Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Iwiw probléma. Segítenétek? fórum

Iwiw probléma. Segítenétek? (beszélgetős fórum)

18. Mariann7533 (válaszként erre: 16. - Frenkieva)
2011. jan. 6. 14:26

Képfeltöltés már megy,én is nemrég jöttem rá.

Vírusos volt a gépem,és nem tudta megnyitni rendesen az iwiwet,de mostmár megcsinálták,úgyhogy minden oké.

Bár annak örülnék,ha a régi iwiw oldalt visszaállítanák,de ez van,ezt kell szeretni....

2011. jan. 4. 16:57
Egy ismerőst szerettem volna megkeresni, de sehol sem találtam a keresőjét, hagytam a csudába!
16. frenkieva (válaszként erre: 3. - Mariann7533)
2011. jan. 4. 16:27
szia !ha képet akarsz feltölteni akkor menj rá az ism. friss képeire ott lesz olyan,hogy kép feltöltése és ott saját képet tudsz feltenni!fél órám ment rá mire rájöttem!
2011. jan. 4. 14:21
Szerintem nem a gépedben van a hiba, hanem az iwiwwel. Irtó lassú lett és nem működik minden funkció.
2011. jan. 4. 09:28
Hát sajnos vírusos a gépem,nálam ezért van gond,úgyhogy ma délután elviszi egy ehhez értő emberke,és meggyógyítja:)
13. 4c07880d46 (válaszként erre: 11. - NataliaWeiss)
2011. jan. 3. 15:28
Igen, pont így jártam, én már nem is használom. Semmi értelme. Többen mondták, hogy írtak nekem, meg volt, hogy vártam is egy fontos infót, az illető meg is írta, és nem jött át...
2011. jan. 3. 14:29
sőt olyan is, hogy az illető már régen nincs fenn, de a chat-en zöld pont mellett látszik a neve még akkor is, ha frissítek százszor. Egy jó darabig még fenn van, mint egy délibáb. Írni is tudok neki, de ő semmit nem kap meg ebből, hiszen már régen lelépett.
2011. jan. 3. 14:28

Van itt valaki aki használja iwiwen a chat-et?

Másnak is történik olyan, hogy nem küldi el a szöveget vagy kihagy mondatokat, esetleg nem látszik, amit írok?

2011. jan. 3. 14:13
Szerintem kinézetre nem rossz az új iwiw. De az iwiw pont attól volt egyedi, hogy iwiw volt. Kár, hogy más közösségi oldalakat kezdett majmolni...
2011. jan. 3. 13:36
Most nem azért, de a Fb meg a myspace utánzása... Ezek ugyan arra a szisztémára épülnek...
2011. jan. 3. 13:34

Én is ettől félek,nehogy a gépemmel legyen a gubanc,inkább az a gagyi új,ami a facebook majmolása,mint az,amit most látok.


Sookie legyen igazad,és tényleg ez legyen a galiba.

Tegnap többször is szerverhibát írt ki,de utána mindig be tudtam lépni,ha újra megpróbáltam.

7. Sensitiv (válaszként erre: 4. - Sookie)
2011. jan. 3. 13:34
de jó lenne ha visszahoznák a régi verziót. annyira gáz, hogy más oldalt akarnak utánozni, ráadásul semmi feladatot nem vagy alig lehet rajta végrehajtani. sokáig nem tudtam megnézni a leveleket, vagy mire be tudtam írni az üzifalra, értelmetlen lett a sok reklámtól, agyon van sűrítve és lassú is az oldal. :(
2011. jan. 3. 13:33

Sz@r!Igen szó szerint!

Vissza a régit!

2011. jan. 3. 13:30

nalam nem vacakul. ugyanaz a sz@r uj facebookszeru oldal jon be...

nem a gepeddel van esetleg a hiba?

2011. jan. 3. 13:30
Lehet visszaállítják régi típusra, úgy tudom sokan panaszkodtak, még klubok is alakultak, hogy kérik vissza a régi típust.
2011. jan. 3. 13:26

Az a problémám,hogy reggel óta teljesen más az iwiw,mint eddig.Kora reggel még ez a megújult forma jött elő,de olyan tíz óra körül már ilyen nagybetűs az egész,rendszertelen,nem lehet feltölteni képeket,stb.

Régen akkor csinált ilyet,amikor valami hiba volt az oldalon,de az max. egy óra múlva rendbe jött.De nálam még most is ilyen szar.

Kérdezném,hogy másnál is vacakol?

2011. jan. 3. 13:25
mondd!
2011. jan. 3. 13:25
Iwiw probléma.Segítenétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook