Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogzás tüneteinek enyhítése fórum

Fogzás tüneteinek enyhítése (beszélgetős fórum)


2010. dec. 25. 20:52

Úgy látom a Viburcol nem hat:(Még gyakrabban ébred éjjel,ráadásul meg is fázott:((

Meddig lehet adni a Germicid C kúpot,mert hajnalban már azt adtam szegénykémnek hogy tudjon végre pihenni!

2010. dec. 24. 20:58
Szia!Én fogzásra Chamomilla Vulgaris 15ch homeós bogyót használtam(nekünk bevált),és Dentinoxot,néha éjjelre Nurofent.
2010. dec. 24. 20:43
Köszönjük szépen,nektek is nagyon aranyos vagy:)))
4. Orsy27 (válaszként erre: 3. - Bettike72)
2010. dec. 24. 20:18
Mi kipróbáltuk a Panadolt-t is, de a Nurofen hatásosabb. A védőnő szerint semmi ártalmas anyag nincs a Nurofenben, persze hetekig nem szabad egyiket sem adni, de 3-4 napon át nyugodtan lehet. Nagyon szívesen! Boldog karácsonyt kívánok Nektek! :)
2010. dec. 24. 20:14

Mi is használunk gélt,de az sajnos nem segít:(

Úgy veszem észre,hogy a Viurcol eddig valóban jó!

Nekem a doktornőnk még a Panadol szirupot ajánlotta,ez estleg nem túl erős?

Bár,azt mondta csak akkor kell,ha nagyon fájna neki és a kúp nem hat.

Köszönöm Orsy:)

2010. dec. 24. 20:07
Én Gengigel baby-vel kentem kislányom ínyét, aztán Dologel-t használtam, mindkettő nagyon bevált, viszont ezek nagyon finomak, Hanna sokszor lenyalta hamar, szóval a védőnő azt mondta, hogy hatásosabb a Viburcol kúp. Nemrég kezdtük csak el használni, de tényleg nagyon jó! Néha, ha nagyon szenved szegény, akkor Nurofent adok neki.
2010. dec. 24. 20:02

Sziasztok!

4 és fél hónapos kislányom pár hete éjjelente felébred,nem eszik csak iszik,utána vissza alszik.(2 hónapos kora óta átaludta az éjszakákat)

Az alsó inye enyhén duzzadt,állandóan ömlik a nyála,kezét folyamatosan rágja és nyűgös,étvágya kicsit rosszabb mint eddig!

Elkezdtük a Viburcol kúpot 2 napja,orvosi tanácsra.

Kérném segítsetek a vélemyényetekkel,tapasztalaitokkal hogy ti hogy élitek meg és hogyan tudtok segíteni a piciknek ebben az időszakban!

Nagyon szépen köszönöm!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook