Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt a Hoxán valaki Devecserről vagy Kolontárról? fórum

Van itt a Hoxán valaki Devecserről vagy Kolontárról? (beszélgetős fórum)


14. d6fd5940b1 (válaszként erre: 13. - Bnedora)
2012. aug. 12. 14:58

ott sajnos nem is lesz..:/

de nem a vörösiszap miatt... :S

2012. aug. 12. 14:53
Én február végén utaztam át Devecseren, de megdöbbentő látvány volt, ahogyan a házak ablakáig a falon, a fák tövén még mindig vörös folt volt látható. Elképzelhető v. talán elképzelhetetlen, hogyan hömpölygött a vörösiszap az utcákon. Iszonyatos lehetett... Sajnos, még mindig hallható, hogy nincs rendben minden:-(
2011. máj. 3. 08:41
Én 30 kilóméterre vagyok devecsertől...
2010. dec. 29. 16:43

Abszolút nem!

Abban a mondatban minden benne van!!!!!!!!

10. kefekötőke (válaszként erre: 8. - Viva70)
2010. dec. 29. 13:32

Bumburkának szintén ezt tudom mondani:

Mivel a net a telefon,sőt bármely postai levél ami a Bp.72 es postán keresztülmegy ma máe nem 2 ember magánügye bizonyos értesüléseket nem szabad itt leírni,lehet akár igaz is.Bizonyos politikai,üzleti köröknek nem érdeke,hogy mindenki ,mindent tudjon.Az biztos ,hogy ami a hírekben olvasható ,érdemes a sorok mögé nézve a többi politikai-üzleti történésekkel együtt értelmezni,vagy önmagunknak kérdéseket feltenni és próbálni választ találni rá.

Példaként egy témát feldobok ,akit érdekel a dolog ,minden szavát elemezve értelmezze és tegye fel a kérdésekt ,:hogy történhet meg ilyen ma Magyarországon egy átlagpolgárral!

A történet:Nekem csak a munkahelyem van Devecserben,az ipari katasztrófát nem éltem át.Az egyik munkatársam mondta a következőt:

Azon a bizonyos hétfői napon még nem járt le a délelőttös műszak ,a felesége sikító,kétségbeesett hangon felhívta telefonon.


" Apa gyere gyorsan haza,mert zúdul be kapun valami piros!"


Gondolkodjunk el,mi minden hiányosság van,ha egy ilyen vészsikoly elhangozhatott!


Remélem nem voltam túl homályos!

9. survivor3 (válaszként erre: 6. - Kefekötőke)
2010. dec. 28. 23:01
uhh...
2010. dec. 28. 22:33
Érdekelne engem is a sorsuk..., de valószínűleg kisebb gondjuk is nagyobb szegényeknek, mint hogy itt hoxázzanak.:(
2010. dec. 28. 21:30
Pedig engem,és sokakat érdekelne.Nem az eltorzított hírekből akarok értesülni.
6. kefekötőke (válaszként erre: 2. - -Bigyóné-)
2010. dec. 28. 14:57

A melóhelyem Devecserben van.

Munkatársaktól hallok ezt-azt a napi segélycsomagok körüli anomáliákról.

Filléres dolog,de pl.az ajkai ócskapiacon láttam néhány árusnál zsákos WC papír kötegeket.Nyílván ez is a támogatásokból származott.

Hallok nagyon "érdekes" dolgokat az egész Kolontár-Devecser katasztrófaelhárítás logisztikai körülményeiről.

Olyan dolgokat amiket itt nem nagyon merek leírni.

2010. dec. 27. 21:50
Milyen támogatásokat kapnak a károsultak és kitől?
4. a14deb9047 (válaszként erre: 2. - -Bigyóné-)
2010. dec. 27. 21:47
Tegnap vagy tegnapelőtt volt egy rövid dokumentum film azt hiszem a TV2-n :(
2010. dec. 27. 21:47
én egy szervezetnek dolgozm, így nyugodtan állítom: igen támogatjuk, támogatják...
2010. dec. 27. 21:42
Arra lennék kiváncsi,hogy vajon az iszapkatasztrófa után megkapták -e a megfelelő anyagi segitséget!!Támogatják -e őket a mai napig is,mert nagy a csönd ez ügyben!
2010. dec. 27. 21:40
Van itt a Hoxán valaki Devecserről vagy Kolontárról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook