Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sterilizálás visszaállitása? fórum

Sterilizálás visszaállitása? (beszélgetős fórum)


2010. dec. 29. 17:39

Tudok régi sikeres visszaállitásról.

Méghozzá 1989-ből Akkor az Orvostovábbképzőben csinálták. Dr. Gáti professzor. Szegény már nem él.

2010. dec. 29. 17:35

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

Egy kicsit érdeklődtem erre is meg arra is, hátha tudna valaki ajánlani valamit. Igen én is hallottam, hogy nem szeretik visszaállitani, mivel nagyon kicsi az esélye a teherbeesésnek. A lombik módszer után még nem érdeklődtem, de fogunk gondolni arra is. Az orvostól még nem kérdeztem, de januárba megyek hozzá és konkrétan rákérdezek.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek a biztatást is.

2010. dec. 29. 16:17
Kívánom hogy mielőbb teljesüljön az álmod egy pici baba!
2010. dec. 29. 16:16
És még annyi hogy megnéztem 42 éves vagy,szerintem csak az időt húznák a visszaállító hasi műtéttel meg ami utána van,és egyáltalán nem biztos hogy eredményes lenne.A lombik viszont gyorsabb ami a te esetedben fontos!Látom nem magyarországon élsz,szóval az ottani finanszírozást nem tudom,de itthon biztos fizetős lenne.
5. 8ef78160df (válaszként erre: 3. - Nóruska)
2010. dec. 29. 16:11
a lombikot viszont fizetni kell ilyenkor
2010. dec. 29. 16:08
Én is úgy tudom, hogy nincs visszaállítás.
3. Nóruska (válaszként erre: 1. - Manyusz)
2010. dec. 29. 16:07

Én meg úgy tudom hogy van helyreállító műtét,viszont azt hiszem ilyenkor a lombikot alkalmazzák inkább mert az egyszerűbb.

A dokidat aki csinálta nem kérdezted még?

2. 8ef78160df (válaszként erre: 1. - Manyusz)
2010. dec. 29. 16:04
En ugy tudom, hogy nem allitjak vissza, pont azert van elotte a fel eves porcedura.
2010. dec. 29. 15:55

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segiteni abban, hogy hol érdeklődhetnék lezárt petevezeték visszaállitásában?

Tudom hogy minimális lenne az esély lenne a sikerre, de mégis. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook