Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajánlanátok OKJ-s képzést Jász-Nagykun-Szolnok megyében? fórum

Ajánlanátok OKJ-s képzést Jász-Nagykun-Szolnok megyében? (tudásbázis kérdés)

2010. dec. 22. 18:19
Sőt Ő még az SNI miatt is plusz pontot kap.
7. hte23 (válaszként erre: 6. - 204b456479)
2010. dec. 22. 18:18

Ezt tudom. Mármint a plusz pontokat.

A jász-kempó-klub tagja.

Már felnőttek között van. DE kicsi ( 166 cm és 57 kg.)

Jó a kölyök, főleg a földharcban, meg az önvédelemben. Igaz most vigyáznak rá, mert nemrég, szeptemberben kapott egy kis agyrázkódást Budapesten

2010. dec. 22. 18:04

Az országos bajnok 1-3 helyezésért plusz pont jár, remélem tudjátok!!!

Ismerem a kempot, jujitsut, férjem kempozott régen, most pedig a főiskolán tanít. :-DDD

Amúgy nagyon jól felszerelt iskola, modern, kellemes környezet.

2010. dec. 22. 17:50

Már gyorsan kértem is tájékoztatást tőlük.

Nagyon köszönöm a segitségedet.


Ráadásul itt is müködik a kempő,ahol ő nagyon jó eredményeket ér el. ( jujitsu - hasonoló - magyar bajnok ifjusági) tele van érmekkel.


Ezt fogjuk valószinüleg, sőt biztos beirni a jelentkezéshez.


És ráadásul nincs messze, még egy jó buszjárattal be is tudna járni.

2010. dec. 22. 17:19
Mi sem voltunk jó helyzetben mikor tanultam (Én máshol tanultam, de környezetgazdálkodási agrármérnök szakon szintén), dolgoztam hogy kifizessem a költségtérítést. Lehet részletfizetést kapni és ha ügyes, jó tanuló, akkor át is vehetik államira.
2010. dec. 22. 17:15
Most fog érettségizni. Tehát még semmiről sem késtünk le. A költségtéritésest nem tudom vállalni, mert válunk, és elég nehéz anyagi helyzetben vagyunk.A Károly Róbertet meg rögtön megnézem.
2. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Hte23)
2010. dec. 22. 17:04

Szia!

Költségesre biztosan felveszik, Gyöngyösön van ilyen képzés a legközelebb a Károly Róbert Főiskolán. Felsőfokú szakképzés is, de onnan már könnyen átveszik bsc-re.

Már csak szeptemberben tudja elkezdeni, mert a keresztfélévesre lejárt a jelentkezési határidő.

2010. dec. 22. 17:01

Olyan OKJ képzést keresek a fiamnak, ahol állattenyésztést, környezetvédelmet, novénytermesztést tanulhat.

Több helyet is megnéztem, de elakadok mindig.

Most érettségizik, szeretne főiskolásra mennei környezetvédelmi agrármérnöknek, de nem biztos hogy felveszik.

Ős SNI. (sajátos nevelési igényü) igy nem szivesen engedném messzire. Jász-Nagykun- Szolnok megyében keresek ilyen képzést

Vagy egyáltalán mikor tudom meg hol, mikor ,milyen indul.


Köszi, ha valaki tud segiteni, iránymutatást adni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook