Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki az "Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért" című könyvet Fern Reiss-től? Hol lehet kapni? fórum

Ismeri valaki az "Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért" című könyvet Fern Reiss-től? Hol lehet kapni? (tudásbázis kérdés)


8. Chrissy28 (válaszként erre: 7. - Akaszpi)
2011. febr. 28. 20:48
Szia! Köszönöm a válaszod. Igen, végül én is megtaláltam angolul. Azt hiszem én is megrendelem. Szívesen elolvastam volna anya nyelven :)
2011. febr. 25. 16:55
Szia, én is meg akartam venni a konyvet, de szerintem sem lehet mar Mo-n megkapni. Ugy dontottem, hogy beszerzem angolul. Az Amazonnal www.amazon.co.uk meg is talaltam. En mar rendeltem innen, es siman megjottek a konyvek, ugyhogy nyugodtan rendelj te is, ha ugy gondolod. Vagy elolvasom es kivonatolom a legfontosabb tudnivalokat, azt szivesen elkuldom mail-ben.
2011. jan. 4. 13:04
Nincs mit. remélem sikerül beszerezned!
5. Chrissy28 (válaszként erre: 4. - Cstbrigi)
2011. jan. 4. 12:47
Köszönöm szépen a tippet.
2011. jan. 4. 10:53
3. Chrissy28 (válaszként erre: 2. - Banita32)
2011. jan. 3. 21:13
Nagyon aranyos a kisfiad. Gondolom volt nagy öröm amikor végre megérkezett. Köszönöm szépen a válaszod és a jó tippeket!
2011. jan. 3. 21:08

Én olvastam. De nem vagyok tőle elájulva. A legtöbb alapanyag amit használni kell az itthon nem kapható vagy horror áron.

Ha ilyen problémád van én inkább ajánlom a candida diétát és a Rooibos teát. Nekem bejött. Jah és vitaminok (c,e, Elevit, magnézium, vas).

Nekem bejött. 3,5 év sikertelenség 2 lombik után két hónap diéta és jött is a baba.

2011. jan. 3. 21:04
"Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért" című könyvet Fern Reiss-től? A kiadótól jelenleg nem beszerezhető, ezért érdekelne, hogy ismer-e valaki egyéb beszerezhetőséget vagy egy beszerezhető példányt? Interneten már keresgéltem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook