Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sebes lett az arcom kozmetikus után, mit tegyek? fórum

Sebes lett az arcom kozmetikus után, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 22. 21:05
Ne mond meg neki legközelebb,hanem ne menj hozzá soha többet.Soha nem szabadna egy tisztítástól sebesnek lennie a vendég bőrének.Alapvető szabály!
16. Csucs
2010. dec. 22. 19:02

köszi mindenkinek, kipróbálom azt,amire van lehetőségem :D

Ja, és meg fogom neki mondani legközelebb,hogy mit tett :D...

2010. dec. 22. 18:51
Kérd vissza a pénzedet!!! Ilyen nem fordulhat elő!!!
2010. dec. 22. 18:49
Szia!Én is így jártam kb 1 éve, amikor a régi kozmetikusom elköltözött s kipróbáltam egy másikat...bár, ne tettem volna...Az alapozót és a korrektort felejtsd el, uis nekem is ezt javasolta néhány hozzáértőnek tűnő ismerősöm, s az sajnos még rontott a helyzeten...a kamillát és a szappant is hanyagold, sajna egyik sem jó az ilyen gyulladt felületre...A szappan szárazzá teszi, s így még jobban sebesedik majd, a kamilla meg ilyen esetben ront még a helyzeten...a körömvirággal kenegesddd nekem is ez jött be, + ha vmelyik ismerősödnek van Bioptron lámpája azzal próbáld meg, az segít ilyen esetekben, + ha visszamennél a kozmetikushoz, aki ezt művelte veled, akkor mondd meg neki, kezelje le az arcod ózonos bőrtisztítóval és iontoforézissel, mindkettő segít a gyógyulásban ( az enyémnek sajna egyik sem volt, ezért egy másik segített nekem)...Jobbulást!
13. Lodra
2010. dec. 22. 18:40
sürgősen válts kozmetikust!! én is megszívtam annó, a saját unokatesómhoz jártam, ő aztán szépen el is cseszte az arcomat. állandóan tiszta seb volt az arcom utána, aztán azok is elgennyesedtek... évek múltával már csak egy lézeres műtét segített, hogy kinézzen az arcom valahogy... :(
12. emagdi (válaszként erre: 11. - Csucs)
2010. dec. 22. 18:34

korrektor + alapozó amíg be nem gyógyul (feltéve ha már be van hegesedve rendesen)


valamint másik kozmetikus keresése a legközelebbi alkalomra...


:(

11. Csucs (válaszként erre: 10. - E974230abd)
2010. dec. 22. 18:20
hát már karácsonyra akarnám :s
2010. dec. 22. 18:19
Hogy lehet ,egy kozmetikus után sebe s abőröd??Csak úgy hogy hozzá nem értő a kozmetikus....Szerintem is válts kozmetikust,de azért a réginek említsd meg mit is csinált..és akörömvirág ,és kamilla is gyulladás csökkentő ,de a neogranormon hámképző szer...attól függ mennyire gyorsan akarod..gondolom szilverszterre...
9. Csucs (válaszként erre: 8. - Titánia)
2010. dec. 22. 18:18

jó, akkor megpróbálom, köszi :) nem is gondoltam rá.

De ha nem válik be, akkor meg Neogranormon-t kenek rá, egyik csak jó lesz :D

8. Titánia (válaszként erre: 4. - Csucs)
2010. dec. 22. 18:15

Szerintem igen:


A körömvirág kivonatot tartalmazó kenőcsöt gyulladáscsökkentő, antibakteriális és szövetsarjadzást serkentő hatásai teszik alkalmassá a nehezen gyógyuló sebek, műtéti hegek, hosszan tartó ágyhoz kötöttség során kialakuló felfekvések, égési sebek kezelésére.

7. 23c6efbd66 (válaszként erre: 4. - Csucs)
2010. dec. 22. 18:13
de a körömvirág is tuti...
2010. dec. 22. 18:13
Neogronormon kenőccsel kend - válts kozmetikust, de azért ne hagyd szó nélkül!!
2010. dec. 22. 18:13
kamilla!!!!
2010. dec. 22. 18:12
olyan krém pont van otthon, de biztos jó rá?
3. Titánia (válaszként erre: 1. - Csucs)
2010. dec. 22. 18:12

Hideg vízzel és szappannal tisztísd az arcod.


Esetleg még tegyél rá körömvirág krémet, mert az gyulladáscsökkentő hatású és segíti a sebek gyógyulását.

2. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Csucs)
2010. dec. 22. 18:04

Szerintem várd meg amíg kicsit elkezdenek leszáradni a sebek.Ha leradírozod, akkor újra kisebesedik:(

Jah, és válts kozmetikust!

2010. dec. 22. 18:00
2 napja ki lettem nyomkodva, de annyira, hogy kisebesedett ott, ahol kinyomta. Mit tegyek, hogy kevés időn belül elmúljon? Használhatok arcradírt és krémet? Vagy attól rosszabb lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook