Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Játékok Magyarországon horror áron. fórum

Játékok Magyarországon horror áron. (beszélgetős fórum)


2010. dec. 25. 15:06
Hát igen. Nevetséges, ahogy lehúzzák az embert. Nekem is van egy 14 hós kisfiam. Ne tudjátok meg mennyi mindent nézegettem neki karácsonyra. Annak több mint fele törölve lett, vagy nem is találtam. A gondom az, hogy ennyi idős gyereknek több ezer forinttól kezdődnek a készségfejlesztő játékok. Olcsó készségfejlesztőt nem igen talál az ember a labdán kívül. Na ez aztán a lehúzás!!!!
2010. dec. 23. 17:14

Anyukám Ausztriában vásárolt a kisfiamnak ruhákat a KIK-ben. Szfváron is nyílt egy ilyen bolt. Bementem körülnézni, a cetlin 10 Euro, legalul a magyar Ft-ár átcetlizve 4000 Ft.

Megkérdeztem az eladót, a tulaj ugyanaz, és nem lehet Euróval fizetni!

Ezek után ha kell valami, itt kinézem és megvetetem kinnt.

12. syria (válaszként erre: 4. - Megryan)
2010. dec. 23. 16:13

De még mindig inkább megéri Legót venni, mint bármely szarságot, ami néhány hét után a kukában landol.

A gyerekeimnek 12-13 éven át vásárolt, kb. 5 kg (igen, kb. öt kiló!) Legójának most a szomszédom kislányai örülnek. (És nagyon remélem, hogy visszakapom, mert egyszer talán lesznek unokáim.)

2010. dec. 23. 09:30
még ez semmi.Én most vettem ünneplötkarácsonyra a 3 éves lányomnak és leseggeltem amikor kiválasztottam egy normális darabot és közölte velem az eladó hogy 8000.ennyi.de megvettem mert nem volt más.egy alkalomra.
2010. dec. 23. 09:24
ja ezen már énis számtalanszor felháborodtam hogy mit képzelnek a magyar kereskedők magukról. amerikában pl a ruha az ami pofátlanul olcsóbb. ugyanabból a pénzből veszel 2 calvin klein farmert pl, amiből magyarországon 2 jeans clubos szemetet. azért nem mindegy...
2010. dec. 23. 08:25

Ezért járunk ki mi is az osztrákokhoz vásárolni. Mi szerencsések vagyunk mert viszonylag közel vagyunk a határhoz. De nem csak a játékok olcsóbbak, hanem minden. Olcsóbb az élelmiszer, a tisztítószer, a játék, a műszakicikk... Bár ez utóbbit a garancia miatt nem mertem kint venni.

És ami a legdurvább, kint a magyar Pick Téliszalámi 10 euró!!! Itthon 5000, de nagy akciósan sem megy 3800 alá...

2010. dec. 23. 06:21
én inkább nem viszem játékboltba a gyereket. egyszerűen horroisztikus árak vannak és nem ér annyit az egész!
2010. dec. 22. 21:51
Nagyon durva dolgok vannak itthon. Az ember nem is sejtené. Csak az gondolkodik el rajta, akinek családtagja vagy ismerőse külföldön lakik, és mesél.
6. 4c07880d46 (válaszként erre: 3. - Aidababa)
2010. dec. 22. 21:29
Igen, a mesecsatornák hónapok óta reklámozzák a drágábbnál drágább játékokat, a lányom nem győz nyavalyogni értük, egyszer vettünk neki egy reklámozott játékot (nem írom le, mit), 5000 Ft volt, és ha ezret megért, sokat mondok! Soha többet ilyesmit!
2010. dec. 22. 21:13

ez nagyon találó fórum cím

van benne igazság

ezért kerüröm a játék boltokat.

2010. dec. 22. 20:59
A lego Kanadában majdnem feleannyi mint itthon.
3. Aidababa (válaszként erre: 1. - Veraesbalu)
2010. dec. 22. 20:01
Hát a játék-árak szerintem is gusztustalanok!! És orrba-szájba reklámozzák őket, hogy a gyerek lássa, és persze kérje, aztán a szülő meg nem tud neki ellenállni.
2010. dec. 22. 19:57
hát így :))
2010. dec. 22. 19:49

Játékok Magyarországon horror áron.

Ausztriában él a nővérem, kisfiam tőle kapott játékokat szülinapjára és karácsonyra.

Chicco játékasztal kinnt 30 Euro, itthon majdnem 20000 Ft,

Fisher Price járássegítő kinnt 30 Euro, itthon 14-16000 Ft,

Fisher Price beszélő tanulószék 30 Euro itthon 14000 Ft.

Hogy is van ez ???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook