Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek, hogy idén ne legyen megint pocsék szilveszterem?Tesóméknek, vagy nekem volt igazam? fórum

Mit tegyek, hogy idén ne legyen megint pocsék szilveszterem?Tesóméknek, vagy nekem volt igazam? (beszélgetős fórum)

2010. dec. 28. 20:07
Mit foglalkozol velük?Menj,érezd jól magad a saját társaságoddal :-)
2010. dec. 28. 16:55

nem írtál a szalagavatódról.

milyen volt? ha már feldobtad témának múltkor, akkor most mesélhetnél róla, hogy jó volt, vagy nem.

kaja, buli, ruhák, végül is mivel mentél? minden érdekel. mesélj

6. puritan (válaszként erre: 1. - Cae1442d98)
2010. dec. 28. 15:43
én aszondomhogy koccincsál a tesód nőjével és ne gubbasszál a szobádba oszt akkor jobb lesz :)
2010. dec. 28. 15:38
a fürdő az függ az időtől?
4. cae1442d98 (válaszként erre: 3. - Nitka)
2010. dec. 28. 15:32
fürődni mennénk Győrbe,de rossz időt mondanak,és nem biztos,hogy őssze fog jönni
2010. dec. 28. 15:30
Miért nem szervezel még most progit? Vagy kérdezz rá a cimboráknál, hogy ki hova megy, hátha be tudsz csatlakozni.
2010. dec. 28. 15:28
Reméljük az idei jobb lesz.:D
2010. dec. 28. 15:24

Nem sikerült programot szerveznem szilveszterre,mert beteg vagyok,ezért otthon leszek,és tartok is tőle,a tavayli othoni szilveszter miatt.

Tavaly az volt,hogy én a szobámban néztem a tv-t és gépeztem,m.Itt volt a bátyám nője is,a konyhában tv-ztek,bátyám fel volt rám csesződve,hogy én miért fekszem bent a szobámban,miért nem megyek ki hozzájuk a konyhába,egész este ki se mentem a konyhába-ilyeneket vágott a fejemhez.Ki volttam rájuk nagyon bukva,mert azt mondták,hogy megyünk kirándulni szilveszterkor.De a kirándulás nem jött össze,bátyám szilveszterkor délelőtt mondta,hogy nem lesz kirándulás...erre kiakdtam,mert szólhattak volna előbb is ,mert akkor szervezhettem volna magamnak én programot haverokkal,és nem kellett volna a szobámban gubbasztani.

Ennek a tetőfoka az volt,hogy éjfélkor koccintottunk,és a bátyám nője kitalálta,hogy én nem koccintottam vele,ami persze nem igaz,csak ő találta ki.És haragudott is rám a tesóm nője meg a tesóm is.Ezek után is elvárták,hogy én ott üljek kint a konyhában velük,mint egy dedós éjfél után

ez volt talán életem legrosszabb szilvesztere.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook