Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan kezdjek hozzá a mozgásnak? fórum

Hogyan kezdjek hozzá a mozgásnak? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 16. 14:00

A mozgás ról , még annyit ,hogy kaja után egy órát várni kell mindenképp a tornával. Nekem így tanácsolták, és tuti h van benne vmi.


Hajráááááááá

10. 8e163afeff (válaszként erre: 1. - 3f54929e3a)
2011. jan. 2. 21:24
mert egyszerre sokat terhelsz magadra... "amennyire kilendül az inga jobbra, annyira lendül ki balra is"... nekem az jött be, hogy elkezdtem egy "mozgás napló"-t vezetni, amibe mindent beírtam: 10 perc séta, 2 emelet gyalog stb... így minden nap volt kedvem valamit csinálni, egyre többet.
2011. jan. 2. 20:54
Én is ilyen vagyok, de az nekem is segíteni szokott, ha kijelölök egy időpontot és minden nap akkor tornázok. És mivel 2-3 nap után én is megunom, én azt találtam ki, hogy minden nap másra tornázok. Letöltöttem pár videót és azokat váltogatom:)
2011. jan. 2. 20:52

Én saját tapasztalatombol adnék tanácsot nektek. Az első pedig az, ha fogyni is szeretnétek, elsőnek arra álljatok rá, mert a mozgásnál nagyon megfog nőni az étvágy. Ha sikerlt a diéta 1-2 hét, utána kel mozgást találni.

Én eliptikus trainert használok, ami azért jó ,mert ha feltezem a zenét, akkor olyan szinten szűnik meg a világ,hogy abszolut nem érzem hogy ki vagyok. Így tolok le 30-40percet mikor mennyit, illetve, utána van. R.R.-nak 30perc full has, és 20perc láb programja nah azt tolom énle.

Bármit is kezdtek, találjatok vmit ami motivál. Még egy jó pasi is megteszi. :)


Remélem segíthettem.

2011. jan. 2. 20:51
Nem is az, hogy nincs meghozza a szandek csak valahogy mindig elmarad es akkor utana mindig buntudatom, hogy pedig kellett volna.
2011. jan. 2. 20:49

Találj minden nap egy fix időpontot, amikor nyugodt körülmények között van fél órád.

Nekem ilyen az este 8, addigra alszanak a gyerekek, és akkor tv-nézés közben stepperezek, felülök stb.

Segít a minden napi azonos időpont.

2011. jan. 2. 20:48
Áll fel és járj!! :))
2011. jan. 2. 20:47
Hat akkor nem vagyok egyedul!.-)
2011. jan. 2. 20:47
Na! Én vagyok még így vele!!!!!!:D
2011. jan. 2. 20:46
Dettó :((
2011. jan. 2. 20:45
Valaki tudna nekem ötleteket mondani mert mostanaban igen ellustultam es valahogy mikor neki allok akkor 1-2 napig csinalom utana pedig valahogy elmarad. De a nassolas is ilyen nalam egy ideig betartom aztan pedig ellaposodom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook