Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyós/testmozgós társat keresek fórum

Fogyós/testmozgós társat keresek (beszélgetős fórum)


2011. jan. 3. 21:31
szia!én szivesen csatlakoznék hozzád :)én is szeretnék fogyni, és én is 18leszek :)
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Mia08)
2011. jan. 3. 15:18
Szívesen jelentkeznék, ha kéne fogynom, de szerencsére nem. Viszont sok sikert az elhatározáshoz, és ilyen korban seperc alatt le fog huppani rólad, ha megvan a kitartás hozzá, úgy hogy anyuddal együtt csináljátok meg pláne. Mondjuk én nem a 90 napost választanám, hanem egy ésszerű diétát (nem koplalást), de ez már a Te dolgod. A lényeg, hogy tudd, hogy a kaja számít a fogyásban 70 %-ban, "csak" a maradék a mozgás.
2011. jan. 3. 15:15

[link]


itt találod meg :)

vagyunk már egy páran :D

2011. jan. 3. 15:14
Szia! Most indul az ötödik fogyis verseny itt a hoxán. Bár nem tudom, hogy van-e köztük pesti, de érdemes megkérdezni őket :)
2011. jan. 3. 15:03

18 éves vagyok s eldöntöttem ,hogy megváltoztatom az életemet. Ehhez szeretnék egy kis segítséget keresni. Aki együtt diétázna velem s jönne egy budapesti fitnesz terembe mozogni mert egyedül nem olyan jó.Elsősorban cardio edzésre vagy spiningre gondoltam.10 kg mínusz a cél.

Nagyon örülnék neki ha lenne rá jelentkező ;)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook