Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Köpölyözés fórum

Köpölyözés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Köpölyözés

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. júl. 27. 21:31

Mindenesetre nekem van salaktalanító teám, azt is meg kéne inni, még a fólia is rajta van, annyira nem próbáltam.

Összetevői: tarackbúza-gyökértörzs, közönséges párlófű virágos hajtás, gyermekláncfű gyökér, madárkeserűfű virágos hajtás.

2009. júl. 27. 19:29
Hú ez a tea engem is érdekel, de akkor ezekszerint hasat hajt? A kutyabengekéregen kívül már mindről halottam találkoztam. Az engem is érdekelne, hogy hol lehet kapni.
571. zsuzso100 (válaszként erre: 570. - Csiga78)
2009. júl. 27. 18:47
És ezeket hol lehet beszerezni?
570. Csiga78
2009. júl. 27. 15:40

Sziasztok lányok!

Leírok nektek egy nagyon jó méregtelenítő teát,ha érdekel Benneteket.Ha nem vagyok lusta és minden nap megiszok belőle 1 litert,akkor zabálhatok mellette és nem hízok,hanem inkább fogyok.Max.6 hétig lehet inni.Nekem bevállt és nem drága.

Szóval a tea:1 liter vízbe teszek 1 evőkanál:citromfűvet,borsosmentát,gyermekláncfűvet,csalánteát,kutyabengekérget és 1 filter zöldteát.Elkészítésnél figyelj arra,hogy a kutyabengekérget forralni kell,ami annyit jelent,hogy felteszed a vizet és amikor forr,akkor beleteszed 4-5 percig főzöd,majd én egy külön edénybe szoktam tenni az összes többit azokra leszűrve(leszűröd belőle a kutyabengekérget)ráöntöd,hagyod állni 10-20 percet és utána ihatod.Arra vigyázz,ha minden napra beiktatod hasmenésed lesz,így a kutyabengekéreggel óvatosan,mert az tisztítja a vastagbeled és attól van.

* > >

* > > Próbáljátok ki,nekem bevállt és max.1000,-ba kerül az összes összetevő és jó sokáig elég,de ha minden nap iszol min.1 hétig.



Pjpogi.Nekem szülés után mindenki azt mondta,hogy a hasamon csak a plasztikai sebész segíthet.Jó azt nem mondom,hogy most feszes a hasam,de gyönyörűen fejlődik,bár ha én is rendszeresen csinálnám,akkor már lehet,hogy feszes lenne.Én a köpölyőzésnek köszönhetően merek kimenni a strandra és annak köszönhetem,hogy ma újra nőnek érzem magam.

2009. júl. 26. 22:43
Én most eltunyultam, kb. 2 hónapot kihagytam, így eredményről inkább nem írok és előtte sem voltam túl lelkes...majd most.
568. Evilmeli (válaszként erre: 567. - Zsuzso100)
2009. júl. 26. 21:47

Szia,


tegnap én is köpölyöztem. Te mióta csinálod milyen az eredmény?

2009. júl. 25. 21:19
Megvolt a mai!
2009. júl. 25. 19:50
Sehol senki?
565. Stripy
2009. júl. 17. 19:31
...aaaaa most nezem a helyesirasi hibakat...sorry erte:)))nem figyeltem....
564. Stripy (válaszként erre: 559. - Szepeci)
2009. júl. 17. 19:26

Nem veszem tolakodasnak,szivesen segitek:))Megprobalom leforditani neked,mert gondolom magyarul kellene.Le irom az angol es latin nevet is,mert nem mindegyiknek van forditasa...


ANGOL LATIN MAGYAR

-red clover----trifolium pratense----voros lohere

-dandelion---taraxacum mongolicum---gyermeklancfu

-ginger-------zingiber officinale-----gyomber

-fo-ti(he show wu)-polygonum multiflorum-nincs forditasa...

-schisandra----schisandra chinensis----otizu bogyo

-burdock-------arctium lappa----------lapu

-chinese licorice--glycyrrhiza uralensis--kinai edesgyoker

-lysimachia----lysimachia christiniae----lizinka

-japanese honeysuckle--lonicera japonica--japan lonc

-loranthus(chinese mistltoe)-loranthus parasiticus-kinai fagyongy

-siler(fang feng--saposhnikovia divaricata--nincs forditasa...

-chinese mint----mentha haplocalyx----kinai menta

-chinese cinnamon--cinnamomum aromaticum--kinai fahej

-lophatherum---lophatherum gracile---nincs forditasa...

-tokyo violet-----viola yedoensis-----tokioi ibolya

-pulsatilla-----pulsatilla chinensis---kokorcsin

-white mulberry-----morus alba-------fehereper

-isatis--------isatis indigotica------csulleng

-duckweed--lemma minor(spirodela polyrrhiza)-bekalencse

-perilla-----perilla frutescens-----fekete csalan

-phellodendron--phellodendron chinense--paratolgy


Remelem segit valamennyit...:))

563. Stripy
2009. júl. 17. 17:53
Nekem muanyag van...nincs vele gondom:)
562. Tempest (válaszként erre: 561. - Pjpogi)
2009. júl. 16. 21:37
Én is sokat gondolkodtam hogy milyet vegyek végül gumiköpölyt vettem és nem bántam meg. Könnyű használni, és nagyon jó.
561. pjpogi
2009. júl. 16. 19:08

Sziasztok!Én még új vagyok(nemrég regisztráltam),és csodálkozva olvasom ezt a fórumot.Eddig nem sokat hallottam a köpölyözésről,de kezdek ezt azt megtudni.Valaki meg tudná mondani hogy ezzel a módszerrel a már megereszkedett bőrt(főleg has,combbelsőrész,kar)feszesebbé lehet e tenni,kinek mi a tapasztalata erröl?

Ja és lehet hogy én is köpölyöző vásárlásra adom a fejem de nem tom milyet vegyek(üveg,műanyag gumi...???)mit tanácsoltok?

2009. júl. 16. 16:01
Igen, olyanom van. még régen, mikor rátévedtem erre a fórumra, akkor mindenki ezt emlegette. gumiköpölyt nem használ senki? akkor ez megmagyarázná, hogy miért nem volt igazán hatásos nekem..:S Nagyon lepunnyadt itt mindenki!:(
559. szepeci (válaszként erre: 556. - Stripy)
2009. júl. 16. 13:17
Köszi szépen, nagyon aranyos vagy, de szerintem ez így hosszú távon nagyon körülményes lenne. Viszont, ha leírnád az összetevőit, akkor megpróbálnék valami hasonló összetételű teát keresni. Valamilyen szinten biztosan az is segítene. Remélem, nem veszed tolakodásnak! :))
558. Csiga78
2009. júl. 15. 09:57

Az enyémben sincs semilyen vas és mégis műanyag.

A gumiköpöly kék színű.Abból nem külön pumpával kell kiszívni a levegőt,hanem összenyomással.Legalábbis én eddig ilyen fajta gumiköpöllyel találkoztam.

2009. júl. 12. 16:11
Najó, rájöttem, hogy mivel az én köpölyömben nincs semmiféle vas, ami kiesik, ezért nekem inkább gumiköpölyöm van. Az is van olyan jó, mint az üveg meg a műanyag? Tud valaki erről is pozitívat mondani? ( vagy negatívat..?:S)
556. Stripy
2009. júl. 11. 01:35
Jah es ha megeri neked a 4,5 dollart...
555. Stripy
2009. júl. 11. 01:35
Hjaahh...most nezem h nincs nemzetkozi szallitas...:(((Akkor nekem is be kell tankolni ha megyek haza....Annyit tudok segiteni h kuldok haza....Ha komolyan erdekel.En fogytam is tole nuku mozgassal.Gondolom a mereganyagok meg a salak urul:)Nekem nagyon bejott.
554. szepeci (válaszként erre: 553. - Stripy)
2009. júl. 10. 21:52
Szia! Hol lehet ezt a teát kapni? Magyar nyelvű oldalakon semmit nem találtam róla. Köszi a választ! :)
553. Stripy
2009. júl. 10. 21:08
En amit iszok most az a Triple Leaf Tea,Detox teaja(van tobbfele).Nagyon jo mert coffein mentes,organic,napi szinten ihato es az egesz szerveztetre jo nem csak bizonyos szervekre.Es a legfontosabb hogy IHATO!!Probaltam mar sok felet de hol tragya szagu volt,hol meg tragya izu:(En 1 filtert szoktam kiaztatni es felhigitani kb 1,5-2 literre.Mert ugy hat igazan ha folyamatosan iszod egesznap.En viz helyett is.Es ha meg hozza kopolyozol...komolyan nem hittem el en sem,bar nincs annyira durva narancsborom,de azert latszik es az valtozas is:))
552. Tempest (válaszként erre: 549. - Stripy)
2009. júl. 10. 17:30

sziasztok!

Még nem hallottam ezt a teát, hol lehet venni, és filteres vagy fű, és kb. milyen árban van??

Köszi

2009. júl. 10. 14:59
Annyi helyen olvasom ezt a méregtelenítő teát, hogy jó...nekem is használnom kéne. Bár már vettem korábban salaktalanító teát, de még a fólia is rajta van. :-(
550. picicica82 (válaszként erre: 549. - Stripy)
2009. júl. 10. 14:54
Persze,hiszen a méreganyagok gyorsabban ürülnek a a sok folyadéktól!De jó neked,hogy már egy hét után halványodik:)!
549. Stripy
2009. júl. 10. 02:33
En keptelen vagyok 2 naponta csinalni.Megvarom amig elmulnak a foltjaim es csak aztan tudok hozzanyulni:((( De csajok,amit eszrevettem h nagyon sokat segit a folyadek,foleg ha detox teat isztok!!!En egy hete iszom es a narancsbor halvanyodik,persze ez a kopolyozesnek is koszonheto,de en csak kb.heti 1-szer,max.2-szer csinalom.:))
2009. júl. 9. 18:39

Sziasztok,


na én mától kezdem intenzíven a köpölyözést. Ti is kétnaponta csináljátok? Azt olvastam valahol, hogy akkor amikor az ember vákuumozik akkor nem célszerű mozogni. Ti hogy csináljátok?

547. Stripy
2009. júl. 8. 03:25
En is lealltam egy idore:))Pedig szinte el sem kezdtem:)))
2009. júl. 6. 21:53
Én meg strandolni voltam,foltokkal mégsem akartam kimenni:).Majd júli 27-étől megyünk nyaralni,addig még van egy kis időm:).Jó éjt mindenkinek!!!
2009. júl. 6. 17:34
Húzogatom én...csak egy hónap szünet volt.
544. Stripy
2009. júl. 6. 15:42
Nekem sem logikus...:S Sztem huzzogassatok csak csajok:)))))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook