Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátcserje kapszula - fagyöngy kapszulával, valaki próbálta már, tapasztalatok? fórum

Barátcserje kapszula - fagyöngy kapszulával, valaki próbálta már, tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


6. Szabianyu (válaszként erre: 4. - Dadianya)
2011. jan. 4. 13:59
1 dobozzal szedtem be napi 1et!nekem elég volt!le van írva a használati utasban!
2011. jan. 4. 13:53

szia

én a ciklus 1. napjától kezdtem és szedtem napi 2 szemet 3 hónapig

viszont vigyázni kell mert terhesség alatt nem szabad szedni az eladó szerint és olvastam én is.

Lerövidítette a ciklusaimat és a menszi előtti barnázást is csökkentette

de ha ilyen rossz a ciklusod akkor hormonvizsgálat kellene inkább

4. dadianya (válaszként erre: 3. - Szabianyu)
2011. jan. 4. 13:50

Szia!

És hogyan kell szedni a barátcserjét,meg van szabva,hogy hányadik napon kell elkezdeni vagy az mindegy?Te meddig szedted?Mennyi idö után használt?

3. Szabianyu (válaszként erre: 2. - Dadianya)
2011. jan. 4. 13:41

Szia

én próbáltam már a barátcserjét!beáll tőle a mensid!De amikor a kistesóra hajtottunk nem mertem szedni!Azt olvastam elősegíti a peteérést!Próbáld meg a cickafark teát is!Az is jó a mensi gondokra!

2011. jan. 4. 13:37

Sziasztok!

Segitségeteket tanácsotokat szeretném kérni.2 éve probálkozunk a kistesoval,sajnos eddig sikertelenül.Clostyt szedtem,elsö hónapban lett töle egy tüszö,utána már nem csinált semmit,csak egy cisztát.Az orvosom szerint ennek távoznia kell a mensivel.Amugy összevissza jön meg,a doki szerint felborult a hormonszint.Azt is mondta,hogy nem érdemes tovább folytatni a clostyt mert ha eddig cisztát csinált,akkor ezután ha megemelné az adagot,akkor rosszabb lenne a helyzet.Szerinte már csak a lombik marad.De én ezt nem szeretném egyrészt anyagi megfontolásbol,másrészt pedig nem lenne eröm injekciozni magam.

Ugy döntöttem megprobálom a barátcserje kapszulát,elég jokat olvastam rola.Meg is vettem ma,elmondtam a herbáriába a hölgynek mi a problémám,ö is ezt tanácsolta meg adott mellé fagyöngy bogyot is,mert az meg segiti a tapadást.

Ha valaki hasonló cipöben jár,szivesen társalognék vele.

2011. jan. 4. 13:29
Barátcserje kapszula-fagyöngy kapszulával.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook