Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretet fórum

Szeretet (beszélgetős fórum)


2010. dec. 28. 10:35

Hidd el a legnagyobb ajándékot kaptál,ami pénzen nem

vehető meg.

2010. dec. 28. 07:55

Én karácsonykor rájöttem arra, hogy nem mindenkinek kell megtalálnia a társát, vannak az élővilágban is "egykék". Ne görcsöljünk azon, hogy más veled egyidősnek milyen szép családja van. Fogadjuk el azt ami elfogadhatatlan.....:( csak mi rokkanunk meg belé. /Én már többször/

Fel a fejjel mégha belül megszakad a szív....

2010. dec. 28. 07:30
Karácsony idén is csendben békében telt. Szivem szomorú,de csak mikor a gyerekek nem látják akkor egy könnycseppet elmorzsolok.Mire ide ért a (Jézuska)nem sok varázslat maradt a tarsolyában.Pedig milyen jók voltak a gyerekek.Meg is jegyezte Milán:anya én jó voltam,nem látta a Jézuska? De látta,és tudja is,de mire hozzánk ért,kifogyott a meglepetésből. De jövöre ha minden jól megy,és ugyan ilyen jók lesztek nálunk fog elöször csilingelni.Talán a csoda nálunk is megtörténik.Sok szivet melengető.de szoritó érzésesel teltek nálunk a karácsony percei,órái.Gondolatban már azt tervezem,hogy jövöre miből,hogyan lesz a karácsony.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook