Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akinek T-home "DSL Alap" internetete van, mi a véleménye róla? fórum

Akinek T-home "DSL Alap" internetete van, mi a véleménye róla? (tudásbázis kérdés)


7. Irix07 (válaszként erre: 1. - Zsanci79)
2011. máj. 1. 17:31
Nekem is működik évek óta. Viszont van vezetékes vonalam is és még nem is gondoltam rá, hogy kikapcsoltassam. Lehet, hogy elkéne rajta gondolkodni? Majd utána kérdezek.
6. zsanci79 (válaszként erre: 5. - Gabima)
2011. jan. 4. 22:29
Köszi:)
5. gabima (válaszként erre: 4. - Zsanci79)
2011. jan. 4. 19:39
Nem baj. Mi a vezetékes telefont egy éve megszüntettük, az internet maradt változatlanul. Péntekre várjuk a szerelőket, mert most rendeltük meg hozzá az IP tv-t.
2011. jan. 4. 16:48
És az nem baj, hogy nincs vezetékes telefonunk? Be van kötve végül is, de már nem használunk vezetékest. Erre a kérdésemre nem találtam választ a honlapjukon.
2011. jan. 4. 16:32
Nekem ez van már évek óta, és teljesen meg vagyok vele elégedve.
2011. jan. 4. 16:25
Úgy nézki T-home tévénk lesz, és ahol lakom, ezt az internetet tudnám igénybe venni tőlük. Nemtudom, hogy milyen, maradjak e a jelnleginél (itt a letöltési és feltöltési sebesség is feleannyi mint a T-homenál) vagy váltasam ezt is oda? Megbízható, jó a szolgáltatás?
2011. jan. 4. 16:22
Akinek T-home "DSL Alap" internetete van, mi a véleménye róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook