Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 1 éve halt meg a barátnőm, nem bírom feldolgozni... Csak 2 évet tölthettünk együtt :'( fórum

1 éve halt meg a barátnőm, nem bírom feldolgozni... Csak 2 évet tölthettünk együtt :'( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
320. udyanna
2011. aug. 31. 00:13

nem igazán napitéma már, régen is beszéltetek ebben a fórumban de.... valaki írta h sokkal rosszabb mikor váratlanul hal meg valaki..... hát nekem apukám halt meg május 3-án beteg volt (liposarcoma, elég ritka) régóta tartott neki, 12 éven át küzdött vele 3évenként járt vizsgálatokra stb....szóval tudtuk h egyszer bele fog halni de: nem kívánom senkinek sem azt a három hónapot amit átéltünk itthon....borzalmas volt ...látni azt az életerős embert aki felnevelt....egiky pillanatról a másikra egyre rosszabbul lett és szenvedett.....én nem mondom azt hogy meléyik rosszabb vagy jobb....mindegyik szörnyű...a váratlan és a felkészült is....sőt talán mndhatom azt is hgoy váratlan is volt ugyanis április 20án strokeot kapott váratlanul és magatehetetlené vált....hirtelen ért...nem tudtam tőle elbúcsúzni....szóval ha azt nézzük számomra már aakkor halott volt...(ez msot kegyetlenül hangzik de az....mert nem engedtek engem és cösémet látogatni őt, mnodván hogy ne így emlékezzünk rá....és most így hónapokkal később hálás vagyok hogy nem kellett Aput olyan állapotban látni....pelenkásan magatehetlenül mert annál tényleg nincs rosszabb (tapasztaltam egy ismerősnél....tényleg az az utolsó kép maradt meg róla:S ) szóval én kijenethetem hogy a kettő között különbség nem nagyon van. mindkettő fájdalmas. Az idő viszont gyógyítja a sebeket.Legalábbis annyira igen hogy egy idő után tényleg nem sírunk annyit hanem emlékszünk rá és mosolygunk a szép emlékek gondolatára....Így kell felfogni és ez sokat segít. Elcsépelt duma ez mind de igaz..Az elhunytak is azt akarnák h találjunk békét és folytassuk az életünket. De tényleg ez kell. Én azzal nyugtatom magam hogy ő örök mert az emlékeimben örökké él és az emlékek csak az enyémek azokat senki nem veheti el.

Sokat tudnék még írni de .....túl sok....és tele is vagyok helyesírási hibával......:D:S ezért elnézést :)

319. 2757fc97dc (válaszként erre: 318. - ILI.)
2011. máj. 6. 17:55
Köszönöm!
318. ILI. (válaszként erre: 315. - 2757fc97dc)
2011. ápr. 28. 16:42
Részvétem... :(
317. 2757fc97dc (válaszként erre: 316. - Eaedab0e25)
2011. jan. 25. 21:18
Igen, elég sokkoló, hogy egyik pillanatban élünk, a másikban meg talán már meghaltunk:S Köszönöm!
316. eaedab0e25 (válaszként erre: 315. - 2757fc97dc)
2011. jan. 25. 21:11

Úúú...

Borzasztó, hogy ennyi egy emberi élet... Jön egy állat, és vége...

Viszont neked tényleg fel a fejjel!

315. 2757fc97dc (válaszként erre: 314. - Eaedab0e25)
2011. jan. 25. 20:54
Igen, ezt sokan mondják... Biztos vagyok benne én is, hogy Szabina is azt szeretné, ha boldog tudnék lenni! Próbálom is ezt gondolni, amikor az új kapcsolatra gondolok, de valami gátol:S Fene vigye ezt a helyzetet... Nem felejtem el Őt, egy hely mindig az Ővé marad a szívemben! Igen, jól gondolod, hogy baleset történt. Hazafelé tartott az autójával, amikor egy részeg vadbarom (már elnézést) frontálisan beleszállt és mindketten szörnyethaltak!
314. eaedab0e25 (válaszként erre: 313. - 2757fc97dc)
2011. jan. 25. 20:49

Fiatal vagy... Nem szabadna, hogy lelkiismereti kérdést csinálj belőle.

Fogd fel úgy, hogy ha Szabina igazán szeretett, akkor nem szeretne téged szomorúnak, bezárkózottan látni.

Emberek vagyunk, társas lények, szükségünk van egy párra.


Ettől persze nem kell elfelejtened Sz-t. Őt tisztelheted, emlékezhetsz rá örökké.


Megkérdezhetem, hogy milyen körülmények között vesztetted el? Fiatalok vagytok, balesetre tudok gondolni...

313. 2757fc97dc (válaszként erre: 311. - Eaedab0e25)
2011. jan. 25. 20:46

Nem indiszkrét kérdés:


Csak azért van lelkiismeretfurdalásom, mert úgy érzem, hogy nem tisztelem Szabina emlékét, hogyha egy új kapcsolatba lépek:S Tudom, hogy ez butaság, hiszen előbb-utóbb tovább kell lépni (és ez nem feltétlenül jelenti, hogy Szabinát el kell felejteni), de mégis piszkál a lelkiismeretem:S Szabinát sohasem fogom elfelejteni, de meg kell adnom másnak is és magamnak is az esélyt.

312. 2757fc97dc (válaszként erre: 310. - 7ac18b9dfa)
2011. jan. 25. 20:43
Igen... Ő fogja megkapni az esélyt.
311. eaedab0e25 (válaszként erre: 308. - 2757fc97dc)
2011. jan. 25. 20:19
Lelkiismeret furdalás?? Nem indiszkrét a kérdés, akkor válaszolsz?
2011. jan. 25. 20:18
hát akkor add meg neki az esélyt, őt mégiscsak jobban ismered, meg már találkoztatok is és tud rólad minden
309. 2757fc97dc (válaszként erre: 307. - 7ac18b9dfa)
2011. jan. 25. 20:16
A másik lány megvan... Igazság szerint én neki szeretném megadni az esélyt!
308. 2757fc97dc (válaszként erre: 306. - Eaedab0e25)
2011. jan. 25. 20:15
Szia! Köszönöm! Fogjuk rá, hogy talán jobban vagyok, de nincs olyan nap, hogy ne gondolnék Rá... Csak most meg a lelkiismeretemmel hadakozom:S... Köszönöm Neked is!
307. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 305. - 2757fc97dc)
2011. jan. 25. 20:08
egyszer igen...és mi van a másik lánnyal?
306. eaedab0e25 (válaszként erre: 305. - 2757fc97dc)
2011. jan. 25. 20:02

Szia,

Olvastam az első bejegyzésedet... Nagyon sajnálom, ami veled történt.

Mostanra jobban vagy?

2011. jan. 25. 20:00
4,2 lett az átlagom. Örülök, de lehetne jobb is:S Ohh...:( Sajnálom. Én meg nyitottam egy (titkos) naplót itt, már csak azért is, hogy amikor unatkozom, legalább kiírom magamból, aminek örülök, vagy ami bánt, vagy egyszerűen csak ami történik velem és van egy lány, aki ír mindig nekem:S ...és... nem tudom, hogy mit érzek:S Hülyéskedünk egymással, meg írkáljuk, hogy "helyes/szép vagy!", stb. Most van az, hogy úgy érzem, Szabina emlékét nem tisztelem, pedig nagyon is, de... én is tudom, hogy tovább kell lépni és előbb-utóbb egy új kapcsolatot kezdeni, de nem enged egy érzés:S Nem azt mondom, hogy azzal a lánnyal, aki írkál nekem, mert nem is ismerem személyesen és idősebb is, de egyszer közel kell engednem valakit a szívemhez.
304. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 303. - 2757fc97dc)
2011. jan. 25. 19:49
és milyen volt a félévid? :) én meg szerelmes lettem, de lehet, hogy hiába :( kivagyok
2011. jan. 25. 19:48
Szia. Jól van, örülök, hogy nem haragszol:) Igen, talán mostmár elindult a gyógyulás útján, a lényeg, hogy csinálja végig! Majd segítek Neki! Jól van, azért jobbulást:) Velem nem sok minden történt, a múlthéten volt egy jó kis tüdőgyuszim, közben megkaptuk a félévit is, mi volt még... azt hiszem semmi:D
302. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 301. - 2757fc97dc)
2011. jan. 25. 19:34

szia! nem haragudtam!

örülök, hogy megbeszéltétek és alakul a dolog édesanyádnál...

minden rendben, nem úgy vagyok beteg, hanem iszonyatosan másnapos vagyok :( de már alakulok, majd holnapra leszek igazán tuti!


mesélj valamit, mi történt veled manapság

2011. jan. 25. 19:25
Örülök, hogy jól vagy! Gondoltam Rád a névnapodon (mert ugye megbeszéltük, hogy majd köszöntjük egymást XD), csak nem mertem írni Neked, mert azt hittem, hogy haragszol rám:S (A múltkori félreértések miatt...) Uhh, jobbulást akkor! Édesanyám elkezdett járni pszichológushoz, kíváncsi leszek, hogy végigcsinálje-e! Beszélgettünk, mondtam Neki, hogy nem haragszom, ne rágja magát. Még el is mentem a kedvéért talpmasszőrhöz:DD, mert mostanában fájnak a porcikáim és azon agyalt, hogy "jajj, mi van, ha valami szervi bajod van!" Ezzel rágta a fülem és mindenáron azt akarta tegnap, hogy elmenjek, ha már úgyis megy Ő is. Na, elmentem, hogy leszálljon rólam:D Hááát... én mégegyszer el nem megyek XD Egy kínzás volt, mert nagyon csiklandos vagyok XD, ráadásul kiderült, hogy a szerveim rendben vannak (bár nem tudom, hogy honnan tudja annyiból, hogy ez ember lábát birizgálja:D), mindegy. Szóval totál feleslegesen mentem. Szóval jobbulást Neked!
2011. jan. 25. 19:01

Szia! jól vagyok, most volt a névnapi bulim tegnap és végre kezdek rendbe jönni :)) kicsit kivan a gyomrom meg a fejem, hajam is fáj :)

anyuddal mi a helyzet?

2011. jan. 25. 18:22
Szia! Köszi, megvagyok még:) Volt egy "fincsi" tüdőgyuszim, de már jobban vagyok. Te hogy vagy?
2011. jan. 25. 13:45
szia! na mi van? hogy vagy?
2011. jan. 16. 14:15
Ezek után nehéz lesz megnyugodni:S Köszönöm, hogy hiszel nekem! Tényleg nem lett volna okom Téged átvágni, főleg, hogy nem bántottál egy szóval sem, sőt, inkább segítettél!!! Beszélgetnünk kéne, de mindketten hülyén érezzük magunkat... Le kell csillapodni mindkettőnknek, addig nem lehet beszélgetni. Én is nagyon sajnálom, hogy így kellett megtudnom, hogy volt egy öcsém:S Ráadásul még jól be is égtem anyu miatt, mert mit gondolnak majd róla/rólam akik itt fórumoznak...:S A legfontosabb, hogy minél hamarabb találni kell Neki egy szakembert, bár amilyen mélyre Ő süllyedt, nagyon nehéz lesz kirángatni.
2011. jan. 16. 14:10
nyugodj meg! hiszek neked! oks? beszélgessetek, most ez a legfontosabb...sajnálom az egészet!
2011. jan. 16. 14:09
Oké, felejteném, de tudod, most hogy érzem magam?... Totál beégetett:SSS ...de hát én is őszinte vagyok, Hozzád!! ...vagy nem így érzed? Nyugodtan mondd meg. Mostmár mindenképp beszélgetni fogok erről az egészről, mert ez így nagyon nem jó! Kell Neki egy pszichológus, de nem értem, mi a fenéért nem kért segítséget?! Miért hagyta magát idáig süllyedni?! Nem tudtam az Öcsémről, ha Te nem világítasz rá erre a napló, meg fórumkérdés dologra, talán meg sem tudtam volna, hiszen ha akarták volna, már elmondták volna! Igen, egy fényképet szeretnék látni!!!
294. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 293. - 2757fc97dc)
2011. jan. 16. 14:05

értem! jól van felejtsük el! én őszinte vagyok Hozzád és ilyenkor elvárom az emberektől, hogy azok legyenek!


segíts anyudnak, beszéltesd erről a dologról. tudtad, hogy volt egy öcséd? kérj fényképet róla

2011. jan. 16. 14:03
Persze, hogy igazad van!!! Egyébként nem leszúrásképpen írtam a dolgokat, csak azért, hogy meggyőzzelek, hogy nem szórakozom, hiszen miért szórakoznék!! Nem ordítottalak le, nyugi! Nekem is furcsa lenne, persze. Még így is az...
292. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 290. - 2757fc97dc)
2011. jan. 16. 14:01
jól van na! de ha belegondolsz akkor igazam van.... neked is fura lenne
2011. jan. 16. 13:59
Most éghet a fejem, anyu miatt:S Ezt nem hiszem el!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook