Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vissza akarja kapni az édesanya a megharapdált csecsemőjét... fórum

Vissza akarja kapni az édesanya a megharapdált csecsemőjét... (beszélgetős fórum)


2011. jan. 1. 12:33
ja, egy fasza harapós dögöt neki aki arconkarcolja a rohadt pofáját
2011. jan. 1. 01:55
Annak a gyereknek a koponyacsontja is be volt törve! Nagy lófaszt annak, nem gyereket, már bocsánat!
14. mirka (válaszként erre: 13. - 99c6cef036)
2010. dec. 31. 23:38
:))))
2010. dec. 31. 23:01
egy pitbult adnek neki,azzal harapdalozzon!
12. Szilvamama (válaszként erre: 11. - Imisz)
2010. dec. 31. 20:13
Az elejétől a végéig egyetértek a hozzászólásoddal! Nem kérdés, hogy lemond-e, avagy nem. NEM KAPHATJA VISSZA!!!!
11. Imisz
2010. dec. 31. 16:50

Az az igazság, én az ilyentől meg sem kérdezném, hogy lemond-e a gyerekéről. Automatikusan örökbe adnám lemondás nélkül is!

Ja, és sterilizálni rögtön, kérdés nélkül! Az ilyen ne szüljön többet!

2010. dec. 31. 16:36
Adnék én annak a seggfej anyának nem nevezhető állatnak olyat, hogy arról kódul... Méghogy vissza szeretné kapni... Felháborító.
2010. dec. 31. 16:25
Miért Dunaújvárosi gyámügy? Üllőn laknak....
2010. dec. 31. 15:59
Ha visszaadják nekik, az az ország szégyene is lesz. Az ilyen "embereket" legszívesebben válogatott kínzásoknak vetném alá. Ha gyermekről van szó, nagyon fel tudom idegesíteni magamat. Sosem fogom megérteni az ilyen degenerált, pondró, semmirekellő, szülőknek nem nevezhető, görény embereket, akik szándékosan fájdalmat okoznak egy gyermeknek!
2010. dec. 31. 15:33

Fasza,nem is hallottam ezt a hírt!!

Milyen ..................(csomó csúnya szó),szülőnek nem nevezhető ember van a földön!!

Én is kicsit megharapdáltatnám a hülye fejüket!!!

Remélem nem adják vissza szegény babát ilyen idegbajos emberekhez!!!!!

2010. dec. 31. 14:45

Ez a szülőpárost szerényen összeereszteném egy udvarba mondjuk 3-4 éhes rozsomákkal, hadd lássák milyen fincsi dolog a harapdálás.

Mert az egy (aljas) dolog, ha az ember mérgében egyszer megüti vagy megrázza a csecsemőt.

de hogy megharapja??????? Ez maximálisan aberrált.

5. 3c5ed073dc (válaszként erre: 3. - Szilvamama)
2010. dec. 31. 14:29
Igen Szilvamama csak az a gond ugye,hogy lemondani nem akar ez az anyának nem nevezhető .. ,de ha jól tudom akkor megvonható az anyai és apai joggyakorlása ,s remélem a gyámhivatal toppon lesz ,mert ha nem az az gyermekvédelem szégyene lesz! Igen én sem itélném a nagyszülőknek semmiképen, örökbeadni vagy szerető nevelőszülőkhöz kellene kerüljön ez a drága kis teremtés, mert nemhinném ,hogy jó helyen lenne családon belül bárkinél is.
4. Katabogár1 (válaszként erre: 2. - 3c5ed073dc)
2010. dec. 31. 13:47
Szia. Én biztosan nem engedném a közelébe sem, nem hiszek abban, hogy megváltozik, és ezek után boldog családi légkört teremtene neki. Azt mondják mindenki kaphat még egy esélyt. Hááát...
2010. dec. 31. 13:45
Semmi baj, én is nagyon felháborodtam a cikken! Remélem nincs az a hatóság, aki valaha is visszaadná a szülőknek ezt a gyermeket! De még csak a közelébe sem engedi őket. Sajnos esélyes az, hogy a nagyszülőkhöz kerül, így a közelébe lehetnek (ha kiengedik őket). Ennek a kislánynak az lenne a legjobb, ha az ország másik végébe kerülne olyan örökbefogadókhoz, akik megérdemlik hogy gyermekük legyen ... Mert az ilyen szülő nem érdemli meg!
2010. dec. 31. 13:42
na már irni sem tudok rendesen az idegtől. csecsemőjét. /elnézést./
2010. dec. 31. 13:41
jól felháborodtam a blikk. cikkén, mely szer. az édesanya/ nem anya szerintem/ vissza szeretné kapni a megvert és megharapdált 2 hónapos csecsemőjét. Na én jól felhúztam magam, kiváncsi leszek mit lép a dunaújvárosi gyámügy. mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook