Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » AMH- Inhibin B..... fórum

AMH- Inhibin B..... (tudásbázis kérdés)


5. kiralybiro (válaszként erre: 4. - LirB)
2011. márc. 7. 11:06

Kedves Lányok!

Küldtem privát üzenetet mindkettőtöknek, remélem megkaptátok.

Sajnos az FSH értékére pontosan nem emlékszem, de ha újra megnézik, megírom. Nekem spontán is volt tüszőérésem, de lombikbaba volt, amelyikkel most elvetéltem.Már van egy 4 éves kislányom is, szerencsére!

4. lirB (válaszként erre: 2. - BettyRobi)
2011. febr. 17. 13:13
Szia, amint talán olvastad is, nekem már 32 éves koromban a petefészkeim kezdtek felmondani a szolgálatot; azt is mondták, hogy nem lehet gyerekem; aztán mégis lett! ne add fel, sosem lehet tudni, még rengeteg időd van, én most 41 évesen még folytatom a próbálkozást; az FSH-d mennyi? spontán van tüszőérésed? nekem ezek mind rosszak volta, az FSM-m 70-120 között mozgott, igaz, tüszőérésem volt, de menstruálni csak gyógyszerre tudtam; a meddőségi központokban sem vállaltak, látva a hormon eredményemet. hajrá!
3. lirB (válaszként erre: 1. - Kiralybiro)
2011. febr. 17. 13:07

Szia,

nekem tegnapra lett meg az AMH eredményem, >0,1 lett; igaz 41 vagyok, de nekem 32 évesen maradt abba a menstruációm, az FSH az égben; de mégis van egy 6 éves lányom, ami Ő is csoda volt; gondoltam talán lehet egy 2-ik csoda is; de az AMH -m nagyon alacsony, természetesen tüszőérésem sincsen; tehát én elméletileg 32 éves koromban menopauzás lettem; mivel olvastam, hogy neked is alacsony volt az AMH-d, meg szeretném kérdezni, hogy emelet az FSD mennyi és volt-e menstruációd?

mert nekem az is évek óta gyógyszerre van meg; ha nem szedem a gyógyszert az is elmarad; köszi a válaszodat előre is:) és gratulálok

2. BettyRobi (válaszként erre: 1. - Kiralybiro)
2011. jan. 8. 22:51

Kedves Kiralybiro!

Ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem,hogy hogyan sikerült Nektek?Lombik baba vagy spontán?

Az igazság az,hogy most szeptemberben volt egy terhességem amivel elvetéltem.(az első babánk lett volna)

34 éves vagyok és olyan furcsának találtam,hogy már "ilyen korán" -ilyen rosszul működik a petefészkem.

Nagyon elvagyok keseredve de most adtál egy kis reménysugarat!!!Előre is köszönöm válaszodat!

Betty

2011. jan. 5. 12:07

Kedves BettyRobi!

Nekem is elvégezték az AMH vizsgálatot:0,1 lett az eredmény.Nagyon alul működik a petefészek, nagyon nehezen stimulálható. Ami jó hír, hogy ennek ellenére kisbabát várok!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook