Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy NE fogyjak többet? fórum

Hogy NE fogyjak többet? (beszélgetős fórum)


15. a6bc29c843 (válaszként erre: 13. - 1e2be55d4a)
2012. okt. 29. 09:13

Ha jobban van, akkor eszik normálisan, de ha szarabb passzban van, akkor semmit...


mintha csak én lennék. ha 1 hétig depis vagyok, akkor addig nem eszek. cigi, kávé, és elvagyok. :S

14. baliskin (válaszként erre: 12. - Norejka)
2012. okt. 29. 08:59
én is voltam dpressziós, sőt a kisördög még mindig itt ül a vállamon! de tenni akartam ellene, és igenis amikor nem volt kedvem akkor is elmentünk sétálni meg hasonlók és én a gitározásban találtam meg a jókedvet! mindig örülök amikor valami újat tanulok! keress valami ilyesmit!! :) és persze közben majszolj csokit!! ;)
13. 1e2be55d4a (válaszként erre: 12. - Norejka)
2011. jan. 4. 15:41

Igazából ez sok mindentől függhet. Kialakulhat tényleg valami külső tényező miatt, még ha nem is tudod pontosan miért, és az is lehet, hogy a kevés kaja miatt alakul ki. Szóval egymást váltja ki a kettő. Azt tudom javasolni, hogy keress valami kis hobbit, vagy járjatok el együtt többet a barátoddal. Kicsit próbáld feldobni a mindennapjaidat, akkor nem lesz gond szerintem:)


Bátyámnak mániás depressziója van elég régóta. Ő leginkább ezért nem eszik, meg mondjuk vegán is, szóval ha eszik, akkor se ér sokat. Szegénykém a 188 centijéhez jó estben van 60 körül. Mindenki betalálja, hogy anorexiás stb, közben nem, csak a depije miatt ilyen. Rossz, hogy mennyire mindenre hatással tud lenni. Ha jobban van, akkor eszik normálisan, de ha szarabb passzban van, akkor semmit...és nem direkt, egyszerűen nem foglalkozik vele.

12. Norejka (válaszként erre: 11. - 1e2be55d4a)
2011. jan. 4. 15:35
Őszintén? Hát de,szerintem...csak nem értem miért nem vagyok toppon teljesen. Elméletileg adott egy szerető család,barátommal több mint 1 éve együtt vagyunk és együtt élünk,szeretjük egymást. Viszont nehezen lépek túl akár a kicsi gondokon is... És bátyád?Vele mi van?
11. 1e2be55d4a (válaszként erre: 1. - Norejka)
2011. jan. 4. 14:33

Szia!

Nem akarok nagyon vájkálni az életedben de nem vagy kicsit depis? Mert nekem a bátyám ilyen, hogy nem igazán eszik, de nem direkt, csak egyszerűen nem érdekli. És ő elég régóta depressziós, és nála is akkor kezdődött ez. Persze lehet más oka is, csak gondoltam megkérdezem, mert ha kicsit bedepiztél akkor lehet amiatt van:)

10. nanu78 (válaszként erre: 1. - Norejka)
2011. jan. 4. 14:30
Egy kis pozitív hozzá állás nem ártana egyél éjjel de csak a kedvencedet sok magot dió pisztáciát mogyorót de nem kell kétségbe esned én 176 cm és 50kg vagyok és boldog imádok enni és gyerek méretű cuccokat is tudok venni magamnak.
2011. jan. 4. 12:33
Hú,az valamelyik dossziéba el lett rakva,de majd megpróbálom megkeresni!
2011. jan. 4. 12:30
ha meg van még a vérvételes papírod nézd meg a TSH eredményed
2011. jan. 4. 12:19
Utoljára fél éve voltam vérvételen,mert gyengének éreztem magam,vérszegény és vashiányos vagyok (mondjuk ezt tudom 6 éve már),szedek is vitaminokat,gyümölcsöt eszek,szóval próbálok tenni ellene.
6. szabot.88 (válaszként erre: 4. - Norejka)
2011. jan. 4. 12:16
Egy egyszerű vérvétel nem ártana...
2011. jan. 4. 12:13
Köszönöm a jeleket,aranyosak vagytok :* :)
4. Norejka (válaszként erre: 3. - Szabot.88)
2011. jan. 4. 12:11

Szia!

Nem tudok róla :(

3. szabot.88 (válaszként erre: 1. - Norejka)
2011. jan. 4. 12:07
Szia! Nincs a nő rokonaid között pajzsmirigyes? A túlműködőkre jellemző tünet... vagy csak az ideg?
2. pure (válaszként erre: 1. - Norejka)
2011. jan. 4. 12:07

Én is 53 kg vagyok és 162 cm magas.

Ez már nekem is vékony, szinte semmi fenekem, combom.

Én is arra gondoltam, hogy akkor is kéne valamit enni, ha nem akarok. Egy sütit vagy csokit néha egyél meg és ihatsz cukros üdítőt attól is felszedsz majd pér kilót.

:)

2011. jan. 4. 12:04

Sziasztok!

20 éves vagyok,egy éve kezdtem az egyetemet,61 kilóval (166 cm) és hozzáteszem jól néztem ki,nem voltam kövér,normál testsúlyú,S-es felső,M-es nadrág. Azóta most viszont 53 kg környékén mozgok,nem kívánok semmilyen kaját,csak néha eszek,mert muszáj. De nem akarok teljesen lefogyni,mit tegyek? Fogyni sem állt szándékomban,csak már nem vagyok éhes..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook