Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csúnya dolog, ha zavar a régi barátnőmnek a kapcsolata és hogy boldog?ha... fórum

Csúnya dolog, ha zavar a régi barátnőmnek a kapcsolata és hogy boldog?ha... (beszélgetős fórum)


2015. febr. 18. 05:55
Eléggé
2015. febr. 18. 00:36
ne zavarjon!ne legy irigy hisz a boldogsag kapuja mindenki elott nyitva all.
2014. dec. 30. 14:00
igen
2009. ápr. 2. 08:51

Előjött most oldalt ez a fórum téma és elolvastam.

Kíváncsi lettem Babci (ha elolvasod) hogy azóta mi van veletek? Végleg eltávolodtatok egymástól a barátnőddel? Hogy alakult az életetetk?

2008. jan. 15. 14:49
Mindegy már, akkor sem a kapcsolata ellen voltam. Én mindig örültem ha boldog. És sokat komolyodott is amióta együtt van a barátjával. Csak hanyagolt, ezért zavart. És nem tudtam mit tegyek.Most is kívánom neki hogy legyen nagyon boldog, de semmi se lesz már ugyanaz. Igazából a múltkori viselkedése tett be nagyon...:-/
10. LoLiNa
2008. jan. 15. 05:51
igen, mikor szerelmes az ember, akkor minden megváltozik és evidens, hogy a párját akarja inkább. tényleg minden és mindenki háttérbe szorul. kivéve, ha mindkét fél olyan, hogy fontosak a barátok is..
2008. jan. 14. 22:56
ja irígység, meg parasztság is.
2008. jan. 14. 22:06

Ó, azt hittem már nem ír ide senki.:)

Hát azóta történt néhány dolog ami ráébresztett a valóságra.

Egyszer felvettük egymást msn-re. Hogy majd dumálgatunk néha. Hát elég ritka alkalom volt amikor beszéltünk. Azt is feleslegesen. Novemberben nagyon depressziós voltam, tényleg eléggé rosszul voltam. Már-már belebetegedtem. És meséltem neki hogy mi van. Ő lazán lerázta a témát. Annyit hogy: "sajnálom hogy ez van veled".

És olykor mondta is, hogy most mennie kell. Közben én csak mondtam hogy mennyire szükségem van egy barátnőre,(Én mindig is a srácokkal voltam inkább jobb viszonyban, nem igazán tudtam igaz(!) barátnőket találni) aki meghallgat és tanácsot ad. Elkell egy ilyen is az embernek.

Gyanús volt nekem egy jó pár nap után, hogy nem jár msn-re. Ezért megnéztem egy már nem használt msn-emen. És lám, fent volt. Egyszerre megnéztem mindkettőt, és az egyiken ott van, a másikon nincs. Szépen elköszöntem tőle, és én is letiltottam, majd kitöröltem. Azóta nem beszéltünk. December előtt volt ez.

Szóval elvesztette örökre a bizalmamat, pedig annyiszor kiálltam mellette:( És ezek után nagyon rosszul esett. Azért nem vártam tőle. Ha valaki elveszti a bizalmam, akkor az tényleg komoly dolog, így nem látok sok esélyt a békülésre.


Köszi hogy elolvastátok:) És hogy hozzászóltatok.:)

2007. nov. 14. 21:43
Nem csúnya, csak fölösleges! De azért megértem. Valószínű, hogy azért zavar, mert kaptál tőle annak idején olyanokat amit a mostani kapcsolatodban-persze ha van-nem találsz. Azért hiányzik és azért vagy féltékeny, mert nem Te kapod azt, ami olyan jó volt vele. Kell neked ami nincs! Természetes!
2007. okt. 30. 22:10
nem csúnya dolog, csak tipikusan női
2007. okt. 19. 22:01
Ez a barátság nem biztos,hogy barátság volt a "barátnőd"részéről.Ha fontos lettél volna neki, akkor szakítana időt rád.Hiszen arra van időnk amire szakítunk.
4. Free
2007. okt. 19. 12:42

Ismerem az érzésedet, Babci. Nekem is volt egy barátnőm. Nagyon nagy volt a barátság, együtt jártunk mindenfele, de mi vittük a pasijainkat is. Nem volt különcködés. Aztán a bnőm szakított a pasijával, és egy újjal jött össze. Az új pasi baráti társaságába valami miatt nem éreztük jól magunkat, így már nem jártunk össze. Néha csináltunk csajos napokat.

Aztán egyszer boldogan meséltem neki, hogy a párom megkérte a kezem. Rá 3 hónapra ő is megkérte a pasija kezét.

2 éve újságoltam neki, hogy összeházasodunk, akkor meg lesajnált, hogy nem ilyen hapsi való hozzám, gondoljam át... de nem akar rosszat stb, stb.

Természetesen pár hónap múlva jött a hírrel, hogy ők is összeházasonak, mert minden ismerőse, barátja más nős ill. férjezett :o) (már kezdett vicces lenni)

Egy félreértés miatt mi végülis nem kötöttünk házasságot, de a bnőm férjhez ment. Az esküvői meghívót minden ismerősének személyesen adta át... nekem postázta :o( ezzel nagyon szíven ütött.

Sokat fontolgattam, hogy elmenjünk-e a lagizba, de végülis sajnos nem tudtunk elmenni.

Igen, a barátságok sajnos "megváltoznak" ahogy telik az idő. Vagy mélyebbek lesznek, vagy felbomlanak. A miénk felbomlani látszik.

2007. aug. 30. 14:25
Tudom, tudom, írtam is hogy mondjuk én is a párommal lennék a legtöbbet:) És nem is a középpontban akarok lenni, csak néha felhívhatna, ha nem futunk össze akkor azt se tudom hogy új telszáma van.:)
2. NOA
2007. aug. 30. 13:35

Babci, tedd túl magad ezen, fölösleges rágódni az ügyön, hidd el majd kiforrja magát a dolog.El kell fogadni,ha valaknek párkapcsolata van az az első és nem a barátnők, sőt még a szülők is háttérbe húzódnak egy kicsit, ez saját tapasztalatom.

Változunk és körülöttünk is változik minden, legyünk rugalmasak és tudjunk alkalmazkodni hidd el nem kell belehalni ha nem mi vagyunk a legfontosabbak a barátnőnknek.Majd eltelik egy kis idő, neked is jön a nagy Ő és a gondolkodásod megváltozik.

Szóval kitartás és ne meditálj sokat a természet rendje fölött alakul minden mint púpos gyerek a prés alatt, érkeznek az új barátnők.

2007. aug. 30. 11:01
Én nagyon örülök annak hogy Anita boldog, és a barátját is kedvelem. Peti nagyon rendes, és nagyon szeretik egymást. Nemrég voltak 1 évesek. És nem a boldogságot irigylem, csak rossz érzés hogy már nem is találkozunk. Anita csak hétvégenként jár haza, mindennap találkozik Petivel, de a hétvégét is együtt töltik. Voltunk múltkor egy jó csajos napot tartani. Szép volt, jó volt. Csakhogy még terveztünk (volna) a hétre egy kis programot, de Petinek pont akkor volt szabadnapja 3-4 napig. És a mi programunk ugrott.(persze gondolom hogy amikor a párom szabadnapos akkor inkább együtt vagyok vele, de szentelek neki is egy kicsit több figyelmet ; már cikinek éreztem hogy ott kérleltem) Már nem keres, nem hív, nem ír. Észre sem vette hogy én milyen rosszul éreztem magam miatta. Talán mindig ez volt, kicsit úgy éreztem "ha nincs ló, jó a szamár is"... De persze ez nem egészen így van. Most nemrég beugrott egy pillanatra, de rohant is tovább, mert Peti kórházban fekszik betört fejjel:S persze megértettem, hogy nem marad, és sajnáltam a srácot:):( de gondoltam megkérdezem Pancsát hogy eljön e uszodába mondjuk egy hónapig rendszeresen. Úgy gondoltam hogy Peti előtt, még jött volna:(... Amióta barátja van, elhanyagol minket régi barátnőket, persze vannak neki újak is:) akikkel mindennap találkozik.Nemtudom mit tegyek, rosszul esik, amikor egyszercsak felhív ,mert "unatkozik" vagy bármi (ilyenkor nincs Péter)...amúgy meg nem.De jóban vagyunk ettől még...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook