, tisztességes emberek???? :D éjfélkor:)
246. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 244. - 2757fc97dc)
2011. jan. 11. 22:40

Én lehet, hogy mondtam volna hangosan is, hogy anyád! :) azért tényleg nem lehet valaki ennyire önző! és mi lett a verseny? de tudta, hogy beteg voltál! akkor mit várt tőled? nem normálisak ezek komolyam mondom!


jah, érdemes volt ott lennem, főleg, hogy munka után mentem át, ez szombaton volt, hogy beszélgetek a barátnőmmel és iszogatunk egy kicsit! na ebből nem ez lett és ráadásul ő volt az első aki nem állt ki mellettem :( "vicces", mivel ő dolgozik abban a kávézóban és mivel a srác aki megalázott az egy törzsvendég akit én is ismerek 3 éve, és nála a pénz mert vendég és fizet meg blabla ezért mellé állt! kemény nem?


szerintem éjfélkor már tudok majd beszélni!

245. 2757fc97dc (válaszként erre: 244. - 2757fc97dc)
2011. jan. 11. 22:33
úszásedzés helyett úszóversenyt akartam írni. Bocs:)
244. 2757fc97dc (válaszként erre: 243. - 7ac18b9dfa)
2011. jan. 11. 22:32
Szia! Azt csinálta, hogy baromira fájt a fejem, hányingerem volt és hiába mondtam, hogy nem vagyok jól, nem érdekelte! Közölte, hogy mindenképp menjek úszásedzésre, mert az iskola számít rám...:S Mondom Neki: "Nem csak én vagyok jó úszó! Valaki csak van, aki helyettesíthet!" Közölte, hogy ront az átlagomon, amiért nem állok ki az iskoláért:S Mondom anyád:D Na jó, nem XD, csak magamban:) Ennyire nem lehet önző valaki! Le sem tojta, hogy totál gázul éreztem magam. Nem szoktam nyafoni ilyesmiért, nem vagyok egy mimóza, de most tényleg nagyon rosszul voltam (még mindig:S nem tudom, mi ez) és az úszás még csak fokozta volna a fejfájást és a hányingert. Húúú, ez kemény:D Ezért aztán érdemes volt ott lenned:D Mondhatom "szép", hogy nem álltak Melléd a "barátok":S Én még az idegent is megvédem, ha olyan a helyzet, mert nem bírom, hogyha valakit cseszegetnek! Persze ésszerű határokon belül, mert nyilván nem megyek neki 2 kétajtós szekrénynek:D, de egy hasonló súlycsoportú embernek odaszólok! Mikkel etetem? Bluetoothokkal:DDD az a nasi XD Na jó, bocs:) "horgászni":DDD Na, akkor már fogsz tudni beszélni:)
243. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 242. - 2757fc97dc)
2011. jan. 11. 22:14

Szia!


Mit tett az ofőd, hogy ennyire ideges lettél?

Annyira szép napom volt, hogy az összes játékot végig tudtam játszani a telefonomon még újat is le tudtam tölteni és azt is végig játszottam, valamint miután ezzel végeztem a saját rekordjaimat kezdtem megdöntögetni :)) ergo senki de tényleg SENKI nem volt az étteremben!


engem multkor aláztak meg a törzshelyemen, 2 barátom nem is állt mellém, tehát jól vagyok! :( nem is megyek a törzshelyemre azóta! ez szombaton volt. mindenkinek a mindene a pénz és arra húznak ahol van a több lóvé, és meghívják inni! na ezért álltak ki amellé aki megalázott! gratulálok nekik. nem érdekel, nem foglalkozom velük!


Mikkel eteted ezt a kutymorgót? :)


Jobban vagyok köszönöm, már csak horgászni lehet az orromban, de az is alakul, hogy lesz hangom lassan, sztem már éjfélre :)))

242. 2757fc97dc (válaszként erre: 241. - 7ac18b9dfa)
2011. jan. 11. 21:30
Szia:) Örülök, hogy jobban vagy! "kajakozni az orromban...":DDDD ez nagy volt XD Tudtam én, hogy segíteni fog a tea:D Igen, annak én is örülök, hogy a családom nem érzi át annyira a helyztet, mert Ők már attól készen vannak, hogy én kész vagyok:S Köszönöm szépen, nagyon kedves és jólelkű ember vagy! Nehéz hozzád hasolnlót találni, mert a mai világban mindenki átgázol, mindenkin és nem figyelnek egymásra! A múltkor nekem sem volt sok hangom:D Köszönöm a napi jókívánságot, de sajnos nem volt szép napom:S Az ofőm úgy felhúzott agyilag:D, hogy az nem igaz! Nagyon mérges vagyok rá még mindig, pedig én aztán tényleg olyan vagyok, hogy pillanatok alatt elfelejtem, ha megsértettek. Sokszor ezt ki is használták, de már nem hagyom magam! Remélem azért Neked jó volt a napod:) Átadom Tobynak! Nem felejtettem el a képet, csak még nem jutottam Bluetooth-hoz, ugyanis volt, csak az én drága Tobykám szétrágta:DDD Szia:)
2011. jan. 11. 08:14

Szia! Jobban vagyok igen, hazajöttem és kidőltem! mostanra lettem jobban, tegnap még kajakozni lehetett az orromban :) megittam egy hektoliter teát, meg egy raklap gyümölcsöt megettem, és ittam levest! Használt, de alig vártam, hogy vége legyen a napnak és itthon legyek :)


Persze engem is megértett a családom, de az más, nem tudták átérezni szerencsére, hogy úgy mondjam!

Azért próbálok segíteni, mert sajnos tudom, hogy milyen érzés, és nem akarom, hogy "egyedül" próbáld megoldani, mert úgy nehéz,nagyon nehéz.


Most már csak hangom nem maradt, de az nem is baj, legalább a vendégekkel nem kell ordibálni :))


Szép napot!

pusz Tobynak :))

szio :)

2011. jan. 10. 22:28
Ja... XD a saját hsz-re válaszoltam:P Tia, ez Neked szól, de úgyis tudod. Jó éjt!
2011. jan. 10. 22:27

Ne haragudj, de le kell feküdnöm, mert holnap is 5-kor kelek, 7-re már az iskolában kell lennem, 0. óránk van:S Remélem jobban vagy már és jól telt a napod!


Szia:)

238. 2757fc97dc (válaszként erre: 237. - 7ac18b9dfa)
2011. jan. 10. 17:38
Szia. Most látom csak, hogy tegnap még írtál. Bocsi:S Szóval: Egész jól aludtam, csak valamikor hajnal tájt felébredtem arra, hogy fázik a lábam:D Na, mindegy volt már, mert lassan úgyis keltett volna a telefonom. "10 után jövök, ígérem:))" ez aranyos:) Veled tényleg jót tudok beszélgetni, mert megértesz!:) (Én is Téged, mert ugye ugyanabban a cipőben járunk sajnos...) Oké, a család és a barátok is megértenek és segítenek, de Ők mégsem érzik talán át annyira, mint Te.
237. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 236. - 2757fc97dc)
2011. jan. 9. 21:58

Jó éjszakát Neked is! én 7kor kelek és edzek utána meló! 10 után jövök ígérem :))

Jó éjt még egyszer! Én is örülök, hogy jókat tudunk beszélni!


szió :))

2011. jan. 9. 21:56
Majd megnézem ezt a videót is!:) Én is szoktam vádolni magam, pedig mondják, hogy ne! Tényleg nem szabad vádolni magunkat:S, de mégis rám szokott jönni az önvád. Igen, szeretem az Evanescence számait, bár ez a legszomorúbb. Ami nem szomorú, de nagyon szeretem Evanescence-től, az a Bring me to life. Ezt akkor szoktam hallgatni, ha dühös vagyok, vagy ha jó kedvem van és tombolni akarok:D Igen, mindig felköszöntöm a barátokat:) Majd megpróbálok feltenni egyet Tobyról:) Sajnos mennem kell, mert holnap 5-kor kelek:S Jó éjszakát! (Tudom, ma már 3X-ra köszönök el XD, de mindig visszajöttem, mert jó Veled beszélgetni:)) Na meg, ha van időm, miért ne jöjjek. Mostmár tényleg elköszönök, aludj jól és jobbulást, hogy kibírd holnap a munkahelyen valahogy:) Szia.
235. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 234. - 2757fc97dc)
2011. jan. 9. 21:49

Nekem a kedvencem a:

[link]

ezen szoktam még sírni, néha vádolom magam és akkor ezt hallgatom!


elég szomorú szám az Evanescene-es!


aranyos vagy, hogy felköszöntesz majd! egy kutyás kép jól fog jönni :))

234. 2757fc97dc (válaszként erre: 233. - 7ac18b9dfa)
2011. jan. 9. 21:43
Akkor majd én is felköszöntelek, úgyis mindjárt itt van:) Amúgy szép neved van. Tudom, hogy ki kell engedni és én is érzem, hogy "jólesik", mert olyan, mintha egy nagyon nehéz zsákot tennék le... Csak annyira el tud kapni, hogy levegőt nem kapok:S Majd megnézem:) Lehet ciki, de én Evanescence: My Immortal-ján sírom el magam, mert valahogy mindig Szabinát juttatja eszembe. Talán a dallam miatt, vagy nem tudom. Vagy csak azért, mert szomorú és olyan a hangulata, amilyen az enyém, hogyha visszagondolok "arra" a napra...
233. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 232. - 2757fc97dc)
2011. jan. 9. 21:37

nekem január 21.-én van, Ági vagyok! :) Tia a második nevem beceneve :)


ne félj a sírástól, nem szabaad, ki kell engedni már én is megtanultam! néha csak úgy beteszem a kedvenc youtube videómat és azt nézem, közben sírok, a naplómban megtalálod! nem volt még olyan ember aki ne sírt volna rajta, nagyon meg tud nyugtatni! :))) boldogság van abban a videóban!

232. 2757fc97dc (válaszként erre: 231. - 7ac18b9dfa)
2011. jan. 9. 21:35
:D elképzelem a kollégáid arcát... Én is csináltam Szabinával, cserébe jól megcsikizett:D Haha, rendben, köszi:) Neked mikor van a névnapod? Hm... megértem:S Vannak dolgok nálam is, amiket azóta nem vagyok képes megtenni, vagy egy ételt megenni, amit mondjuk nagyon szeretett. Igen, tudom, hogy jót tesz, ha sír az ember, csak... félek, hogy nagyon elkap:S Amúgy igaz: van, amikor sírva mosolyog az ember, aztán már csak mosolyog, ahogy megnyugszik.
231. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 230. - 2757fc97dc)
2011. jan. 9. 21:29

nekem mindig hidegek az ujjaim :) ezzel szoktam ijesztgetni a kollégáimat, hogy hozzáérek a nyakukhoz :)))



április 14 igen! azért majd felköszöntelek a névnapodon, nem úszod meg :)

ezért vettem csak Scrabble-t,semmi másért! szerette nagyon, jókat nevettünk közben!meg rikikiztünk! azóta nem játszottam viszont olyaT!

Nem baj ha sírsz, az jót tesz! és utána átmegy mosolygásba ahogy jönnek a szebbnél szebb emlékek :D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook