Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van itt valaki, akinek szülés után valamikor el kellett távolítani az egyik petefészkét? Mikor sikerült újra teherbe esni? fórum

Van itt valaki, akinek szülés után valamikor el kellett távolítani az egyik petefészkét? Mikor sikerült újra teherbe esni? (tudásbázis kérdés)


13. A1108 (válaszként erre: 9. - Bared)
2010. dec. 29. 09:19
Ne haragudj, hülyeséget írtam tegnap.Teljesen biztos a meddőség? Nagyon-nagyon sajnálom!!!!
12. 6f7760b318 (válaszként erre: 7. - A1108)
2010. dec. 28. 22:28
Igen, utána lettem terhes, mindhárom alkalommal. (Kettő volt tervzett, az első nem :))
11. A1108 (válaszként erre: 9. - Bared)
2010. dec. 28. 21:58
Nagyon-nagyon sajnálom!!!!Remélem, azért hamarosan újra kopogtat nálatok a gólya..Ugye nem adtad fel??
2010. dec. 28. 21:56
Nekem a második gyerkőcnél,aki császárral született vették észre,hogy a bal petefészkem nem normális, állítólag soha nem is működhetett,valami születési rendellenesség,kivették,mégis azonnal terhes lettem mindkettővel amikor terveztük,tehát ha egy petefészek van semmi gond nem lesz!!
2010. dec. 28. 21:51
6 éves volt a lányom... méhenkívüli ikerterhesség, kivéve jobb oldal, azóta PCOS és és meddőség:-(
2010. dec. 28. 21:48

Szia, igen, nekem az első baba után vették ki a jobb petefészkemet, aztán a balt is csonkolták, annak csak a 2/3 része maradt meg.

Sikerült a második baba még így is, bár előtte kellett egy petevezeték átjárhatósági vizsgálat, mert nehezen jött össze. Az segített (a kontrasztanyag valószínű kipucolta a bal petevezetőmet).

2010. dec. 28. 21:48

Köszönöm csajok! Március óta nekem is megjött mindig, hol 28, hol 26 napra. Az én dokim is azt mondta, hogy a megmaradt petefészek átveszi a másik szerepét.


Trixi, te már akkor estél teherbe, amikor már nem volt meg az egyik petevezetéked?

6. t.Ili (válaszként erre: 3. - A1108)
2010. dec. 28. 21:47

Ne izgulj!

Majdnem 100%.

Volt egy butuska ismerősöm,(mellesleg egy egész nagy áruházat vezetett)Aki azt hitte,hogy csak minden második hónapban lesz neki menszesze,és ezért nem is szedett fogamzásgátlót.(Hiába mondtam neki,hogy ez nem így van,mert nekem előtte 1 évvel vették ki az egyik petefészkem.)

Szinte rögtön terhes lett!

A nem várt kislány ma 17 éves!

5. 5819723512 (válaszként erre: 1. - A1108)
2010. dec. 28. 21:43

Szia,


Nekem a császár alatt vették észre a cisztát, akkor ki is vették (bár nem igazán értem a mai napig a dolgot).

A doki azt mondta a megmaradt petefészek tökéletesen átveszi a másik szerepét. Már 3X megvolt szülés óta, normális ciklusokkal. Így ha babát szeretnénk semmi akadálya nincsen, hogy összehozzuk :) bízom ebben :)

4. 6f7760b318 (válaszként erre: 3. - A1108)
2010. dec. 28. 21:42

Szia!

Nekem is hiányzik az egyik petevezetékem. Én mindkétszer ahogy elterveztem, azonnal teherbe estem. Elvileg minden második hónap esélyes, mivel egyik hónapban az egyik, másik hónapban a másikból szabadul ki a petesejt.

2010. dec. 28. 21:32

Én 2008 decemberében szültem és most, 2010 márciusában menzesz idején hatalmas fájdalmaim voltak, amik fájdalom csillapítók, görcsoldók hatására sem múltak el. A sürgősségin az uh megmutatta, hogy egy lúdtojásnyi ciszta volt a jobb petefészkemre rácsavarodva, így azzal együtt ki kellett venni.


Lassan újra babát szeretnénk, mekkorák az esélyeim, van aki járt-jár hasonló cipőben?


Köszönöm annak, aki válaszol!

2010. dec. 28. 21:29
Az eltávolítás után mikor sikerült újra teherbe esni?
2010. dec. 28. 21:29
Van itt valaki, aki szült már legalább egy babát, majd utána valamikor el kellett távolítani az egyik petefészkét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook