Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfi termékenység tesztelés fórum

Férfi termékenység tesztelés (beszélgetős fórum)


2013. jan. 22. 12:13

Sziasztok,

Van még valakinek tapasztalata ezzel a etsztel kapcsolatosan?

9. VFanni01 (válaszként erre: 8. - Mandulacska2)
2010. dec. 29. 17:18
Én ezt a problémát úgy oldottam meg, hogy nem sztk-s, hanem magánrendelésre mentem. Ott nem foglalkoznak azzal, hogy mióta próbálkozol. Nyugodtan el lehet menni, ki fognak vizsgálni, és feleslegesen nem fognak gyógyszerrel tömni, legalább időben kiderül, hogy van e valami probléma vagy sem.
2010. dec. 29. 08:58
Sziasztok. Nekem az lenne a kérdésem, hogy van e arra lehetőség, hogy előbb vizsgáljanak ki engem, mint 1 év próbálkozás után. Sokan azt tanácsolták, hogy hazudjak, hogy már több mint egy éve próbálkozunk, és akkor kivizsgálnak. A párom viszont attól tart, hogy felesleges beavatkozásokat, ill. gyógyszerelést adnak akkor nekem. De én mindenképp szeretnék megnyugodni, hogy minden OK velem, ill. hogy eleve gond, hogy PCO-s az egyik petefészkem. Azt meg nem lehet tudni előre, hogy a petevezetékeim rendben vannak e, stb. Valakinek van valami javaslata?
7. VFanni01 (válaszként erre: 3. - Jucus14)
2010. dec. 28. 22:27
Igen, jövőre az orvost is meglátogatja...
6. VFanni01 (válaszként erre: 2. - 342bae44d8)
2010. dec. 28. 22:26

13000 ft volt, FertilitySCORE a neve. Elméletileg 2 próbára elég, de nekünk többre is. Nem csak a férjemet ellenőrizzük, én is voltam már orvosnál, kaptam is gyógyszert, Duphastont, de még nem vált be... Cisztám is lett, attól most vérzésem is van, épp így a peteérés közepette:(

Mindkettőnknél meg kell vizsgálni, hogy mi a helyzet, valószínűleg a párom is azért elmegy orvoshoz is.

5. c42aaaac41 (válaszként erre: 2. - 342bae44d8)
2010. dec. 28. 22:25
Mindig a pasit vizsgálják előbb,hiszen őt a leggyorsabb és legegyszerűbb megszűrni,hogy van-e valami gond.
2010. dec. 28. 22:24
Szerintem egy teszt igen csak megbízhatatlan.:S Menjetek andrológushoz és ő is 3 napos szex mentesség után fog tőletek mintát kérni.
3. Jucus14 (válaszként erre: 1. - VFanni01)
2010. dec. 28. 22:20

Szia.


Ez igazán érdekes. Én is úgy tudom, hogy 3 naponta a legjobb az eredmény.

Nekünk lombik babánk van, és előtte 3 nappal kellett házaséletet élnünk.

Lehet hogy nem jó a tesz. Miért nem mentek orvoshoz (andrologiára) ott biztos megmondják hogy minden rendben van.

2010. dec. 28. 22:20

leírnád a teszt nevét? és mennyibe kerül? hány darabos? és miért pont a férjedet

" vizsgálgatjátok" ?

2010. dec. 28. 22:13

Sziasztok!

Férjemmel lassan már egy éve próbálkozunk, de még nem jött össze a babóca. Rendeltünk a netről a férjemnek egy olyan tesztet, amivel az ő termékenységét lehet mérni spermából. Én úgy tudom, hogy elméletileg, a spermáknak idő kell, hogy életképesre megérjenek, éppen ezért minimum 3-5 napot kell ön-megtartóztatni a próbához. Mi kipróbáltunk 4 naposan, majd egy naposan, majd fél naposan. És az az érdekes, hogy a 4 napos lett a leggyengébb, és a többi sokkal jobb lett. Mindegyik pozitív lett, de az egy és fél napos még termékenyebb. Szerintetek ez hogy lehet?? Talán a teszt nem megbízható? Csinált más is ilyen tesztet már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook