Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dobermann fórum

Dobermann (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. szept. 27. 22:43

Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni :

Egy kislány dobermann kutyusom van és neki szeretném a fülét vágatni .

Az lenne a kérdésem, hogy tudtok -e hozzáértő állatorvost?


Nagyon köszönöm !

143. e32d76b828 (válaszként erre: 142. - E32d76b828)
2012. okt. 1. 17:28
ja ja megnez kesobb az adatlapodon...aranyos nagyon...es boldognak latszik
142. e32d76b828 (válaszként erre: 141. - Agnikk)
2012. okt. 1. 17:24

hha lehet lesz de meg 1 illen nem hiszem...tod elso kuty volt...nagyra sikeredett-marmagassag 70cm-,mindenki felt tole pedig angyal szive volt...sosem zartam az ajtonkat a senki hatamegett laktunk de nem jott be varatlan vendeg,csutka farka volt ezert nem lattak h folyton csovalja...Neked mennyi idos?fiucska v jany?szine?hol vetted?nincs megkotve v bezarva remlem akkor kettyos lesz...jo kutyak nagyon

ha nyomsz egy mail c.a privimre muogathatunk kepeket...remlem meg talalok...Neked pedig biztosan van...ha nevelesi sugo kell szivesen adhatok parat de tod ollan lesz mint a gazdaja ha TE jo fej vagy nem lesz vele gondod

141. agnikk (válaszként erre: 140. - E32d76b828)
2012. okt. 1. 10:11

ördögi angyalok vagy angyali ördögök? :)

nagyon sajnálom a kutyusodat :(

és nem lesz másik?

140. e32d76b828 (válaszként erre: 139. - Agnikk)
2012. szept. 30. 20:11
nekem volt...tunder volt...elment
139. agnikk
2012. szept. 4. 09:21
senkinek nincs itt rajtam kívül dobija? :)
138. agnikk
2012. aug. 20. 07:52

Sziasztok!


próbálom feléleszteni a topikot...

Vannak még itt dobermannosok?


Üdv,

Kinga és Uno

2011. máj. 28. 20:30

Sziasztok!


Mi újság veletek?

Nálunk sajnos semmi jó hír nincs. Szegény Koktél lázas volt. :( Pénteken elvittük a saját doki bácsijához. Kapott lázcsillapítót, szombaton vissza kellett vinni. Vissza is vittük,megint láza volt. De úgy tűnt jobban van,mikor hazavittük. Aztán elmentünk,majd pár óra múlva,mikor hazamentünk, nagyon ramatyul nézett ki szegény. Nem akartam,hogy bármi baja legyen,ezért elvittük a klinikára. Kapott egy kis antibiotikumot,meg vettek tőle vért. Holnap megyünk vissza még egy kis adagért,meg a vérvétel eredményéért.Remélem hamar meggyógyul!!!


Pusza mindenkinek!! Jó hétvégét!!

2011. máj. 22. 16:45

Sziasztok!


Végre van egy kis időm felnézni ide is!

Nagyon szép kutyus Zelda, meglestem a képet! :)

Jobbulást Gizinek! Én is ezért nem merem kiengedni Langdon-t,mert félek,hogy elkapja az egyik kutya. És sajna az összes szomszéd kutya - a rossz nevelésük miatt - agresszív. Félek,egyszer ki fog szökni. :(

Mi újság veletek?

Viliflora, hogy nő a kis csöppség? :) Minden rendben vele?


Pusza és szép napot nektek. :)

135. viliflora (válaszként erre: 134. - Mucsacsa)
2011. máj. 4. 20:40

Szia!


Persze már nő is:-)))

A sebe meg kábé 1 cm-es na az meg nem fog látszani. De remélem utoljára harapták meg:-(((

Kutyuskáim köszönik jól vannak, szerintem roppant élvezik, hogy augusztus óta itthon vagyok:-)))

Lesz több időm majd még jövök, de most megyek etetni aztán lassan Dorka felébred és akkor már nem tudok kjönni:-)))

Pussz Nektek és az állatoknak!

134. mucsacsa (válaszként erre: 133. - Viliflora)
2011. máj. 3. 17:20

Szia!


Szegény kis cicuska,vissza fog nőlni a szőre szerinted?

Kutyusok hogy vannak?

133. viliflora (válaszként erre: 132. - Mucsacsa)
2011. ápr. 29. 19:41

Helló:-)

Hát sajnos megharapta egy kutya kint az utcán. Nem tudjuk hogy mi már csak a sebesültet láttuk, mikor hazajött. Állatorvosunk mondta, hogy kutya harapása. Elég közel a gerincéhez, de már jól van csak ugye nincs szőre egy tenyérnyi helyen, ahogy ellátták a dokinál leborotválták.. Szóval elég hülyén néz ki:-)))

Szofi egyre jobban mamázik:-) Vicces ahogy folyton aggódik:-)))

Jó hétvégét Lányok a kutyusoknak és a cicusoknak is:-)

132. mucsacsa (válaszként erre: 130. - Viliflora)
2011. ápr. 28. 13:15

Szia!


Ez így van,szeretik a kutyák az újszülötteket,nincs gond,nálunk 3-szor is átélhette Zelda.

Mi történt Gizikéddel?

2011. ápr. 28. 10:42

Ja és lefelejtettem: Lányok a kutyák ösztönösen szeretik az újszülötteket:-)

Nincs mitől tartanotok, nem lesz velük semmi probléma, ha majd babáztok:-)))

2011. ápr. 28. 10:40

Sziasztok!


Nálunk minden rendben. Mucsacsa: Zelda nagyon szép:-) Ahogy mondtad: Szofi a kezdeti félelmét már legyőzte és átment rendőrségbe: senki nem mehet egyedül dorkához: rögtön ott terem és aggodalmaskodik:-) Elég vicces...

Gizike gyógyulgat, de elég hülyén néz ki hogy tenyérnyi helyen nincs szőre:-( Este nem mehet ki már kezdi megszokni, nappal meg kiengedjük, akkor még nem harapták meg egyszer sem. Szerintem nem fél a kutyáktól és ráfaragott. Azt hiszi minden kutyus szereti őt, mint szofi vagy Morti. Remélem azért tanul ezekből a harapásokból.

Mindenkinek szép napot!

2011. ápr. 27. 17:54

Sziasztok!


Tettem fel egy képet Zeldáról.

Ma voltunk kötelező oltáson,jól tűrte,eléggé be van tojva az állatorvosi rendelőben.

Van egy görcs a hasán,azt is megnézték,zsírcsomó,nem kell vele foglalkozni,csak ha hirtelen megnőlne.

Ti hogy vagytok?

128. BBabba
2011. ápr. 18. 11:39
Ezek a macskák megérik a pénzüket. :D Nálunk olyan pofonokat kevernek le a kutyának, hogy csak úgy csattan. De persze ő hísiesen tűri egy kis barátkozás reményében. :D
2011. ápr. 17. 14:05

Sziasztok!


Most vettem csak észre mennyi minden történt! :)

Először is nagyon gratulálok a babához!!! Gyönyörű édes kis manóka. :) :) :)

Másodszor: üdv Mucsacsa )


Nálunk sincs semmi fejlemény. Hacsak az nem,hogy Koktél egyre jobban fél a cicától. :) Nagyon kis gonosz egy macska. :) A Koktél meg engedi,hogy harapdálja a lábát,meg a farkát. :) Nagyon vicces látvány. :)


Na, szép napot mindenkinek!! :)

126. BBabba
2011. ápr. 15. 22:05

Sziasztok!


Viliflora, gratulálok! :D Nagyon édes és szépséges Dorka baba, jó egészséget és sok-sok boldogságot nektek! :) Tök jó, hogy nincs gond a kutyusokkal és tudtok sétálni is! :)

Remélem Gizike hamar meggyógyul majd!


Mucsacsa, üdv a csapatban! :) Teszel fel képet Zeldáról, hogy megleshessük? :)


Nálunk semmi extra nincs állat fronton (szerencsére). Vagyis... Kázmér leszokott a szobatisztaságról és már nem csak az alom mellé balesetezik. De nagyon remélem, hogy ezt befejezi minél előbb...

Nemsokára megyünk az első kutyás "nyaralásunkra" a Mátrába, már tűkön ülök. :D


Szép napot nektek! :) Vagyis lassan inkább jó éjszakát.

125. viliflora (válaszként erre: 124. - Mucsacsa)
2011. ápr. 15. 19:16

Köszönöm.

A helyzet: Szofi már mamázik is, már nem fél. Most már én félek, hogy mikor nyalja össze:-))))

Morti vigyáz rá és nagyon megkomolyodott:-)

Gizinek tenyérnyi szőre hiányzik a harapás miatt. Még holnap kell vinni injelcióra. Most esténként nem engedjük ki. Remélem így több balesetet nem szenved szerencsétlen:-((((

Puszi Mindenkinek!


Ja: ma már voltam sétálni 2x és tök jó volt:-)

124. mucsacsa (válaszként erre: 122. - Viliflora)
2011. ápr. 12. 20:54

Gratulálok a babához!

Az enyém is félt először a gyerekeimtől,főleg mikor sírtak,mostmeg őrzi őket állandóan!

2011. ápr. 12. 20:51

Sziasztok!


Nekem egy 8 éves szuka dobikám van,Zelda a neve.Imádooom!!

2011. ápr. 12. 17:55

Sziasztok Lányok!


Már itthon vagyunk csütörtök óta, Dorka 4-én megszületett (3500 g és 52 cm) kép az adatlapomon.


Szofi fél tőle, Morti őrzi Gizi meg elfogadta egyből. Holnap reggel én megyek velük sétálni hát kíváncsi leszek:-)

Rossz hír: Gizit megint megharapták:-( Most jódozzuk, de lehet hogy állatorvos lesz ebből:-(

Puszi Nektek!

121. BBabba
2011. ápr. 2. 00:53

Sziasztok!


Viliflora! Szorítunk Nektek, hogy minden rendben legyen, gondolok majd Rátok kedden :)

Majd jelentkezz, ha tudsz!

Bambi egyébként jó kis kutyus, nincs (a kertben ásáson kívül) különösebb gond vele de ezeket is felül írja a cukisága. :D A cicák meg kis akarnok dögök, mint mindig. :)

Puszi! :D

2011. márc. 31. 15:33

Sziasztok lányok!


Csak beköszönök: voltam ma utolsó uh-on minden rendben, kedden szorítsatok, mert akkor lesz a napunk. Hétvégéig biztos kórház, ha hazajövök amint tudok majd írok. 3 kiló körülire mondják Dorkát:-) Meglátjuk...

Addig is jó kutyázást (macskázást) Nketek meg az ebeknek (és a macsekoknak):-)))

Pussz

2011. márc. 15. 21:10

Sziasztok!


Hát igen a dobermannok mozgása tényleg olyan, mint a lovaké:-)) Meg az alakjuk is szerintem.

Nálunk is Szofi védi Mortit csak nálunk már flelesleges lenne, mert Morti nagy, de ez Szofit nem érdekli:-)))

Mi jól vagyunk, még elvileg 3 hét, mert ugye programozott császár leszek, 5-én. De ha előbb akar jönni Dorka akkor előbb lesz. Azért jó lenne legalább jövő péntekig maradna, mert akkor lesz 37 hetes és onnantól már nem koraszülött. Remélem addig még nem akar kiköltözni:-)))

Persze megírom mi lesz ha összetalálkoznak:-)))

Gizi már beült a babakocsiba.. elég rossz macska:-)))

Sziasztok!

2011. márc. 14. 22:10

Sziasztok!


Ma voltunk találkán a kis dobermann fiúval. :) Nagyon szép fiú kutyus. Olyan mozgása volt mint egy lónak. :) Mivel még ő sincs egy éves, ezért Zoéval jobban elvoltak. :) Koktél pedig elsétálgatott, meg ismerkedett addig a gazdikkal. :) De amikor kezdtek egy picit "durvulni" és már kergette egymást ez a 2 lökött,akkor Koktél közéjük állt és megvédte Zoét. :) Olyan büszke voltam rá. :):):)

Veletek mi újság? Viliflora mikor is jön a picúr? Kiváncsi vagyok én is,hogy mit szólnak majd egymmáshoz. Majd írd meg légyszi. :)


Sziasztok és szép hetet. :)

117. viliflora (válaszként erre: 116. - Breki lány)
2011. márc. 8. 20:53

Sziasztok!


Irigykedem, hogy sétálni mentek:-))))

Én nem tudok csak a ház elé egy pisire kimenni velük..

Nagyon jó lesz a kutyasuli, azt is irigylem:-)))

Jó éjszakát mi holnap megyünk dokihoz lassan bemutathatjuk Dorkát Szofiéknak:-)))

Kíváncsi leszek mit fognak szólni:-)))

2011. márc. 8. 20:13

Sziasztok!!


Zoé ma volt egy kutyaoktatónál,hogy megnézzük, mi is legyen vele, tanítás terén. :) Úgyhogy majd jár kutyasuliba Koktéllal együtt. Ő is fog menni, csak ma nem tudtuk elkísérni Zoét.

Találtam az egyik kutyás oldalon egy kis dobermann fiút, ha minden jól megy,hamarosan találkozunk vele. :)

Babba, ha ilyen idő lesz,akkor lassan azt a kutyatalit meg ejthetnénk. :)


Sziasztok! Szép estét!

2011. márc. 1. 18:33

Sziasztok!


Minden rendben velünk csak nem nagyon tudok írni, feküdnöm kell itthon is és fekve nem megy az irkálás. Valamelyik nap majd írok többet.

Zoét megnéztem hát nagyon irígy vagyok:-)))) Annyira édes pofája van:-)

Puszi csajok!

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook