Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőt tartani.. fórum

Szeretőt tartani.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. szept. 8. 23:28

tartsál.

egészségedre.

146. MarsDárdája (válaszként erre: 67. - F36e266467)
2014. szept. 8. 23:11

Nem mindegy, hogy miért boldogok? Nem az a fontos, hogy Te boldognak tartsd Őket, hanem, hogy Ők boldognak érezzék magukat.

Azért, mert Te nem tudsz egyszerre kettőt szeretni, még ne zárd ki, hogy másvalaki tud.

És persze az is érdekes kérdés, miért romlott az a nő, aki két férfit is boldoggá tesz, és miért tisztességes, aki egyet sem?

2014. szept. 7. 11:12
Biztos jo dolog:)
144. ebf2510f25 (válaszként erre: 140. - Dundiera)
2011. febr. 9. 15:32
Egyetértek!
143. 02db590b2c (válaszként erre: 122. - Bosziagi)
2011. jan. 26. 08:25

En nem itelem el a szeretoket tartokat,sem azokat akik szeretok.Viszont az vitathatatlan,hogy hazugsagban elsz,es elso sorban magadnak hazudsz,nem a kornyezetednek,az mar csak a masodlagos dolog.Persze azt is megertem,hogy a mai eltorzult vilagban egyesek igy kompenzalnak,mert keveseknek adatik meg az a kivaltsag,hogy egy emberben hossszu evekre megtalaljak a tarsat,part,lelkitarsat,csaladapat/anyat,szeretot ...egyben es azt a kapcsolatot ami sok evi valtozast,problemakat es sok egyeb mas megprobaltatast kibir.

Valahol megertelek,hogy a magad altal felepitett rozsaszinu vilagban megtalaltad a boldogsagodat,megha az nem is valosagos,hisz mindekettonek,sot sajat maganak is hazudsz.Neha ez elviselhetobb mint a fekete-feher valosag,hogy szar a hazassagod es boldogtalan vagy.Te aheleytt,hogy kileptel volna inkabb betomkodted a lyukakat.Ez is egy megoldas,es nem hiszem,hogy nekem vagy masoknak joga van ezt elitelni.

Szerintem jo nagy zur zavar lehet benned.A sajat magadrol es a "szerelmeidrol" alkotott kep is eleg hamiskasnak tunik,hisz mindkettot hazugsaggal kabitva tartod magad mellett.Az egyik nem is tud a masikrol,a masik meg ugy hiszi,hogy nem is vagy joban az egyikkel...

A "de jo oket szeretni" resze a legsantitobb.Szerintem te ezekben a kapcsolatoban nem a pasikat szereted,hanem onmagatad.Azt amit visszatukroznek rad.Hogy szeretetet kapsz toluk,vagyis nem te hanem az az ened amit mutatsz nekik...No,nem rizsazom tovabb,hisz teged ugysem erdekel az itt szolok velemenye,valamilyen szinten megertem ha a valosag elol inkabb egy alomvilagba menekulsz,ahol te vagy a jo no,az anya az akarmi egyben.Mindenesetre ha tisztaban vagy ezekkel talan nem lesz akkora pofara eses ha egyszer netan megis lebuksz.Meg mivan akkor ha a szereto ugy beled szerelmesedik,hogy felkeresi apjukot?!


Mivel praktikakat kertel az elejen,igaz nem tudom mikre gondoltal,hisz ha egy ideje csinalod akkor tutira megvannak a bevalt trukkjeid,de nehany otletem van.Pl tarts ket telefont.Az egyiket,mondjuk egy kartyasat csak a szereto tudjon es akkor kapcsold be ha tiszta a terep.Baratnoi ottalvasokkal lehet alibiket csinalni,bar ez attol is fugg korabban mik voltak a szokasok nalatok,mi nem feltuno valtozas.A tobbi otletem attol fuggne,hogy mit hogy tudsz megoldani.

142. Marice (válaszként erre: 141. - Picur58)
2011. jan. 26. 07:41
próbáljatok változtatni rajta...valami újjat merészet bele vinni...talán...
141. Picur58
2011. jan. 21. 13:13

hát igen amit nem tudd az nem fáj...

valaki szerint? ha a sex nem jó vele együtt maradnál olyan emberrel? nem kívánjuk nem jó vele a sex de szeretjük?? mi a teendő ilyen esetben!!! :(

2011. jan. 21. 12:38
amit a szem nem lát az a szívnek nem fáj
139. bnedora (válaszként erre: 115. - Tom.tom)
2011. jan. 20. 11:01
Ezzel a véleményeddel nem értek egyet. Sajnos, a mai hasonló felfogással ellentétben nekem az a véleményem, ha valami nem jó, nem tetszik, akkor lépj tovább, de nem kell megalázni egy másik személyt, aki esetleg bízik benned. Semmi sem tökéletes, így egy tartós kapcsolat sem, de nem kell azonnal egy 3. személyhez nyúlni.
138. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Bosziagi)
2011. jan. 20. 10:57
Én nem köpöm be,pedig megtehetném,de akkor meg oda minden földi jó! :)))
137. Dundiera (válaszként erre: 134. - Kitty9)
2011. jan. 20. 10:51
Abszolút támogatom a véleményedet. először mindenki úgy képzeli, hogy tökéletes számára a kapcsolat amiben él. az évek telnek és egyszer csak ráébred (szerencsés esetben)hogy valami már nem tökéletes körülötte. azt gondolom a probléma nem az hogy addig nem kell más amíg a férjem kielégíti vágyaimat, hanem hogy én is kielégítem az ő vágyait. ha ez harmonikus akkor rendben van a dolog. de általánosságba állíthatom hogy ahogy az együtt töltött évek száma gyarapodik ez annál kisebb rá az esély.
2011. jan. 9. 17:58
Ameddig a férjem kielégítti a szexuális vágyaimat eszembe sem jut.
135. Bosziagi (válaszként erre: 134. - Kitty9)
2011. jan. 7. 22:09

ez nagyon kedves tőled...köszi.

egyetértek

134. kitty9 (válaszként erre: 115. - Tom.tom)
2011. jan. 4. 14:19

Abszolút egyetértek veled!!!

Először nem akartam hozzászólni, de nem tudtam szó nélkül elmenni amellett, hogy csak azért, mert valakinek nem egyezik a véleménye a nagy többséggel, milyen megjegyzéseket kap...

Legyünk már egy picit toleránsabbak az új évben, nem vagyunk egyformák, lehet különböző véleményünk, és senkit sem kell a sajátunk helyességéről győzködni (szerintem). Szép napot mindenkinek!!!

133. Picur58
2011. jan. 2. 18:54

én is így vélem. mindenki a saját életét maga irányítja kinek mi a jó :)

én nem ítélkezem

2011. jan. 2. 16:33

szerintem nem gond ha van tobb ferfi/no az ember eleteben csak ne legyen egyikhez se "odakotve"

Ha nem vagy kapcsolatban es tobb emberrel vagy nem gond de csaladdal........nagy a bukasi lehetoseg,viszont ha az elvezet hajt mindent bele!!!!!!!

2011. jan. 2. 16:29

Köszi a hozzászólásokat, de én ilyen vagyok....

Ha nem tetszik, nem kell olvasni...se az életem, se semmit...nem haragszom meg.

Ki hűséges, ki nem...egy boszorkány nem hűséges. Pá

2011. jan. 2. 14:26
Ja, még valami: úgy érzem, olyat akarok elmagyarázni neked, mintha egy busman-bennszülöttnek áradoznék a kvantumfizikáról...
129. 252690845f (válaszként erre: 1. - Bosziagi)
2011. jan. 2. 14:05
Szeretem az állatokat. Vannak fajok, akik gond nélkül csaponganak. Vannak olyanok, akik ha elvesztik a párjukat, keresnek újat és vannak fajok, akik soha többé. Ha jól emlékszem, a hattyú és a holló ilyenek. Büszkék vagyunk a "homo sapiens"-titulusra. Sokan kb. annyira érdemesek erre, mint egy amőba a Csendes-óceánban. Csapongj. Vezess félre másokat. Csapj be mindenkit. Azt nem veszed észre, hogy saját magadat csapod be a legjobban. Egyszer majd rájössz. Homo sapiens ide vagy oda, nem egyszerre érünk meg. Gondold végig, te mikor akarsz megérni...
128. 252690845f (válaszként erre: 50. - F36e266467)
2011. jan. 2. 13:43
Hú Doki, ez az én alapelvem is. Az, hogy nem jön be, az egy másik kérdés. De jó, hogy ideírtad. Nem érzem magam teljesen hülyének...
127. Picur58
2011. jan. 2. 13:41

az írtam boldogabbak. mert azért megy szeretőhöz,hogy gyengédséget kapjon lelkileg testileg még ha csak pár órára is.

mert pl aki már 20éve házas és másból nem áll az élete csak dolgozik, főz, takarít és a férje nem nőként tekinti akkor...

126. 8285925b39 (válaszként erre: 125. - Picur58)
2011. jan. 2. 13:35
badarság... otthon boldogtalan, mással esetleg pillanatnyi boldogsága van, ezt ugye Te sem neveznéd boldogságnak, harmóniának vagy bármi hasonlónak?
125. Picur58
2011. jan. 2. 13:33

sok olyan párt látni, aki szereti a párját és nem csalja meg de viszont a kapcsolat nem tökéletes de elhagyni nem tudja és megcsalni nem akarja. de nem boldog igazán.

és akik bevállalósak ilyenkor mennem egy másik pasihoz és ha hazugságban is élnek akkor is boldogabbak vagyis megkapják amire vágynak

2011. jan. 1. 10:58

"azaz a pasim tudja hogy van férjem, de úgy tudja nem vagyok jóban vele. . . . "


Ez tipikus pasi halandzsa:):) Ők szokták mondani:)A lökött nők meg beveszik:)

Itt, ebben az esetben a szerető nyeli be a nőtől..érdekes:)És még el is hiszi..hát..nem csak a nők buták:)

123. 81e5170311 (válaszként erre: 122. - Bosziagi)
2011. jan. 1. 10:45

Tudod a lényeg az,hogy akivel együtt élsz hiànyossàgaid vannak a vele töltött percekben,óràkban....stb.

Pontosan azért vàgysz màs karjaiba,hogy beteljesüljön a vàgyad.De akkor miért nem beszéled meg a férjeddel,hogy mi a problémàd?Lelkileg nem hiszem,hogy nyugalmat talàlsz önmagadban,legalàbbis én biztosan igy lennék.Lehet,hogy most tetszik ez a helyzet,de egy idõ utàn ki tudja......????

122. Bosziagi (válaszként erre: 121. - 81e5170311)
2010. dec. 31. 14:02

igen, a kettő férfi rak ki egy tökéletest ha úgy vesszük.

mivel a férjem nem mutatja ki az érzelmeit, csak immel-ámmal, nekem sem kell strapálnom magam hogy follyak a karjaiba...persze azért én kimutatom jobban hogy szeretem őt.

Mindkettőnek kimutatom az érzelmeimet..talán épp ebben van a nagy TITOK: és ezért nem jönnek rá hogy van valakim...azaz a pasim tudja hogy van férjem, de úgy tudja nem vagyok jóban vele....hát nem őszinte erről a dologról sem az egész de akkor is lelkileg kötődöm hozzá...ez van, nem tehetek mást! de jó őket szeretni....

121. 81e5170311 (válaszként erre: 105. - Bosziagi)
2010. dec. 31. 10:25
Es te kimutatod a férjednek,hogy szereted?Te babusgatod,törõdsz vele?Ebben a 2-õs életben nem lehet könnyü érzelmileg kielégiteni 2 férfit.Itt most nem a sexre gondolok,hanem pontosan arra,amit te vàrsz el a férjedtõl.Hogyan szerethetek valakit,ha egy màsik karjàban is vagyok?Elõfordulhat,hogy 2 személyiségü férfiban talàltad meg összességében,amit keresel.Van ilyen biztosan.
120. f36e266467 (válaszként erre: 115. - Tom.tom)
2010. dec. 31. 00:12

Én mind a két oldalt ismerem és megéltem, jobbról, balról, mindenhonnan :)))


Pontosan tudom, hogy miról beszélek. Ezért is mondom, mi a különbség :))))

2010. dec. 30. 23:53
"A babusgatást, törődést ki kell érdemelni" Úgy gondolom,h aki házasságban él, vagy akár csak egy hosszabb párkapcsolatban,az már tett annyit,hogy az a törődés ki legyen érdemelve. Félre értés ne essék se védeni, se vádolni nem szeretnék senkit. De én is azt mondtam mindig,h ha egy kapcsolat nem megy,akkor szét kell menni. Aztán egy nap én is hibáztam. Nem könnyű azt mondani egy kapcsolatnál,h legyen vége,ha a másikat szereted. Amikor tudod,hogy valami nem jó a kapcsolatodban, de nem tudsz rajta változtatni. Én is megbántottam vele az egykor a páromat,de hála az égnek azóta is jól megvagyunk,igaz: külön. És én is szerettem, de sajnos akkor nem voltam elég erős,hogy csak úgy otthagyjam. Nem mondom,h szép dolog volt,vagy hogy követendő, de akkor nem tudtam máshogy tenni....
118. viliflora (válaszként erre: 117. - Viliflora)
2010. dec. 30. 23:37
Lefelejtettem: én a viszonyról írtam és nem egy alkalmas férlrelépésekről, (arról más a véleményem, de nem a témához tartozik).
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook