Cola Light (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4
2007. szept. 26. 11:45
En nagyon meglepodtem! Tudtam,hogy nem a legegeszsegesebb ezt inni, de nem gondoltam,hogy a helyzet ennyire rossz. En nem kavezok, de delelottonkent megiszok egy pohar Pepsi-t vagy Coca-Cola-t, ennyi koffein nekem eleg egesz napra. Ezek utan nem tudom,mit csinaljak, eppen tegnap vettem 10 uveggel.....
2007. szept. 26. 11:29
Valaki mesélte,hogy egy szelet húst áztatott kólába mert valahol olvasta,hogy a húsból pár óra múlva nem marad semmi!Igaz volt!Azóta már én sem vágyom a kólára!
2007. szept. 26. 08:48

Szia!

Nagyon jó a cikk, egyetértek!

Már csak az a kérdésem, hogy vajon miért nevezik light-nak, ha az összetevők közt ott szerepel a cukor?

Azt olvastam valahol, hogy pont emiatt inkább hízlal, fogyókúrásoknak emiatt sem ajánlott, mégis ezt veszik.

2007. aug. 29. 11:52
A valamit magára adó modern emberrel szemben alapvető elvárása a társadalomnak, hogy egészségesen étkezzen, figyeljen oda a testére, szellemére. Na, de mit tehet az ember aki mégis vágyik az édes ízekre?
Természetesen light-osat eszik, iszik. A nyári melegben a legkézenfekvőbb a Cola light.

Aztán elékerül egy újságcikk és döbbenten olvassa, hogy amire azt gondolta, hogy a világ egyik legártatlanabb, mégis legjobb dolga, nemcsak hogy ártalmas az egészségre, hanem IDEGMÉRGET és potenciálisan RÁKKELTŐ anyagokat tartalmazó anyagokból előállított koktél.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook