FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Külföldről hogyan lehet elérni a magyarországi belföldi tudakozót?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Programajánlat, utazás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. Mandy732008-07-16 09:26
A tudakozó azért nem tudja megmondani, hogy mi ez a szám, mert nem létezik ilyen. Onnan tudom, hogy régen ott dolgoztam és akkor sem volt. Arra is gondoltam, hogy azóta megváltozott a helyzet és beszéltem az egyik volt kolléganőmmel, de a helyzet még mindig ugyanaz: csak magyar hálózatból hívható. Esetleg mobilról határ mellől is bejön a hívás, de távoli országból, külföldi hálózatból nem lehet őket hívni!
(válasz loch ness 2. hozzászólására)

7. Mandy732008-07-14 16:29
Mi az a szám? Érdekelne, mert szerintem nincs ilyen.
(válasz petrak 6. hozzászólására)

6. petrak2008-06-28 11:41
Lehet hívni. A szolgáltató meg tudja mondani, hogy milyen számon. Nem ugyanazon, mint amit itthonról elérsz, hanem egy városi számot fog adni, ami elé a külföldről induló hívásoknál szokásos számokat kell ütögetni + az a szám, amit a szolgáltató fog adni.

5. Mandy732008-06-27 17:28
Nem lehet hívni külföldről. Ha mi szeretnénk megtudni egy más országban lakó ismerősünk számát, akkor a nemzetközi tudakozót hívjuk. Gondolom, külföldön is van ilyen és ott Magyarország nemzetközi, tehát azt kell megtudni, hogy az adott országban a nemzetközi tudakozó száma mi.

4. loch ness2008-03-25 13:50
Külföldről?
(válasz Árva Galamb 3. hozzászólására)

3. Árva Galamb2008-03-14 10:08
hívd a különleges tudakozót

2. loch ness2008-03-14 09:37
Hát, nem ez volt a legsikeresebb kérdésem a portálon, az biztos :(

Viszont maga a tudakozó se tudja megmondani, ami viszont igen furcsa, bosszantó éa mulatságos egyszerre :)

1. loch ness2007-08-30 21:25
Külföldről hogyan lehet elérni a magyarországi belföldi tudakozót?