Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkavédelmi technikus/ szakmérnök képzések! fórum

Munkavédelmi technikus/ szakmérnök képzések! (beszélgetős fórum)

2021. szept. 7. 09:57

Érdemes, mindkettőre van igény, de multinál vagy egyéb helyen is műszaki diploma mellett tudod jobban érvényesíteni.


Most szerintem egyébként az informatikai terület a legjobb befektetés, de ezen belül, hogy mi... programozással annyira nem lehet mellélőni, de ha vkinek van tapasztalata a témában, szívesen beszélgetnék erről.

2014. júl. 7. 21:27

Sziasztok!

Látom nem túlzottan aktív a fórum, de engem is nagyon érdekelnének a tapasztalatok az ilyen jellegű képzésekkel kapcsolatban. Nagyon gondolkozom egy vízellátás-csatornázás szakmérnöki képzésen a környezetmérnöki alapképzés mellé, vagy hidrogeológus msc-n, de bárminemű tapasztalat érdekel. :)

3. juda1012 (válaszként erre: 2. - Youlcsi)
2010. dec. 31. 21:12

Szia!

köszi!tűzvédelmet tanultál?? :) nagyon szeretnék hatóságnál dolgozni, bár szerintem sokan vagyunk így :) vagy legalább kicsit bebiztosítani magam, mert igaz van egy diplomám, de ha elkerülnék a munkahelyemről, nem tudom milyen lehetőségeim lennének..

nem ismerem ezeket az OKJ képzéseket..elismerik?úgy értem, mint pl ezeket a számítógépes tanfolyamokat a mi munkahelyünket nem igazán értékeli :S

2. youlcsi (válaszként erre: 1. - Juda1012)
2010. dec. 31. 19:11

a technikus és a mérnök között nem sok a különbség munkavégzést illetően... csupán vannak olyan körülmények, amik követelik a felsőfokú végzettséget... de maga a meló ugyanaz.

és szerintem jó választás :)


a tűzvédelem... brrr... a hideg is kiráz tőle.

2010. dec. 31. 13:48

Sziasztok!

Azoktól szeretnék segítséget kérni akik ilyen területen dolgoznak, szakmájuk végzettségük hasonló!El szeretnék végezni egy munkavédelmi tanfolyamot (OKJ), de néztem ezt mérnöki szinten is, nem tudom érdemes e, illetve nem Pesten keresném a képzési lehetőséget, hanem a Dél-Dunántúlon, okj-t találtam errefelé, a mérnöki képzést nem. Már van egy diplomám nagyon passzolna hozzá. Úgy érzem ez jó választás lenne, több lehetőség is van, utána még a tűzvédelmi előadóra is gondoltam. Vélemény?Érdemes?Köszi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook