Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Köpölyözés fórum

Köpölyözés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Köpölyözés

153. kisstoth (válaszként erre: 139. - Hadelka)
2009. márc. 22. 16:17
Esetleg felteszed nekünk , ha megkapod ?
2009. márc. 22. 14:47
Én tudom, hogy működik a feltöltés, kicsit összetett. Először rippelni kell a dvd-t avi formátumra, utána darabolni és mehet a feltöltés..egyébként nem egy ördőngőség.
151. kisstoth (válaszként erre: 139. - Hadelka)
2009. márc. 22. 12:19

A datára szokták feltölteni a DVD-ket. nem tudom pontosan hogy, de most kaptam éppen egy pilatest. EGy kedves hoxás társunk feltette a datára, csak le kell tölteni.

Ha gondoljátok megadom a nevét, kérdezzétek meg hogy kell csinálni.

Én vákumos cellulitisz gépet használok (rossmannban vettem,) de iszonyatosan fáj. Nektek nem fáj a köpölyözés ?

2009. márc. 22. 12:02
Szűztea forte-m van is, asszem elkezdem újra inni.
149. zstimi (válaszként erre: 147. - Zsuzso100)
2009. márc. 22. 11:44
Egyébként inni is nagyon jó a szűz teát(ezt is lehet kapni gyógynövényboltokban)nagyon jó zsírégető hatása van. Gyorsan tisztítja a szervezetet a méreganyagoktól.
148. zstimi (válaszként erre: 146. - Zsuzso100)
2009. márc. 22. 11:38
Nem kifejezés, hogy csíp, pár csajszi szerint kegyetlen. A "strapabíróbb" csajok használják, kevés kell belőle. 150ml-es, én tavaly év végén 1660Ft-ért vettem, gyógynövényboltban is lehet kapni.Keressetek rá a neten, (Dr.Chen patika).Kitartást nektek,sokat!!!
2009. márc. 22. 10:45
Miért okoskodtál volna? Minden tapasztalatra kíváncsiak vagyunk.
146. zsuzso100 (válaszként erre: 145. - Zstimi)
2009. márc. 22. 10:44
Az is csípős? És hol lehet kapni, mennyi pénz...
145. zstimi (válaszként erre: 144. - Zsuzso100)
2009. márc. 22. 09:52
Szűztea Slim krém. Nem akartam okoskodni, csak gondoltam, megosztom a tapasztalatokat másokkal is.
144. zsuzso100 (válaszként erre: 143. - Zstimi)
2009. márc. 22. 09:47
És mi az a bizonyos?
143. zstimi (válaszként erre: 132. - Nyusziii)
2009. márc. 22. 09:45

Szia!

Én masszőrként azt tanácsolom neked, hogy a fahéjas krémet minden másnap használd csak. Igaz, gyengébb, mint a paprikaolaj, de a bőrödnek is kell egy kis pihi. A köpölyös cellulitisz kezelést is így szoktuk csinálni, heti három alkalommal. Aki már jól "tűri" a paprika krémet, vagy olajat, van egy sokkal hatásosabb,de jóval erősebb krém is, fóliázással viszi a zsírt,de nagyon erős.Üdv:Timi

142. hadelka
2009. márc. 22. 09:38
Ja és nem lettem lila....20 percnél tovább nem is csináltam, és nem összevissza, hanem föl-le. De még holnapra várom a dvd-t.
141. hadelka (válaszként erre: 140. - Zsuzso100)
2009. márc. 22. 09:35

Igen szett,de a másodikat (a legnagyobb utánit) használom, aztán később váltok a hármas fokozatra:)

Nagyon tuti, ma is fogom csinálni és érzem a változást:)

Én megrendeltem mindent, mert a lakhelyemen nem tudtam hol lehet venni jót, és amit rendeltem az tényleg nagyon klassz. Később már csak az olajat kell megvennem, mert testápolóból is a legolcsóbbat használom. Úgy látom mire ez az olaj elfogy,addigra én már jó pár cm-rel vékonyabb leszek;)

Mielőtt elkezditek mérjétek le magatokat!

Hajrá mindenkinek!

2009. márc. 21. 06:56

Én még nem vettem köpölyt. Meg akarom nézni a Wolf-ban, hogy van-e, valaki írta, hogy ott is van gumiköpöly és akkor nem kell postaköltséget fizetni.

Neked szetted van?

139. hadelka (válaszként erre: 136. - Zsuzso100)
2009. márc. 20. 22:06

Sziasztok lányok!


A dvd még nem jött meg, de fogalmam sincs hogy tehetném fel a netre. Én is sokaltam, de nem tudtam sehonnan leszedni, pedig ráállítottam mindenkit a dologra:) Remélem nem csak az üvegköpölyözést mutatják a dvd-n, mert akkor bepipulok:)


A technikákról több helyen lehet olvasni. Én beütöttem a google-ba, aztán kiadott egy csomó oldalt.

Én nálam még a masszőr a csusztatós köpölyözöst használta szerintem. Erről találtam egy leírást:


• Csusztatós köpöly (nyuvasztás)

Nagy bőrfelületen rövid idő alatt elvégezhető. Bedörzsöljük a kezelendő bőrt olajjal, vagy krémmel. Felrakunk kettő nagyméretű köpölypoharat a már leírt módszer valamelyikével, beállítjuk a szívóhatást, majd lassan fel-le húzgáljuk a bőrön. Hasznos, ha a meridián irányával megegyezően történik a húzás. Pl. hólyag meridiánon le, kormányzó meridiánon fel.

Fájó terület felett hatásos, főleg reumatikus fájdalmak esetén. Használható diagnosztikai célokra is: ahol pl. háton, a gerinc két oldalán jobban kipirosodik a bőr, ott a beteg szervnek megfelelő háti shu pont.



Amúgy most vagyok túl az első köpölyözésen, nagyon klassz, fél órát csináltam, de sok testrészhez pl. hát elég nehezen tudtam hozzáférni:) A dvdre még kivi vagyok, mert sok jót mondhat, legalábbis remélem.

Amúgy a következőképp csináltam. Először totál vetkőzz le, és kend be magad testápolóval azon a részen ahol elkezded, aztán én egy tálkába tettem a paprikás olajat és tettem először a combimra aztán jöhetett a köpöly. Benyomtam az oldalát, rászippant a bőrre és húzogttam föl-le. Most jó piros vagyok, de klasz:))


Ti hogy álltok? Cm változások? Előtte gyors lemértem magam, kivi vagyok pár hét után mi lesz a változás.

138. Csiga78
2009. márc. 20. 16:42
Keverheted egyébként a paprikaolajat is.
137. Csiga78 (válaszként erre: 130. - Hadelka)
2009. márc. 20. 16:41

Én az infrába használom a paprikaolajat,de hígítom olívaolajjal,mert brutál erős,mondjuk nekem a Dr.kelen van.Otthon meg fahéjolajjal kevert bőrfesszesítőt használok.


Valaki írta,hogy egy üveggel tett 1000ml krémhez,úgy látszik neked jól bírja a bőröd.Nekem allergiás reakciót váltott ki,ezért én mértékel keverem.Ha érzem hogy nagyon csíp,akkor kicsit hígítom,de egyébként nem baj,hogy napi szinten használod,mert akkor gyorsabb lesz a hatás:)))

2009. márc. 20. 15:26
Nem tudod esetleg feltenni netre a dvd-t?
135. katika123 (válaszként erre: 133. - Hadelka)
2009. márc. 20. 14:35
Légyszi majd írd le a helyes köpölyöző technikát.Én is megakartam rendelni a dvd-t de egy kicsit sokaltam.Sok sikert!
134. zsuzso100 (válaszként erre: 133. - Hadelka)
2009. márc. 19. 21:59
Ezekről hol olvastál, mármint a technikákról?
133. hadelka (válaszként erre: 131. - Nyusziii)
2009. márc. 19. 21:53

Szia nyuszi!:)


Én még nem tudok nyilatkozni, de írok ha van hatás, vagy tapasztalat. Nekem egy csaj az nlc-n azt tanácsolta, hogy sima testápolóval kenjem be magam és rá a paprikaolaj és semmiképp se csak a paprikaolajat, mert az úgy eléggé brutál lesz.


Majd írok, mi a hatás, holnapra megjön a cucc és a dvd is:)

Ez az üvegköpöly nem csak drága, de szerintem még bonyibb, mint a gumiköpöly. Most már kicsit jobban utánaolvastam a köpölyözésnek, mindent technikát elolvastam mit hogyan kell és szerintem a "csúsztatott köpölyözést" használta annó rajtam a masszőr. Na nekem ez kell!!!:) Majd csúsznak le a centik:D

2009. márc. 19. 21:44
Ja és tudja valaki, hogy milyen gyakran lehet használni a fahéjaskrémet? Ha naponta bekenem magam,az nem tesz rosszat?
2009. márc. 19. 21:39
Sziasztok! én is elkedtem a köpölyözést, meg rendszeresítettem az infraszaunát is. Kipróbáltam a paprikaolajat, de nekem elég rossz tapasztalatom voltazzal kapcsolatban, mert mindent összekentem vele, hiába vigyáztam, ráadásul a szaga se ment ki a szobámból.Aztán kipróbáltam a fahéjolajat, és az már jobb volt, csak azt furcsálltam, hogy én egy egész üvegnyi tömény fahéjolajat raktam 1000ml krémbe(ami jóval több, mint amennyit írtatok), és az volt csak olyan, hogy már azért éreztem, de messze nem olyan jó szerintem, mint a paprika. A paprika olajat is szoktátok feszesítő krémbe keverni, vagy azt csak töményen?
130. hadelka (válaszként erre: 68. - Csiga78)
2009. márc. 18. 09:06
és te milyen krémet használsz? Mert én arra lennék kiváncsi, hogy a paprika olaj elég, vagy előtte más krémmel is kell magam bekenni.
129. hadelka
2009. márc. 18. 08:24
és bocsi, hogy rákérdezek, de valaki ezt a dvd-t át tudná nekem másolni?
128. hadelka
2009. márc. 18. 08:18

Bocsánat, hogy ennyit kérdezek, de még az otthoni köpölyözésben kezdő vagyok:)

Tehát rendelek testtekercselő fóliát,köpölyt, paprika masszázs olajat.

A masszázs olaj előtt nem kell mással bekenni? Mert tudom h. nagyon piros leszek utána és egy jó darabig hatni is fog a készítmény.


Hú de várom már h. kipróbálhassam:) Majd én is írom a tapasztalatokat:)

127. hadelka
2009. márc. 18. 08:12

"Én itt rendeltem meg 2 napja,remélem hamarosan megérkezik. [link]

Postai költséggel 5100 Ft."


Ez a köpöly és a paprika masszázsolaj együtt?

126. hadelka
2009. márc. 17. 22:23
Ahogy olvasom a dvd-t nagyon nem is kéne megvennem, a neten is van bővebb leírás az "irányokról"? Mit merre, hogyan?
125. hadelka (válaszként erre: 118. - Katika123)
2009. márc. 17. 22:21
Jelentem én most fogok nekikezdeni. Az itteni hozzászólások alapján úgy döntöttem én is nekivágok:) Tőled kértem priviben egy kis segítséget:)
124. kisstoth (válaszként erre: 122. - Katika123)
2009. márc. 12. 13:23
Köszi megpróbálom. Sajnos a karomat nem tudom növeszteni, hiába próbálom (helyette más nő ...:)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook