Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Köpölyözés fórum

Köpölyözés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Köpölyözés

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
183. kisstoth (válaszként erre: 181. - Hadelka)
2009. márc. 26. 18:47
Egyenlőre nem sok a változás. Én mondjuk a pajzsmirigyem miatt szedtem fel néhány kilót, állítólag az nagyon nehezen mozdítható, mivel hormonális. Azért próbálkozom.
182. hadelka
2009. márc. 26. 13:52
Na mi van lányok?:) Csak nem szippantott be titeket a köpöly?:)))
181. hadelka
2009. márc. 25. 21:59

Ma megnéztem az egész dvd-t, és tulajdonképpen ezt a vákumos köpölözést is bemutatja. Én csak úgy hívom, hogy a pumpás:)Nahát azt semmiképp sem érdemes akkor megvenni, ha egyedül akarod csinálni, mert a felhelyezéshez kell valaki. Biztos jó, de én nem látom nagyon értelmét, hogy ezzel én hogyan is fogyhatnék. Állítólag lehet, mert a gyomor környékére helyezi a köpölyt. Na mindegy. A csúsztatott köpölyözésről nagyon nem tudtam meg újat, csak annyit, hogy már a 4. kezelés után cm-ben mérhető a változás.


Ti hogy álltok? Mérőszalag mit mond?:))

180. hadelka (válaszként erre: 179. - Kisstoth)
2009. márc. 25. 16:02
Igen, nehéz, én is 3.szorra jöttem rá a helyes "nyomásra":))) A mellet ne köpölyözéttek, én legalábbis nem mertem.
179. kisstoth (válaszként erre: 178. - Hadelka)
2009. márc. 25. 15:48
Jó, köszönöm szépen. Még nekem azt is be kell "állítanom", hogy milyen erősségű legyen a szívás. Nem mindig találom el, hogy jó legyen.
178. hadelka (válaszként erre: 177. - Kisstoth)
2009. márc. 25. 09:40

Hát szívesen, másképp nem megy, csak ha egymást okítjuk:)) De ugye, hogy ti se találtatok videót, vagy normális leírást róka? Biztos azért, hogy a dvd-t rendeljék meg az emberek. Tehát: szív irányába húzod és utána utánadolgozod a kezeddel.

Én nagyon érzem a változást:))) Vigyázz ne szippants nagyot!:)))

177. kisstoth (válaszként erre: 173. - Hadelka)
2009. márc. 25. 08:10
Nagyon köszi, megpróbálom így. Én eddig össze vissza csináltam, ahogy jött.
176. hadelka
2009. márc. 24. 22:41
Jelentem 3.szorra köpölyözök és már cm-ben is lemértem és van változás:)) Heti 3szor csinálom.
175. hadelka
2009. márc. 24. 22:38

Ezt csak továbbítom nektek:


Mikor és hol nem szabad alkalmazni?


- A köpölyözés mindenképp kerülendő magas láz, görcsök, rángógörcs, bőrfekély-, allergia, nagyfokú szívelégtelenség, vérzékenység, általános ödéma, hirtelen ájulás, kóma esetén, illetőleg ha az előző köpölyözés nyomai még nem tűntek el.


Alapvetően sem a 6 évnél fiatalabb, sem a 70 évnél idősebb korosztálynál nem javallott ez a gyógyító mód. Az idős emberek tekintetében annyit kivétel azért van, hogy alkalmazható, de csupán rövid ideig helyezzük föl a harang alakú burát. A népi nyelven ismert nyuvasztás technikája mindenképp kerülendő - teszi hozzá Vásárhelyi Mária.


A meleg illetve hideg (gumi-, vákuum) köpölyözés közül az utóbbit bárki alkalmazhatja akár otthon is. A házi kezeléshez szükséges felszerelés megvásárolható, ahogy a köpöly szakszerű otthoni használatát segítő videokazetta és DVD is. A szaktudás, gyakorlat nélküli kezelés azonban komoly veszélyekkel járhat. Kerüljük el például a has, a mellkas, a fej területét, mert kezelési felülettől függően szívműködési zavar, illetve agyvérzés is felléphet.

174. hadelka
2009. márc. 24. 22:35

Na ez az amit az életben ki nem próbálnék:

[link]

173. hadelka
2009. márc. 24. 22:32

Helló lányok!


Nem kell megijedni,ezt szerintem nehéz nem jól csinálni. A dvd szerint helyesen fel felé kell, de úgy hogy beszippantod a köpöllyel a bőrödet (oldalt benyomod és rácuppan, nem kell túl erősen, hogy rácuppanjon, mert az nyilván fáj) és utána felhúzod a térdedtől a hasad irányába és utána simítod a kezedet. Ez nem tudom mennyire érthető? A dvd-n ezt láttam....Még megpróbálkozom a feltöltéssel, hogy lássátok. A hasnál azt mondja, hogy bentről kifelé kell köpölyözni. Tehát a köldök a középpont és onnan indítod....

Aki szakember beleszólhat a témába, én csak kezdő vagyok, de eddig folt és lassan már zsírmentes is:))) Szerintem nagyon szuper! Ez a csúsztatott köpöly, amit én alkalmazok.

172. kisstoth (válaszként erre: 170. - Hadelka)
2009. márc. 24. 18:54
Akkor én totál rosszul csinálom. Azt hittem fel-le kell húzogatni. De nagyon fáj...
171. zsuzso100 (válaszként erre: 170. - Hadelka)
2009. márc. 24. 13:23
Hajrá,hajrá! Mióta is csinálod??
170. hadelka (válaszként erre: 169. - Zsuzso100)
2009. márc. 24. 09:15
Igen, valszeg. Nem egy profi gépem van. Amúgy tényleg klassz, mond egykét infót a táplálkozással kapcsolatban. Meg köpölyözni is úgy kell, hogy nem föl-le, hanem csak föl és utána szépen dolgozod fel a kezeddel. A dvd brutál drága volt, majdnem 5, de most mit csináljak? senki se tudta letölteni sehonnan. Ja és a vége is picit hibás, biztos ezért nem játszotta le a gép:( Most legalább tudom, hogy is van ez a köpölyözés normálisan. Már mondták a cégnél, hogy látszik rajtam;)) szal most két naponta fogom csinálni, mellett odafigyelek a kajára és mozgok is. Bikiniszezonig 10 kiló mínusz kéne:)
2009. márc. 24. 06:44

Valószínű azért nem játszotta le, mert kodek kell a géphez, de ez végülis más téma.

Azért jó, hogy van rajta hasznos info.

168. hadelka (válaszként erre: 166. - Zsuzso100)
2009. márc. 23. 20:20

Helló lányok!


Megjött a dvd. Szerintem nagyon érdemes volt megvenni, sok jó tanácsot elmond és a köpölyözést ( a mi fajtánkat) is bemutatja. De ezt az üvegköpölyözést az életben ki nem próbálnám. Amikor meggyújtja azt az izét és bele a köpölybe, majd úgy rá a bőrödre, na engem ott kapott el a szívroham...

A gumiköpölynél meg ahogy csinálta, rájöttem, hogy én sem csináltam rosszul, vagyis ezt a föl-le monzdulat, de megmutatta a ráhelyezést, úgyh. még egyszer kétszer asszem megnézem, hogy is van ez helyesen:))

Egy biztos, hogy feltenni nem tudom a netre, mert a gépem se játszotta le, csak a Tv-nél tudtam megnézni, így netre se tudom feltenni. Egyelőre, de majd valami infós ismerősömnek odaadom, hátha tud vele valamit buherálni. Legfeljebb átírom nektek, ha az jó.

167. Csiga78
2009. márc. 23. 17:12

[link]


Itt található az a fajta,ami nekem van

2009. márc. 23. 15:37
Winrar-ral összerakod egy fájl-lá, majd darabolod 100 megás darabokra, és a data.hu-val fel tudod tölteni.
165. hadelka (válaszként erre: 151. - Kisstoth)
2009. márc. 23. 14:31
Ok, akkor akinek kell a dvd az légyszi kérdezze meg és akkor felteszem!:)
164. hadelka
2009. márc. 23. 14:29

Helló csajok!


Megjött a dvd, úgyh. este már megtudom nézni, hogy egyáltalán működik e:))

Hogyan is tudom feltenni a netre???

163. hadelka
2009. márc. 23. 11:49

Sziasztok!


Ti melyik olajat veszitek? Mert az enyémnek alig van illata és ez tök jó, hogy nem büdös a lakás:))

Én ezt:

[link]

Az lenne a legjobb, ha találnék egy olyan készítményt ami a 2:1-ben, mármint nem kell testápoló+olaj is:)))

162. Csiga78 (válaszként erre: 157. - Nyusziii)
2009. márc. 23. 08:53
Igen,műanyag harangfejek vannak hozzás és van egy kis pisztoly alakú fej,azzal szívód a levegőt és olyan erősségűre,amilyenre te akarod.Ha találok róla képet beírom ide.
161. hadelka
2009. márc. 22. 21:17

Helló lányok!


Jelentem, ég mindenem:) most itt ülök betekercselve mint egy ókori múmia:)

Egy kérdésem lenne, aki tapasztalt már a köpölyözésben. Ugye milyen nehéz a köpölyt úgy nyomni, hogy sokáig vákum legyen benne? Sokszor nem tudom, hogy helyesen csinálom-e. Na ezért lesz jó a dvd:))

160. hadelka
2009. márc. 22. 20:33
159. hadelka
2009. márc. 22. 20:30

A dvd-n gondolom, hogy nem csak a csúsztatott köpölyözésről fognak beszélni, de azért vettem meg, hogy magamat is megnyugtassam, mert a neten csak leírást találtam, fényképes illusztrációkat hiányoltam:) Vagy ti találtatok?

Megpróbálom feltölteni. Én is le akartam tölteni, de senki se tudta sehonnan leszedni:(

158. hadelka (válaszként erre: 151. - Kisstoth)
2009. márc. 22. 20:25
Arról nem hallottam jót, mármint a vákumos gépről. Ez viszont tuti biztos, csak ne lenne ganyé az egész fürdő mikor köpölyözök:) És igen, csak 2 naponta csináljátok.
2009. márc. 22. 18:15

Műanyag köpölyt írtál, de arról eddig nem is hallottam. Én eddig úgy tudtam, hogy csak gumi van, meg üveg. Az inkább az üvegre hasonlít? van egy kis gép hozzá, ami kiszívja a levegőt?

A hasadon amúgy nem lettek vastag striák szülés után? ( az egyik barátnőmnek nagyon csúnya maradt szülés után a bőre, de ő nem is használt semmit..)Azon is segített?

156. Csiga78 (válaszként erre: 154. - Nyusziii)
2009. márc. 22. 17:42

Nekem azt mondta anno a masszőröm,hogy ott csúnya és soka lerakodás,azért fáj.A mai napig vannak ponotk,ahol fájnak pont ezért.

Fóliázásra megmondom őszintén én a sima folpackot használom.Való igaz,hogy a testtekercselő az rugalmasabb,de 600,- körül van 30 vagy 50 méter.


Szerintem a dvd-nél készülj fel arra,hogy nem csak erről a fajtájáról lesz rajta szó,mint a zsírtörés,hanem más módszerekről.Az az,ha van egy adott betegséget azt melyik ponton tudod gyógyítani.Mert ugye az eredeti köpölyőzés lényegében arról szól,hogy üvegharangokat tesznek bizonyos akupunktúrás pontokra.De természetesen ez csak az én véleményem,mert én ezért nem vettem meg.


Viszont ami lényeges,ha beszívjátok a bőrt nem szabad sokáig egy ponton hagyn(pláne ha nagyon beszívjátok),mert megnyújthatja a bőrt.Ez nekem is úgy tanácsolták.Egyébként lehet kapni gyógyászati segédeszközöket áruló üzletekben is a műanyag szettet.Én azt azért szeretem jobban,mint a gumit,mert te szabályozod,hogy mennyire szívja fel a bőrödet és a tapasztalatom,hogy hatásosabb.Ez a szett egyébként 6500,-,de 6 fej van hozzá,mágnes fej is van(bár ezt nem tudom mire kell használni:))) és hosszabbító,hogy olyan helyekre is fel tud tenni,amiket nem érsz el.Én tavaly ezt a szettet 9500,-ért vettem:(((


Hát ennyi,amivel én hozzá tudtam szólni,de én csak ajánlani tudom mindenkinek,mert mint ahogy a cikkben is írtam nekem nagyon szép lett tőle a bőröm.Szülés után a hasamra mindenki azt mondta,hogy csak a szike segít,de már nagyon szép.Pedig úgy nézett ki mint egy "sárpej" kutya.


További kellemes hétvégét!!!

2009. márc. 22. 17:19
tekercset hol lehet amúgy venni? gondolom nem folpakkba tekeritek magatokat..vagy igen? =)
2009. márc. 22. 17:17

Hadelka, és Csiga! Köszi a válaszokat!=)

Még azt akartam kérdezni, hogy szerintetek (illetve bárki szerint) hogyha azt érzem, hogy ha maximálisan benyomom a köpölyt, az bizonyos helyeken elviselhetetlenül fáj,akkor ha nem nyomom be annyira, vajon semmilyen eredményt nem érek el, vagy csak lassabban? Tehát muszáj teljesen benyomni a köpölyt?

Amúgy szerintetek a tekercselés az nagyon fontos dolog, vagy az ilyen csípős kémek hatásosak önmagukban is?

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook