Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » ELTE Pszichológia fórum

ELTE Pszichológia (beszélgetős fórum)

2010. dec. 25. 19:44
Köszi, az lesz:) Annyira nem sürgős, de gondoltam azért feldobom, mert a mostani fősulimra is annyi pozitív visszajelzést kaptam, sokan segítettek a választásban.
2010. dec. 25. 12:23

Szia!


Szerintem próbálj meg más fórumokon érdeklődni,például lépj be valamelyik közösségi portálon az ELTE Pszichológia Intézet klubjába vagy közösségébe. Én a PTE-re jártam pszicho szakra, nekünk is van egy ilyen jellegű közösségünk a FB-on, ezért gondolom, hogy talán az ELTE-nek is van valami hasonló.

2010. dec. 24. 21:36

Olyan embereket keresek aki ide jár/t, és tudna róla néhány szót mondani. Illetve azzal is sokat tudnátok segíteni, ha a tanítás jellegéről is beszélnétek, hány gyakorlati óra van, milyen előadások vannak, hangulat, tanítás színvonala, félévek nehézsége.



Szeretnék ide jelentkezni jövőre, jelenleg a bgf-re járok, párhuzamosan szeretném a kettőt végezni, csak még nem tudom hogyan... valaki hallott a speciális tanrendről, amit egy kérelemmel lehet igényelni?

2010. dec. 24. 21:33
ELTE Pszichológia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook