Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos jan. 2-án? fórum

90 napos jan. 2-án? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
844. katlyna
2011. ápr. 17. 10:55

sziasztok!

Vagytok még?1 hónap kihagyás után ujra kezdtem Ma vagyok a 4.napomon.

843. t.dorothea (válaszként erre: 842. - Rien2)
2011. ápr. 1. 19:07

Szia!

Örülök,hogy szépen mennek a dolgok:) Remélem azért még felnézel párszor és megírod,hogy mi a helyzet veled :)

842. rien2 (válaszként erre: 841. - T.dorothea)
2011. márc. 31. 21:12
Szia! Most nézem a képedet, nagyon ügyi vagy, látszik nagyon a változás!!! Kitartást a következő 90 naphoz is!!! Az én kis pocaklakóm már 13 hetes. :D És még csak 0,7 kg-ot híztam, na persze nem diétázom, de figyelek, este minimálisat eszem és akkor már no szénhidrát! Kitartást a továbbiakra is! Szép estét! Üdv, Adri
841. t.dorothea (válaszként erre: 840. - Bora28)
2011. márc. 30. 11:27

Szia!


Én 2x 90 napot szeretnék csinálni.

Az első mindjárt lemegy,de sokat bűnöztem.

Most elkezdtem kondi terembe járni(eddig csak 2x voltam). A következő 90 napot így szeretném lehúzni,a rendes menetrenddel,minimális bűnözéssel :)

Amúgy igen,bevált. Mikor szépen tartottam a dolgokat,akkor mentek is a kilók.

A centin van a leglátványosabb eredmény,így mindig mérj ezzel is,ne csak mérleggel!

840. Bora28 (válaszként erre: 839. - T.dorothea)
2011. márc. 21. 12:00

Szia! Én elkezdtem jan másodikán, akkor nem tartottam ki, de ma újra nekiállok. Eléggé lelkes vagyok, bár mostanra már nagyon éhes. Neked hogy vált be a 90 napos? Mindjárt vége!! Ügyes vagy, hogy eddig kitartottál!

Üdv,

Bora

2011. márc. 15. 09:51
látom a fórum elnémult :( remélem kitartotok csajok a másik diétánál :) Aki pedig még velem csinálja a 90 napost az azért küldjön valami életjelet :D
2011. márc. 7. 21:30
megint nagyon elcsendesedett a fórum
837. t.dorothea (válaszként erre: 836. - Kiss Mária)
2011. márc. 6. 18:23

Nem mindenki egyforma.Én már sokszor neki kezdtem,de csak most jutottam el odáig,hogy nem adtam fel 2-3 hét után.

Fogyok és végülis ez a lényeg.persze mindenki szeretne minél többet,de sajnos ez nem ilyen egyszerű :)

836. Kiss Mária (válaszként erre: 834. - T.dorothea)
2011. márc. 5. 09:09
Én 3 éve már végigcsináltam akkor lement 13kg, de volt akinek ugyanannyi idő alatt 24kg, néha sajna én is csaltam
835. timmka85 (válaszként erre: 834. - T.dorothea)
2011. márc. 5. 07:38

Köszi !!

Nagy erőt és sok síkert!!

2011. márc. 4. 22:46

Csatlakozni mindig lehet.

Lányok örülök,hogy jelentkeztetek.

Én még kitartok,és lehúzok még 1x 90 napot,így nyáron végzek majd.

Van kitűzött célom,de megmondom őszintén mivel az nem jön össze,így már -20 kg-val is boldog leszek :))

Azért írjatok,hogy mi van veletek!

Amúgy igen,nagyon sokan eltűntek,ez a nehéz a diétában,hogy nagy először a lendület,majd alább hagy és megszűnik.Nekem is nagy küzdelem,bűnözök is,bevallom,de ez szerintem ezzel jár.

Timmka sok sikert az updates fogyihoz!

Moleszt,szerintem pont ideális a testsúlyod,így mondhatni sikerrel jártál :)Gratulálok

2011. márc. 4. 12:46
Sziasztok, én csak febr.28.-án kezdtem de csatlakoznék ha lehet
832. timmka85 (válaszként erre: 829. - T.dorothea)
2011. márc. 4. 12:45

Sziasztok!

Sajna nekem nem jött őssze a 90 napos mai nappal én is befejeztem a hétvége szabad és hétfőn újjult erővel kezdem az updatét fogyit vagyis inkább életmod váltást!Remélem avval tőbb sikerem lesz idáig- 5 kg,igaz az orvosom azt mondta nem rossz de többre számitottam!De én is figyelek titeket meg olvasni is foglak hogy megy nektek!!Sok sikert!!

2011. márc. 4. 12:37

sziasztok,

Ha a töltött paprikába darált csirkemell húst teszek és fele barna rizs és basmati rizs akkor az belefér diétás menübe?

tudom hogy nem fér bele a 90naposba, de diéta alatt?

830. moleszt
2011. márc. 4. 12:33

Szia Dorothea!

Épp tegnap döntöttem úgy, hogy 60 nap után hivatalosan abbahagyom. Bár próbálom tartani a megszokott rutint, de nem olyan szigorúan. Értem ez alatt, hogy pl ma fehérje nap lenne, de bundás kenyeret ettem, a tojás végül mára jó nem? meg a tejföl a tetején, persze a kenyér nem, de nem viszem túlzásba. Meg az étkezések számát is igyekszem tartani (ebéd, vacsi ), meg reggelig gyümi.

Ha nem így tennék pitty-putty visszajönne az a 10-12 kiló.

És hogy miért döntöttem így? Mert drága uram - eddig nem tudom hová tette a szemét - de azzal a döbbenetes ténnyel szembesített tegnap este, hogy össze vagyok esve, összementem, megaszódtam. Már nem tetszem neki, túlzásba vittem a fogyást, neki kell az az 65 kiló. Abban egyetért, hogy a 72 sok volt már, de 65 az ideális és neki az kell, azonnal hízzak vissza.

Szóval, ha vissza nem is hízom az ő kedvéért, de tovább már nem cél a fogyás. Persze én nem bánnám, ha 59-ig (mert azt tűztem ki célul) lemenne szép lassacskán.

Szóval azért még figyelemmel kísérem itt a többieket, bár nagyon eltűntek mostanság, és ha kell segítek bármiben.

Te hogy állsz Dorothea, mesélj!

2011. márc. 3. 20:46

Hali csajok.

Megint elkezdődött a sulim,így kicsit legalább lefoglal(igaz csak 3 hetente van).

Hogy álltok?

Ki az aki még kitart csak nagyon csendben van?

:))

2011. márc. 1. 20:38

ma elcsodálkoztam magamon.Alig ettem.Még éhes se vagyok:)

Ki hogy áll?

827. t.dorothea (válaszként erre: 826. - 9a54129580)
2011. márc. 1. 20:36
nálam volt,hogy hosszú volt a napom.ilyenkor vittem egy zsírszegény joghurtot,azzal talán nem bűnöztem sokat.
2011. febr. 26. 23:26
ja még meg szerettem volna kérdezni, hogy nassolni miket lehet ? ezt úgy értem, hogy végzős gimnazista vagyok és nincs lehetőségem arra, hogy ebédet vigyek magammal és némelyik napon csak fél4kor jutok ebédhez. Addig csak gyümölcsöt ehetek, vagy mondjuk fehérje napon egy-egy kefír is elfogyhat?
2011. febr. 26. 23:16
nagyon szépen köszönöm :) nézegetem a recepteket és akkor hétfőn elkezdem. Remélem 1 hónapig legalább megtudom csinálni :D
2011. febr. 26. 21:24

sziasztok.ma jó kis napot zártam:) holnap megint gyümölcs nap,de kitartást!


Josie, nem kell nagyon meghúzni a nadrágszíjat.Elég változatosan is lehet illetve kell étkezni,és ez a titka a 90 naposnak! Ha jól emlékszem a fórum elején linkeltek is pár oldalt ahol szuper recepteket fogsz találni napokra lebontva :)

ha bármi kérdésed van,szívesen segítek és szerintem a lányok is. Így előre nem tudok tanácsokat adni,de ha elakadsz vagy nem bírod akkor majd segítek átlendülni.

Hajrá!

2011. febr. 26. 16:53

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, hétfőn kezdenék. Tudtok valami tanácsot, hogy hogyan kezdjem el, vagy mit ajánlotok akkor, ha nem annyira bírom a szigorításokat ?

822. timmka85 (válaszként erre: 821. - T.dorothea)
2011. febr. 24. 12:57
Én is szoritok nektek!! Igazad van de kicsit mérges vagyok hogy másnak megy csak nekem nem...... igaz vétkeztem is párszor!!Majd meglátjuk mit tartogat a jővö lehetne jobb idő !!!Az legalább felvidit meg sokal tőbbet lehet kint lennni!
821. t.dorothea (válaszként erre: 820. - Timmka85)
2011. febr. 24. 12:14

Párom is fogyott,6 kg-t,mondjuk ő elég össze-vissza étkezik.

Kicsit többre számítottam,de végig csináljuk s már ez a pár kg siker.

Igen,a túl görcsösség nem jó,de ha nyugodt vagy és koncentrálsz(nem görcsösen!) az segít :)

szorítok

820. timmka85 (válaszként erre: 819. - T.dorothea)
2011. febr. 24. 08:16

Köszi Dorothea én hiszek az ilyenekben!!

Tesom azt mondta bíztos azért nem fogyok mert már gőrcsösen szeretném nem tudom ,ma gyümi van és holnap lé napot tartok és lehet minden héten 1 lénap!Te hogy vagy és a párod mennyit fogyott?

819. t.dorothea (válaszként erre: 817. - Timmka85)
2011. febr. 23. 21:28
Timmka ne add fel. Ha nagyon szeretnéd menni fog,én minden nap leülök pár percre,csendbe a szobába és mondogatom magamnak,hogy jól megy a fogyókúra,fogyok...Sokszor használt már nekem ez a módszer,bár sokan nem hisznek benne.
2011. febr. 23. 21:25

sziasztok!

Örömmel látom,hogy maradtatok még páran:)

Rien,gratulálok!!!! :)

Én is babáznék már,de majd ha lesz végre megbízható állásom.

Más,ma mértem és nagyon örülök az eredménynek.

106 kg vagyok most(és ez jó mérleg nem az én rosszam),pedig a mensim 3. napján vagyok.Múlt alkalommal ilyenkor volt plusz 3 kg-m,de majd most hét végére kiderül...

Ma bűnöztem kicsit,mert rosszul voltam megint.Megettem fél szelet sajtos kenyeret délelőtt,de azóta csak 1 fél almát.

817. timmka85 (válaszként erre: 815. - Moleszt)
2011. febr. 22. 20:16
De még komolyan diétázom mert a gyogyszert is most 7-én hagytam abba és 3 hónap míg kimegy és utána megyünk rá a dolgokra addig szeretnék sokat fogyni mert az elsővel is sokat híztam .De talán most a kisfiam formában fog tartani!!!Csak az a baj hogy nem fogyok hanem még híztam is 1 kg-ot teljessen kivagyok lánykoromban így diétáztam volna már rég lefogytam volna szülés ota semmi nem ugy mükődik!!
816. katlyna
2011. febr. 22. 16:51

Rien2 gratulálok a babához,vigyázz magadra nagyon!:D

Dorothea én is itt vagyok,csak fogytán az erőm és igy ritkábban jövök!Ti hogy álltok,birjátok még?

815. moleszt (válaszként erre: 812. - Timmka85)
2011. febr. 22. 14:39
Neked is előre gratulálok. De remélem nem csinálod túl komolyan ezt a diétát, nem biztos, hogy jót teszel vele. Nem kioktatlak, csak aggódom. :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook