Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Walk Maxx fitneszcipőt ismeri valaki? Mik a tapasztalatok? fórum

A Walk Maxx fitneszcipőt ismeri valaki? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. jan. 12. 08:14
Nekem hasznalt.Eloszor ezt is dragalltam,pedig ettol csak joval dragabbak vannak.
2012. szept. 15. 18:27

Sziasztok! Nekem volt gördülős Fila és Walkmaxx cipőm is. Nos, inkább a Fila! Mindkettő kényelmes, de Fila egy kicsit komfortosabb érzést ad a lábnak. Tény, hogy ezeket a cipőket először meg kell szokni, mert az első héten leszakad a lábad, de utána majdnem fellegséta (zárójelben azért megjegyzem, hogy az abszolút csúcs az MBT, fogok egyet venni).


Amiért még inkább a Fila-t ajánlom, a hordhatóság. Én nagy cipőnyúzó vagyok, a Walkmaxx egy szezont bírt ki nálam (kb. egy őszt), a Fila ellenben négyet! (2 ősz, 2 tavasz) Nekem ez sokat számít.

2012. aug. 12. 13:20
Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat.
50. 4244093cd0 (válaszként erre: 46. - 2b2a4a10d2)
2012. aug. 12. 12:10

Mindig nézegettem,és szerettem volna egyet,és a kínaiba vettem egy szandit ,már amiatt ,hogy egyáltalán tudok-e benne járni.

Nekem nagyon tud dagadni a bokám melegben,nyáron ,és az is megszüntette ezt,és baromi kényelmes.

Persze gondolom az eredeti ,azért biztosan sokkal jobb .

Ősszel tervezem egy zárt sport cipő vásárlást(rendelést),mert bevált:))

2012. aug. 12. 12:04
hali. én fila cipőt vettem, ami gurulós talpú. gyalogláshoz tökéletes. meg van süllyedve a harántboltozatom, nem kell bele külön betét, nekem tényleg tetszik, de csak " városi"közlekedéshez érzem kényelmsnek, túrázni, kocogni nem tetszett.
48. githaj (válaszként erre: 44. - Preszter Gabi)
2012. aug. 12. 11:52

A Walkmaxx Sporty előnyei:• első osztályú, kipróbált edzőcipők

• innovatív kialakítású talp, ami a természetes járást segíti

• a lábizmok, és a hátsó izmok aktivitása növekedhet

• megmozgathatja a hát- és a hasi izmokat,

• javíthatja a vérkeringést

• enyhítheti a térd- és hátfájást

• 36 – 46 méretben kapható

• kapható kék és fehér, vagy piros és fehér színkombinációban

47. githaj
2012. aug. 12. 11:50
Az én kolléganomnek van walkmaxx-a, o dícséri. Gondolkodom rajta erosen hogy veszek.
46. 2b2a4a10d2 (válaszként erre: 44. - Preszter Gabi)
2012. aug. 12. 11:46
Biztos, hogy használ, de csak ha tartod magad a minőséghez! Munkatársamnak csonthártyagyulladása volt a sarkában, menni alig tudott, végül rászánta a pénzt egy ilyen cipőre, és azóta napi 1 km-t lekocog! Igaz, hogy nem sok ez a táv, de 60 évesen, 30 kiló túlsúllyal és csonthártyagyulladással igenis szép eredmény! De a minőséget meg kell fizetni, ne vegyél ócska szart kínaiban!
2012. aug. 12. 11:31
Ha a keresőbe beírod, hogy gurulós cipő, akkor találsz fórumot és abban véleményt. Szerintem nem sokat ér, legalábbis az olcsó termékek.
2012. aug. 12. 11:11

Kedves HOXA tagok!

Ha valakinek van tapasztalata a Walkmaxx -cipőkkel kapcsolatban,kérem ossza meg velem.

Kiemelten a derékfájás,lúdtalp javulása terén.

Esetleg tudtok arról írni,hogy van e a cipőben harántemelő.

Előre is köszönöm segítségeteket.

2012. jún. 17. 09:16
Semmi változást nem okozott.
2011. okt. 11. 13:49

Szia!


Tobb honapig hordtam, csak egy masik markat.

Mindenki es az elado is azt mondta, nagyon kemeny izomlazam lesz. Nem lett semmi.

Helyesen jartam benne a videot is megneztem, hogy hogyan kell, kicsiket , mint a gesak es eloszor sarok erkezik , atgordul stb.

Nem fogytam, formalodtam tole, de a hatamnak , gerincemnek nagyon jo volt!

41. Gaby76
2011. okt. 11. 11:17
Nekem van egy ilyen talpú cipőm, de más márkájú. 3-4 napig mindenem fájt, mire megszoktam. Botladoztam benne, fájt a lábam. Szét is szaggattam, annyit hordtam, ezalatt nem fogytam, hanem híztam. Persze nem a cipőtől híztam :-) Szerintem fogyásra nem jó, és sétálni sokkal kényelmesebb cipőben is lehet járni. Futni meg tényleg nem igazán lehet benne.
2011. okt. 11. 11:13
Én lehúztam benne egy 3 napos fahordást,meg egy 2 napos Off road-ot,majd szétestem benne :/
2011. okt. 11. 11:03
Kimondottan futócipő az Adidas, Nike, stb...azok közül is a futócipők, nem ezek a torz talpúak.
2011. okt. 11. 10:59
Most nézem, hogy nekem nem ez a fajta tetszik, hanem az Easytone cípők. Szerintem sokkal jobban néz ki és ez kimondott futócipellő...
2011. okt. 11. 10:58
Én a harántboltozat süllyedésem miatt vettem, igaz nem ezt a márkát, hanem Filát. Semmi másra nem jó, csak és kizárólag az aszfalt/beton burkolaton való sétára. Sem túrázni sem futni nem kényelmes benne. Annyira formál, mint a séta. Tehát a mozgás formál, nem a cipő.
2011. okt. 11. 10:54
Én 4 héttel császár után már futottam.
2011. okt. 11. 10:54
Sajnos nincs tapasztalatom vele kapcsolatban, de én is nagyon szeretnék egy ilyen cipőt, szóval érdekelne, hogy kinek milyen véleménye van róla! :)
2011. okt. 11. 10:46
Sziasztok. 0pp a második babámmal vagyok várandós és a szulés után mielobb szeretném visszaszerezni a régi formámat. Mivel mindenképp tervezett császárral fogok szulni, ezért tudom, hogy egy darabig a torna szóba sem johet, max a séta a szabad levegon a picivel. Állítólag a Walk maxx cipo séta kozben is formál és erosít. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Koszi a válaszokat elore is
2011. szept. 5. 21:58
Sziasztok! Aki használja nyilatkozzon :-) Sporthoz, konkrétan walk aerobichoz szeretnék cipőt venni, a Reebok EasyTone vagy WalkMax? A leírások alapján kb uaz, csak a WM kb félár...szóval aki használja írja meg mi a tapasztalata, köszi!
32. c3e28a071f (válaszként erre: 29. - C3e28a071f)
2011. júl. 13. 06:32

ne is vegyetek!

shape-ups!!!!!!!az JÓ!!!!!

2011. jún. 24. 09:26

halihó!!

Mit gondoltok, ill. van-e valakinek tapasztalata: a harántboltozat-süllyedésen javít?

2011. máj. 14. 16:37

?????????



?????????

2011. máj. 14. 15:13
walkmaxx cipőt vett már valaki tapasztalat???????????????????
28. lizmil
2011. ápr. 26. 22:29
Sziasztok! Én indítottam ezzel a kérdéssel a fórumot. Végül is Debrecenben az MBT üzletben vettem ROLLSTEP márkájú gördülőtalpú cípőt 25 ezerért. Van egy honlapja is (www.rollstep.hu/)nagyon meg vagyok elégedve vele, tényleg már ilyen rövid idő alatt is sokat javult a lábam és nem fárad el olyan hamar. Szeretnék valami szandálfélét is venni a nyárra.
27. csajos21 (válaszként erre: 25. - PrunnerEszter)
2011. ápr. 26. 13:58
Ez is meg az MBT cipők is gyógycipők. Szerintem érdeklődd meg az orvosodat, hogy szabad-e alkalmazni. Én még nem hallottam olyanról, hogy térdkalács leszakadás... egészségügyben tanulok, de ilyet még nem hallottam. Törésről, ficamról tudok... de ilyet még nem hallottam. Nekem porc sérülésem volt és én így tudom használni, már nem is akad be meg nem kattog a lábam. Javaslom kérdezd meg az orvosodat.
26. CsillagTM (válaszként erre: 25. - PrunnerEszter)
2011. ápr. 26. 01:28
ezt komolyan tőlünk kérded, főleg azok után, h a dokid szt nagyon para lenne?!...
2011. ápr. 25. 13:19

Sziasztok!

Tegnap kaptam walkmaxx cipőt. Elvileg nem futhatnék, mivel mindkét térdemben keresztszallag szakadás és porcleválás van, de szeretnék. A doki szerink aki korábban vizsgálta leszakadhatnak a térdkalácsaim futás közben. Szerintetek tehermentesíti annyira a térdem, hogy anélkül megpróbálhatnék bene futni, hogy ez megtörténne?

2011. ápr. 14. 14:30
(de közben vettem Nike futócipőt, igazi bőrt -plusz textil- 12e-ért:))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook