Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Könyvelők vagy munkaügyesek, hogy járnék a legjobban, tudnátok segíteni? fórum

Könyvelők vagy munkaügyesek, hogy járnék a legjobban, tudnátok segíteni? (tudásbázis kérdés)

2010. dec. 27. 13:11

Sziasztok! Hozzáértők véleményét, tanácsát várom a következőkkel kapcsolatban:

2011 március 25-én lejár a gyed-em. A Parlament most fogadta el a törvénymódosítást, hogy a gyes mellett csak 4 órában lehet dolgozni. Van munkahelyem, de mivel nem tudnának olyan munkaidőt felajánlani,hogy közben a gyereket tudjam hozni, vinni a bölcsibe, ezért nem tudok oda visszamenni, és most belekezdtem egy műkörömépítő tanfolyamba. Lehet-e olyat csinálni, hogy márc. 25-étől kivegyem a felgyülemlett szabimat, de nem mennék vissza, hanem mint műkörmös dolgoznék egy szalonban. Azt hallottam, ha van az embernek munkahelye, nem kell vállalkozói igazolvány. De gondolom valamit mégis kell fizetnem magam után.

Tehát a cégem úgy tudná, hogy még maradok itthon a gyerekkel, de közben dolgoznék a másik szakmámban, 4 órában, mert ugye ennyit lehet gyes mellett.

Vagy van valakinek más ötlete, hogy lenne a legjobb? Egyáltalán nem vagyok otthon ebben a témában!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook