Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körömágy gyulladás esetén mi a teendő? fórum

Körömágy gyulladás esetén mi a teendő? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 17. 03:44
Nem gyógyult meg a Tetrantól, se a Bactrobantól, a svédcsepptől pedig ekcémás lett. Már egy hónapja be van gyulladva, fáj, van benne valami ami nem jön ki. A Hyperol se szedte ki. El kéne mennem orvoshoz, de szeretném tudni, mire számítsak. Kivágni nem lehet, mert fáj, élő hús, azt nem engedem. Arra gondoltam, hogy lézereztetni kéne, mint a körömgombát, olyat keresek most, aki csinált már ilyet, jobb lett-e, mik az anyagi vonzatai, fáj-e. Köszönöm.
2014. aug. 22. 19:07
Újabban egyre többször előfordul, hogy benő a körmöm, és ettől begyullad a körömágy. Legújabban a jobb kezem gyűrűsujján alakult ki, de ami nagyon rossz, az az egyik lábujjam. 5-6 napja duzzadt, néha gennyes és mintha bevérzett volna, és rászáradt, nem tudom leszedni és nagyon fáj. Tettem rá tetrant, tegnap svédkeserűt is, de semmi változás. Én olyan vagyok, hogy minden betegség mögött a lelki okot keresem, most is, de most ezt hagyjuk, a kérdésem, hogy mi az, ami beválik rá? Menni is nehezen tudok, zárt cipőt nem tudok felvenni. Van valami szer, ami meggyógyítja? Köszönöm.
2009. ápr. 15. 14:20
Ha nagyon bedagad,lüktet,akkor Tetran krém+ dunsztkötés.Pár napig tart,de biztosan meggyógyul.
4. syria (válaszként erre: 3. - 175c71a378)
2007. aug. 29. 22:21
Nyugi, nem eszik olyan forrón a kását. Borogasd kamillával.
2007. aug. 29. 22:16
mamának... belerúgtam az asztalba és begyulladt a körömágy.. le fogják venni a körmöm?
2007. aug. 29. 22:13
Kinek van gyulladása? A babának, vagy a mamának?
2007. aug. 29. 22:10
Körömágy gyulladás esetén mi a teendő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook