Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A kövér szó nem egyenlő az undorítóval fórum

A kövér szó nem egyenlő az undorítóval (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A kövér szó nem egyenlő az undorítóval

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. júl. 9. 20:27
Én nemrég hagytam abba a dohányzást és az előírtak szerint meg is híztam.Nem sokat csak 5 kg-t.Így vagyok 165 cm és 65 kg.Nem a súlyommal van a gond,hanem azzal hogy nem érzem jól magam a bőrömben.Mindenki azt mondja hogy jól áll egy kis háj de...A kövérség agyban dől el elsősorban.Nálam eldőlt.Ha én lennék a világon a legszebb akkor is kövérnek érezném magam.
2011. okt. 10. 15:54
Lehetősége persze, hogy van, de nem olyan könnyű azt megtenni, mint mondani. És szerintem sem egyenlő a két dolog. A higiénia, ápoltság, jó öltözködés nem testsúly függvénye szerintem.
2011. máj. 19. 15:29
Nem, nem egyenlő, de mindenkinek van lehetősége lefogyni, ez egy belső igény.
406. 452c30a45b (válaszként erre: 405. - Nephylin000)
2011. ápr. 14. 15:36

Örülök, hogy mennek lefele a kilók:)

Sok sikert a továbbiakban is:)

405. nephylin000 (válaszként erre: 404. - 452c30a45b)
2011. ápr. 13. 18:09

Szia. Kedves vagy, köszönöm.

Mentek le kg, mivel vissza is mentem azóta dolgozni, s a munka meg eszi az ideget, meg a zsírt:)

2011. márc. 31. 13:18

Kedves Cikkíró!!


Én még új vagyok itt, most találtam rá a cikkedre és nagyon tetszett!!! Annyira jó érzés volt olvasni! TEljesen egyetértek veled és szerintem tök jó hogy így állsz a dolgokhoz!!

Bár én sem vagyok egy modell alkat, azért próbálom magam elfogadni és nem undorítónak tartani. Pedig hát van miből fogyni na!

Most hogy elolvastam az irományod, még jobban így gondolom, hogy el kellt udni fogadni Önmagunk, de közben azért tehetünk azért is hogy szebbek legyünk!

Láttam, hogy csak titkos naplód van, gondolom oda nem engedsz be mindenkit....főleg egy idegent, pedig nagyon szívesen figyelemmel kísérném a fogyásodat további alakulását:)

Mindegy, azért sok sikert kívánok, azóta sikerült amúgy fogyni? :)

2011. márc. 25. 01:08

Gratulálok a cikkedhez! Szerintem sokunk véleményét és felháborodását sikerült összegezted!


Én voltam már 55 kg és semmivel sem voltam boldogabb, mint most 85 kilósan. Sőt! De ehhez nyilvánvalóan olyan emberek is kellenek a környezetemben, akik így szeretnek és fogadnak el, ahogy vagyok. Kell egy olyan férj, mint a tiéd, aki így is szexinek talál és szépnek tart és ezt folyamatosan mondogatja!:DDD

Nagyon sajnálom azokat, akiknek ebben nem lehet részük és gyűlölniük kell a testüket és lelküket, mert másoktól csak becsmérlést és kritizálást aratnak! Mi magunkat csak mások szemével tudjuk értékelni, és akinek nem jutnak a mieinkhez hasonló családtagok, azoknak persze lehetetlenség önmagukat elfogadni.. Ez nem az ő hibájuk!


Viszont ami a lényeg: fogyni mi is szeretnénk, de nem azért mert így megvetjük magunkat, hanem mert a felesleges kilókra semmi szükségünk és az egészségünk is drága! Hiszen hülyék mi sem vagyunk, mégha egyes hülyék minket tartanak is hülyének saját maguk helyett!:DDD

De még a fogyókúra is sokkal jobban esik ebben a lelkiállapotban, és az is biztosra vehető, hogy mi nem leszünk bulímiásak, vagy anorexiásak az önértékelési zavaraink miatt..


Hajrá, minden önmagával elégedett ducinak!;o)

2011. jan. 23. 18:15
Az Én véleményem az, hogy az író már feladta, gyenge. Az, hogy valaki ilyen túlsúlyos az nem csak esztétikailag, hanem egészségügyileg is óriási probléma. Már csak a családja miatt is le kellene fogynia, ha meg szeretné élni a gyermekei érettségijét. Vagy meg fog halni az idióták, önbecsapók boldog mosolyával a szája szegletében a lustasága következtében - de boldogan ?
2011. jan. 11. 15:37
Teljesen igazad van én is elég husis vagyok 157cm és 75kg ez enyhén sok nem mondom hogy nem szeretnék fogyni de ahhoz kéne egy kis kitartás csak az még hiányzik belőlem de a legfőbb okom nem az hogy csinos legyek na jó az is de inkább az hogy fáj a gerincem elég sűrűn amióta ilyen dagi vagyok jó lenne ettől megszabadulni
400. Binky
2011. jan. 7. 17:57

hajj, na én meg mikor már elfogyóban voltam, jöttem rá, hogy a kedvenc cuccaimat csak extra méretben lehet kapni...

nem a reklám helye ugyan, de vögele ahol érdemes próbálkozni vagy a skála na mega legtöbb angol turi(ott általában 40-nél kezdődnek a dolgok)

na meg itt is van egy nagyon jó bolt csupa szép cuccal de csak nagyon kicsi vagy nagyon nagy méretekben(erre specializálódott)

399. 83e25137af (válaszként erre: 397. - Marrr)
2011. jan. 7. 17:49
Mert minden Made in China... még a nem kínaiban is.. csak ugye más a cimke de ugyanott készül... és ott a méretezés ugye pöttyet más.. nem csak hogy a teltebbekre nem csinálnak többnyire méretet de pl nekem a majd 180 centimmel sok más lánnyal együtt egy örökkévalóság mire normális szárhosszúságú nadrágot vagy ujjhosszúságú kabátot, felsőt találok... horror áron max..
2011. jan. 7. 10:40
szerencsére találtam olyan boltot, ahol volt egy-két ízléses darab a dundiságomra:) és nem csak kismamaruhák:)
397. marrr (válaszként erre: 395. - 4ab67f870d)
2011. jan. 7. 09:48
Az öltözködés érdekes téma. Lehet találni olyan boltokat, ahol egészen nagy méretű ruhákat is árulnak, de ezek legtöbbje vagy időseknek való vagy "zsákszabású" ruha. Az átlagos "divatos" üzletekben nemigen árulnak kövérekre ruhát. Nem akarok én szűk nadrágot, miniszoknyát meg hasonlókat hordani, tudom, hogy nem állna jól. De terveznek pl. olyan bővebb felsőket, ami szintén csak kisebb méretben van, pedig az jól állna teltebbeken is. Vásárláskor sokszor felmerül bennem, hogy az üzletek mintha cikinek tartanák, ha nagyobb nadrágokat, felsőket stb. árulnak, mert sok helyen ha van is ilyen, az általában nincs annyira szem előtt.
396. zuzuka1981 (válaszként erre: 394. - Binky)
2011. jan. 7. 09:44

aranyos vagy:) és katesz is igen diétázom újra és úja aztán 68nál valahogy mindig megállok, nincs akkora dráma de tudjátok vannak olyan időszakok mint pl a mostani hogy egyzserűen nem is bírom magam elviselni, meztelnül évek óta nem állok a tükör elé:)

hahahah

2011. jan. 7. 06:41

Nos... Elolvasva a cikket az fogalmazódott meg bennem, hogy ha ez igaz, akkor szívből gratulálok neked a felfogásodhoz, a családodhoz, a környezetedhez. De. Amikor az ember kövér embereket lát - tisztelet a kivételnek -, sajnos szinte mindig ápolatlannak, igénytelennek, slamposnak látszanak.

1. A legtöbb túlsúlyos nő - főleg tinik - nem tud öltözni. Felerőltetik magukra az anorexiás lányokra tervezett nadrágokat, és úgy is öltöznek, mint az anorexiások. Na, meglátásom szerint az szánalmas és gusztustalan, és ezeket az embereket sajnálom. Ritkán látni olyan kövér lányt, (idősebb korosztályt már gyakrabban) aki lengébb, alakot leplező ruhákba öltözik, pedig ha az ember ilyet lát, el is felejti, hogy az az ember túlsúlyos, csak annyit lát, hogy csinos, ízléses, egyszóval nem a "tehén" a jelző, ami eszébe jut.

A másik, hogy sajnos van ilyen kövér ember, és van olyan. Van, akinek lóg mindene, de láttam már kórházban olyat is, akinek 120 kilósan gyönyörű, feszes bőre volt és kemény teste, pedig 40 fölött volt. Na, az ilyen kövér ember vonzó, főleg, ha párosul mellé egy megfelelő személyiség is. Ő is jól érezte magát a bőrében, jogosan.


Más. Azt étkezési szokások mindenkinek választhatóak. Mindenki választhat, hogy kedvenc sorozata mellett (ha már utál mozogni, sajnos én is a lusta tábort képviselem) chipset nassol, vagy megeszik egy almát, sárgarépát, narancsot stb. Ásványvizet iszik, ha szomjas, vagy literszámra a cukrozott üdítőket? Akkor eszik, ha éhes, vagy kedvtelésből, unalomból, vagy mert a többiek is esznek?

Egy biztos: aki egyszer meghízott, gyökeres változás nélkül nagyon nehezen fog újra visszatalálni az álomsúlyához. Ezért a megelőzésfontosabb, mint az eső után köpönyeg...

394. Binky (válaszként erre: 379. - Zuzuka1981)
2011. jan. 6. 22:36

én 167 cm, 73-4 kg-val kezdtem, dettó tehénnek éreztem magam

neki kell állni lefogyni, csak elindulni nehéz

393. Binky
2011. jan. 6. 22:31

van egy blogcímem, ami kifejezetten erre a témára épül

egy férfi indította, aki odavan a húsos nőkért

akit érdekel, dobjon meg egy privivel


de ő is megkülönböztet szép husis és ronda kövér nőket

itt most nem a kilón van a hangsúly, hanem hogy valakinek hogy áll a kövérsége és hogy viseli a kövérségét... a kettő különbözik egymástól.. lehet valaki tök jól viseli, de akkor is bizonyos szinten taszító lesz a külseje a kövérségétől, és persze fordítva...

aki meg családos, az a gyerekeire gondoljon.

anyukám unokatestvére 50 évesen halt meg, egyértelműen a túlsúlyától. a húga majdnem ugyanakkora darab, szerintem ő is tudja, hogy a napjai meg vannak számlálva

392. 33e0394ae2 (válaszként erre: 389. - 8bebb699de)
2011. jan. 6. 21:16
Nem mutogazták őket,csak rájottek,hogy erre is van igény.hány haspok férfi él a földön aki az életét adná egy ilyen gyönyörü barátnőért.és nem csAK ŐK!!!
391. 33e0394ae2 (válaszként erre: 389. - 8bebb699de)
2011. jan. 6. 21:10
szerintem egy 140 kilós nő is lehet szép és szexi.A lényeg,hogy bizzon magában.
390. 33e0394ae2 (válaszként erre: 387. - 33e0394ae2)
2011. jan. 6. 21:06
Igy igaz.
389. 8bebb699de (válaszként erre: 387. - 33e0394ae2)
2011. jan. 6. 20:55

Hát éppen erről beszélek. Mutogatják őket, mint a régen egy cirkuszban a szőrös, púpos, 3 lábú fogyatékos embereket.

De mondjon véleményt végre egy pasi is! Bár ez főleg egy nők által látogatott oldal, de ha erre téved egy férfi, leírhatná a véleményét, nagyon kiváncsi lennék rá, valóban kívánatosnak tartanak egy 140 kilós nőt???

388. 83e25137af (válaszként erre: 385. - 33e0394ae2)
2011. jan. 6. 20:46

A Rubens-i vonalak igenis lehetnek vonzóak. DE a "willendorfi vénuszokra" nincs nagy kereslet :)))


különösképp mert a két kar néha nem hátrány ha van :DDDD (ha a szoborábrázolást szigorúan vesszük :D )

2011. jan. 6. 20:43
Erről a 140 kilós dologrol pedig csak annyit,hogy pár nőci több ezer eurot keres a hájas fellépésével.
2011. jan. 6. 20:39

Csajok.Én állandóan bulémiás voltam,vagyok.De,találtam valami középső utat.Kicsit eszek mindenből.és képzeljétek fogyok.

Mindenkinek millio puszi és lelkierő.

385. 33e0394ae2 (válaszként erre: 377. - 8bebb699de)
2011. jan. 6. 20:34
Nem gondolod,hogy van aki ezt szereti?Nem csak a 20 éves modelleknek áll a világ.
384. viliflora (válaszként erre: 382. - Spinneli)
2011. jan. 6. 20:31
Csatlakozom. Jajj...
383. 33e0394ae2 (válaszként erre: 379. - Zuzuka1981)
2011. jan. 6. 20:31

Kicsim én bulimiás voltam.Szétmentek az idegeim.Aztán sok hulyeség árán végre lefogytam.

Szerintem az a bombázó aki annak érzi magát meglátod milyen szuper nő vagy ha te is elfogadod mad.

382. spinneli (válaszként erre: 377. - 8bebb699de)
2011. jan. 6. 20:30
azért néha átgondolhatsz dolgokat, mielőtt leírod őket.
2011. jan. 6. 20:25
Ja és nekem még gyerekem is van:))
380. 33e0394ae2 (válaszként erre: 379. - Zuzuka1981)
2011. jan. 6. 20:24
Zuzu én 33 éves vagyok a te paramétereiddel és kivánnak a pasik ,úgyhogy nyugi:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook