Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pelenka kérdés?!! fórum

Pelenka kérdés?!! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 18. 19:57

A Liberó nekünk nagyon jó.

A lilás Tescós gagyi,de ott a legolcsóbb a Liberó.Meg a városunkban van 1 pelenkás bolt,és ott szoktam venni Labell pelenkát

2012. jan. 18. 19:08
CSAK A Libero ! Egy három gyerekes anyuka:)
34. Kis Cidri (válaszként erre: 32. - Bri*)
2011. jan. 6. 18:54
Én is a Liberora esküszöm.
33. Venezuela (válaszként erre: 20. - *Vinike*)
2011. jan. 6. 18:50
Rózsaszín csomagolásban volt......azóta nem próbáltam a többit!
32. Bri*
2011. jan. 4. 18:05

Mikor a nagy gyerekem (13 éves) kicsi volt, nagyon jó volt a Pampers, így kicsivel is azzal kezdtük. Sajna jól be is vásároltunk belőle. A pici dereka állandóan tiszta pisis volt, a pelusban meg szinte semmi.

A Huggiesnél előfordult, hogy a combjánál kifolyt a pisi és nem is bír annyit, mint a Libero.

Nekünk a csúcs a Libero, még soha semmi panaszom nem volt rá!

Olcsó pelussal nem kísérletezünk, mert érzékeny a babám bőre.

2011. jan. 4. 17:21

Szia!2 FIÚ GYERMEKEM MÁR NEM PELUSOS.

Lib... nem rossz de szerintem a Li.l-be is lehet olyan jót venni.

A Pemp..a nagyobb fiam pelenka kiütést kapott.

30. lola81
2011. jan. 4. 17:18

Newbornból használtuk a Huggies pamutosat(?) az teljesen jó volt, de a nagyobb méret nem vált be. Nekem a pamp. mindig marhára unszimpatikus volt, nem tudom miért, úgyhogy 2-es méretől csakis a Liberó! Szerintem az a legjobb. Kaptunk ajándékba egy csomag pamp. sensitivet, amit alig vártam, hogy elfoggyon. Folyton kijött a kaki (ugyanaz, ami a liberóból nem, mert párhuzamosan használtuk azt is), ráadásul nem tudom milyen elgondolásból, de sensitiv létére agyon volt illatosítva, ami teljesen felesleges. SŐt...

De nyilván vannak alkati tényezők is.

2011. jan. 4. 16:35
Szerintem is babája válogatja.Nekünk ,a míg pici volt a fiunk Liberót használtunk, nekünk az vált be.Nem folyt ki sehol, jól zárt stb.A többi nem ment át a vizsgán.Most hogy már nagy, és sok mindent eszik(megváltozott a végeredmény állaga) a Tescósat használjuk, vagy a Happyt, tökéletesen megfelelnek.
2011. jan. 4. 16:34
én reálosat használok a gyerekre árban is jó(1200ft 28db) és minőségre is jó
2011. jan. 4. 16:31

Nekünk a Pampers Active Baby jött be.

A Dm-ből csak a newborn volt jó nálunk a 2-ből már kifolyt minden. Aztán próbáltuk a Liberót is na abból szintén. Utána jött a Pampers, ebből a Premium Caret is próbáltuk de az Active Babynek van illata és nagyon szeretem...

Szóval nekünk ez.

26. marcsix (válaszként erre: 14. - Pepi2)
2011. jan. 4. 16:26
Elvileg, ha nem nagy a babára a pelenka nem lenne szabad kifollyon. Végülis a pisi sem folyik ki. Nekünk akkor folyt ki a kaki, ha már tele volt pisivel... :D Na ez jó téma :D és nem birta már felszivni a kakit. :D
25. Reno77
2011. jan. 4. 16:25
Nekünk a nagyon sok és a nagyon folyós kaki sem jött ki a rossmannosból, ezért most már maradok ennél, pedig nincs rossmann a közelben, de megéri elautózni érte.
24. marcsix (válaszként erre: 12. - Szabianyu)
2011. jan. 4. 16:24
Húú a sleep play nekünk nagyon nagyon nem jött be! Annyira vékony átázik stb.
2011. jan. 4. 16:22
Mi a Dm-t használjuk, akciósan 35/db! Nekünk ez teljesen bevált, és ez a legolcsóbb!
22. Judy86 (válaszként erre: 20. - *Vinike*)
2011. jan. 4. 16:21
én zöldet használok , az jó
21. Judy86
2011. jan. 4. 16:20
Itt (észak ír) nagyon jó minőségű a tescos én szeretem!Minden kaki kijön a pam...-ből nem csak a híg!
20. *Vinike* (válaszként erre: 19. - Venezuela)
2011. jan. 4. 16:18
A sima teszkós,vagy a zöld? Mert a sima tényleg gagyi,de a másik az teljesen korrekt!
2011. jan. 4. 16:15

Szerintem ha nagyon híg a széklet,és egyszerre sok jön,akkor mindegyikből ki folyik,tapasztalat!:)Nekem jól bevált a Pampers,Libero,és jelenleg dm-eset használunk,az is nagyon jó!:)

Ami nem jött be az a tescos,meg a Huggies,mindig átáztak,és sűrű volt az öltöztetés!Ja tescossal az is baj,volt,hogy könnyen leszakadt a "tépőzáras" része,és volt olyan amelyiken nem is volt......

2011. jan. 4. 16:13
Én annak idején(4 éve) ráakadtam a DM-esre, s utána már csak azt használtam végig.
17. berhukri (válaszként erre: 6. - Judy86)
2011. jan. 4. 16:13
használd duplán! Az a csípőjének is jót tesz, és a kettő úgy lefogja egymást, hogy nem folyi ki tuti semmi, és felső se lesz trutyis. Minden pelenkázásnál a felső kerül alulra, az alsó kuka ugyebár. Csak a tipp.
2011. jan. 4. 16:11

Ja,tényleg,a bella is jó,nekünk is volt,de az csak akkor jó árú,ha akciós!:)))

Nekünk a huggies nagyon szar volt!

15. berhukri (válaszként erre: 1. - Judy86)
2011. jan. 4. 16:11
Én most már mindent kipróbáltam (hugg..s, pam..., lib..., meg valami névtelent, amit 100-as csomagban lehet venni)és határozottan a lib... a legjobb nekünk. Mindegyikből a 3-ast (is) próbáltuk.
14. pepi2 (válaszként erre: 1. - Judy86)
2011. jan. 4. 16:11
ha az a kaki ki akar folyni, nincs az a pelanka, ami meggátolná...mi a pampers használjuk a fehér (prémium) csomagosat, az tök jó szerintem. de még nem találták fel azt a pelenkát, amiből a folyós kaki nem jön ki..kicsit több a mennyisége, vagy épp rá is pisil és máris kifolyt...ha nem folyós annyira a kaki, akkor viszont a pampers tök jó, legalábbis nekünk ez vált be, a többi még ennyire sem...
13. Pen80 (válaszként erre: 10. - Judy86)
2011. jan. 4. 16:10

Gyerekenként változó, hogy melyik jó, nekünk meg csak a pam... jött be. :)

Esetleg védőnőn keresztül próbáld eladni, ha máshogy nem megy.

2011. jan. 4. 16:10

szia

mi szoktuk használni a "gazdaságos" pelust!a sima pam... nekünk se jó !a sleep&playt használjuk!

11. Orsy27
2011. jan. 4. 16:08
A Pampers nekünk sem vált be, Bella pelust használunk. Teljesen jó, még soha nem volt vele semmi gond sem! :)
10. Judy86
2011. jan. 4. 16:07
Én tescosat használtam eddig az franko volt csak az akció miatt 1 árban voltak és és gondoltam ez mégis csak márka.
2011. jan. 4. 16:07
nekünk Huggies-Libero kombó jött be végig. 2-esből Huggies, 3-6ig Libero sima, aztán most áttértünk Huggies Little Walkersre. Ezekben még sose csalódtam :)
2011. jan. 4. 16:07
Fiamnál a pam- lányomnál a hugg- pelenkát használtuk leginkább. ebben nem akartam spórolni, nem akartam, hogy kipirosodjon a popójuk. Még a lib-et is használtuk, az is jó volt. A pam- nél pedig a lila szinüt vettük.
2011. jan. 4. 16:05

Alkatfüggő,de nekünk sem vált be a pampers!

Éjszakára csakis libero,nappal pedig tökéletesen működik a zöld teszkós pelus!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook