Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autó adásvétel fórum

Autó adásvétel (beszélgetős fórum)

3. smudlaagi54 (válaszként erre: 1. - Panka1980)
2011. jan. 3. 16:29
Szerintem nem,én pont tegnap nyomtattam ki azt hiszem a Magyarország.hu-ról (?) nyomtatványt,abban benne van,hogy a műszaki állapotról tájékoztattad a vevőt,valamint a jövőben előforduló hibákért felelősséget nem vállalsz!
2011. jan. 3. 16:29

Szerintem nem.

Ne is törődj vele, kifogtatok egy ilyen kötekedős fajtát vagy talált egy jobb autót amit megvenne.


Mond meg neki, hogy nem vagytok hajlandóak visszavenni, felejtse el. Majd beletörődik.

2011. jan. 3. 16:23

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy decem,ber 21-én adtuk el a VW Passatunkat. Használt, 16 éves megkímélt állapotban.

A vevőt tájékoztattuk, hogy jobbra húz kicsit, és az egyik zár nem szuperál jól. Emiatt engedtünk neki valamennyit.

Ma telefonált, hogy rejtett hibákat vélt felfedezni a kocsin: eszi az olajat, illetve az ABS visszajelző nincs bekötve.

Szeretné, ha visszavásárolnánk a kocsit, meg persze vissziratnánk. A szerződésen nem találok semmit, még csak azt sem, hogy a rejtett hibákért felelősséget nem vállalunk, mert ugye 2010-től csak a nyomtatványboltban kapható formanyomtatvány elfogadott.

Tudtok segíteni?

Kötelesek vagyunk visszavenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook