Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapesten fodrász szalonokról vélemények fórum

Budapesten fodrász szalonokról vélemények (beszélgetős fórum)


16. Perjel
2016. dec. 15. 11:57
Más fórumokon olvastam, hogy Zádory Eszter a Baross utcában jó fodrász. Valóban szimpatikus volt, de a munkája sajnos nem. Nagyon sietett és összecsapta a munkát. A hajam végét sem tudta levágni precízen, a frufrumat pedig teljesen elrontotta. Kell várnom 1-2 hónapot, mire a frufrut javítani lehet... Nem ajánlom őt, pedig az interjúkban, amiket adott kiemelte, hogy számára milyen fontos az egyediség, precíz munka, és a vendégek elégedettsége.
2016. szept. 30. 03:29
az Orczy terre ne menjetek,mert olyan s.arul meg senkise vagott hajat,mint ott nekem.
2016. szept. 22. 13:20
Jó fodrász szeretnék ajánlani.Melinda,Óbudán dolgozik.Precízen vág hajat,és a 2 szál hajamból normális frizurát tudott varázsolni,és hetek múlva is kezelhető volt a frizura.Nagy Melinda,ha rákeresel a neten megtalálod.
13. Manki (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2011. szept. 27. 07:53

Szia, elmentem az ajánlón kapva a Kárpáti Csillához és hatalmasat csalódtam :( amúgy is vékony szálú hajam úgy megborotválta hátul, hogy csak egy két hajszál lóg :( egy képet vittem magammal amilyenre szerettem volna a hajam, megnézte és azt mondta, hogy simán meg lehet csinálni a hajamból ehhez képest, totál másra vágta, egyedül a fufrum találta el, az jó is lett.

Soha többet hozzá......

12. Carmen.Lady (válaszként erre: 1. - E6e5405fd3)
2011. aug. 14. 20:02

Szia Kelnorem!


Nekem is ez volt a problémám , kerestem a hozzám illő hajviseletet, színt, stílust, és sok helyen semmi tanácsot nem kaptam, az újságból választott haj pedig sosem lett az igazi...Aztán egy csajos napot tartottunk és elmentünk kényeztetni magunkat a Margitszigetre, és ott egy tündéri srác segített és meggyőzött. Jó minőségű Loreal termékekkel dolgoznak és gyakran kedveskednek akciókkal múltkor fejmasszázst kaptunk ajándékba. ez a hogy is hívják, valamilyen brothers.....p-k, meg van kopf & brothers.

2011. máj. 11. 13:58
Én egész családdal a Margitszigetre járok (Kopf & Brothers keressetek rá) fodrászhoz, olcsó és nagyon jó a környezet, nálunk ez a mérvadó. Teljesen elégedett vagyok.
2011. ápr. 14. 12:42
A bio fodrászatban nincs bejelentkezés, ami nekem nem nyerő. Más fórumokon olvastam, hogy azon is múlik, hogy melyikbe mész. Elég sok helyen van.
2011. ápr. 14. 12:36
Sziasztok!Én a Kucsera Hajszalonba járok a Marcihoz. A szalon nagyon szép és igényes, a fodrászom munkájával pedig teljesen elégedett vagyok. Árban közepes kategória. A lehel tértől lehet besétálni. Nekem is egy fórumon ajánlották anno és bejött. Mivel már többször voltam nála és sosem csalódtam, én is szívesen ajánlom bárkinek.
2011. jan. 4. 18:43
uu csak nagyon messze van a szalonja...én pont a duna másik oldalán lakom...XIII.kerület, belvárosfele nem hezén mennem, vagy akárhova, ahol metróval eltudok jutni...
7. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - E6e5405fd3)
2011. jan. 3. 21:53
Kárpáti Csilla. A netten keress rá. Nagyon jó fodrász.
2011. jan. 3. 21:45

Sziasztok

szerintem meg jó a zs szalon. én pesttől 80km re lakok de oda járok mert hihetetlen hogy kb fél évente kell járnom:)

Szerintem megéri

De nem a szalonba járok be hanem házhoz, mert ismerős az egyik tutijó fodrász

5. 036bc944f9 (válaszként erre: 3. - E6e5405fd3)
2011. jan. 3. 19:58
Mármint én a bio fodrászszalonra lennék kíváncsi, mondjuk ott nem festenek...
4. 036bc944f9 (válaszként erre: 3. - E6e5405fd3)
2011. jan. 3. 19:57
Na arra én is!! :)
2011. jan. 3. 18:50
és ez a bioh.irfodrász szalon????erre is kíváncsi lennék...
2011. jan. 3. 18:34

Zsi.. Ha... pedig nagy nevek.

Nem Pesten lakok, de az én fodrászom olyan amilyent te is leírsz. Figyelembe veszi mennyi és milyen a hajad. Festéssel kapcsolatban kifaggattam, és azt mondta nem éppen egyészséges a hajnak.

2011. jan. 3. 18:27

Sziasztok!

Olyan szalont, fodrászt keresek pesten aki tényleg jól vág, figyelembe veszi, hogy pl. milyen frizura, szín áll jól egy bizonyos arcformához, egyéniséghez, véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi, zs.drón gondolkodom, de annyi negatív véleményt hallottam már róla, hogy nem merem kipróbálni:(, fenékig érő hajam volt, levágattam bubira:) nem bántam meg egyáltalán, 2 évig folyamatosan úgyan ilyenre vágattam vissza, csak sajnos a fodrászom külföldre költözött, és eddig 3szor próbálkoztam 3 különböző fodrásznál, de egyik sem vált be igazán:(. Kb. aug.voltam utoljára fodrásznál, azóta szépen megnőtt a hajam, visszavágatni most már nem szeretném, mert időközben megkérték a kezem:) és "hosszú hajú2 mennyasszony szeretnék lenni:), viszont vmi jó fazonra, és esetleg frufrura vevő lennék... SEGÍÍTSEEETTEEEKKK:)

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook