Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lindynette 20-tól rosszul lettem, nem tudom, szedjem-e tovább? fórum

Lindynette 20-tól rosszul lettem, nem tudom, szedjem-e tovább? (tudásbázis kérdés)


13. vkatka
2010. dec. 28. 10:59

Én tavaly a cypromix-től voltam ilyen rosszul, 3 hónapig szenvedtem vele, mire észbe kaptam, hogy ettől lehet.

Nem lettem azonnal jobban, egy hónap kellett, mire kiürültek a hormonok a szervezetemből.

12. msaca
2010. dec. 28. 10:44
köszi csajok!
11. nemmaci (válaszként erre: 9. - Msaca)
2010. dec. 28. 10:32
ha most abbahagyod és elmúlnak a rosszullétek, akkor biztos ettől volt. ez esetben szerintem semmiképpen ne kezd újra, hanem írass fel másikat.
10. dorkabéka (válaszként erre: 9. - Msaca)
2010. dec. 28. 10:27

Én nem kezdeném újra. Mint már írtam , nekem minden hónapban uaz a rosszullét jelentkezett.

A Te rosszulléted sokkal durvább. Szerintem nem éri meg kísérletezni az egészségeddel. Próbáld eladni valakinek, és kérj mást! Hiába gyenge, ha egyszer valami miatt nem bírod. Van ilyen, hidd el!

2010. dec. 28. 10:23

Nem emlékszem, hogy régen a diané-tól vagy a triregoltól bámi bajom lett volna. Utánuk igen! De amíg szedtem semmi gondom nem volt. Pedig azok bika erősek ehhez képest.

Szóval ez szerintetek normális? Talán a következő hónapban újra elkezdem, de most nem akarom ezzel elszúrni például a szilveszteremet.

8. nemmaci (válaszként erre: 7. - Msaca)
2010. dec. 28. 10:17
igen, nagyon gyenge. én 5 éven át szedtem. beállította a ciklusomat és nem volt semmi bajom tőle. viszont a pecsételés nekem is eltartott majd egy hétig.
7. msaca (válaszként erre: 6. - Dorkabéka)
2010. dec. 28. 10:14
Mert az oké, hogy hozzá kell szoknia a szervezetemnek, de annyira rosszul voltam, hogy nem merek már bevenni belőle. Örülök,hogyha kiürül a szervezetemből. Pedig ez állítólag gyenge gyógyszer!
6. dorkabéka (válaszként erre: 5. - Msaca)
2010. dec. 28. 10:11

Hú ez elég rosszul hangzik! Én ennyire azért nem voltam rosszul. Kb. 1/2 óra után én mindig helyre jöttem. A pecsételés nekem is volt sokáig.

Amiket most írtál, az után már azt mondom, hogy inkább hagyd abba.

Biztosan tud az orvosod mást ajánlani.

2010. dec. 28. 10:06
Most kezdtem szedni a gyógyszert. Tegnap kellett volna a 6. -at bevennem, de nem tettem, mert haldokoltam. Már két napja szédülök, ülve-állva-fekve is. A mensesem nem marad abba, pecsétel. Tegnap este hányinger, fejfájás, hasi görcsemi voltak. Hagyjam abba? Szedjem tovább? Próbáljam újra a következő hónaptól?
4. dorkabéka (válaszként erre: 1. - Msaca)
2010. dec. 28. 10:05

Szia!


Én 3 hónapig szedtem, azért írta fel az orvos, hogy rendbehozza a ciklusomat. Minden hónapban az 1. szem utáni reggel nagyon rosszul voltam. Terhességi rosszulléthez tudnám hasonlítani. Hányinger, gyengeség. A többi napon már nem jelentkezett, de az 1. napok rosszak voltak. Amire felírta az orvos, arra semmit sem használt. Én abbahagytam, mikor elfogyott a 3 adag.

Én még nem adnám fel a helyedben, de ha többször is rosszul leszel, akkor próbálkozzál másik bogyóval.

2010. dec. 28. 10:04
Mióta szeded??
2010. dec. 28. 09:53

Szia!


Miből gondolod, hogy ettől lettél rosszul?

2010. dec. 28. 09:40
Tegnap nagyon rosszul lettem. Nem tudom szedjem-e tovább.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook