Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A biztonságos ünnepekért fórum

A biztonságos ünnepekért (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A biztonságos ünnepekért

6. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 5. - Orsolya33)
2010. dec. 31. 13:47
Nem kell, hogy gyertyát gyújtson valaki. Elég egy száraz fa közvetlen közelében cigire gyújtani vagy csillagszórózni.
2010. dec. 31. 09:46
Nem akarok senkit megsérteni,de remélem nincs,vagy legalább is kevés olyan ember van,aki gyertyát gyújt egy gyantás fán.
2010. dec. 28. 23:45

A fenyő nem önmagában a száradás miatt veszélyes. A fából alkohol lengi körül, ami könnyen lángra lobbanthatja a száraz fát, ha meggondolatlanul csillagszórózunk vagy gyertyát gyújtunk az ünnepeket vége felé.


Sajnos egy ismerősöm háza pillanatok alatt égett így le. Egy csillagszórót szerettek volna utoljára meggyújtani mielőtt leszedik a fáról a díszeket. A ház pár perc alatt leégett. Szerencsére sikerült kimenekülniük, de olyan gyorsan történt mindez, hogy még kabátot sem volt esélyük magukra venni.


Mindenki legyen körültenkintő és inkább vigye ki a fát korábban, ne "gyújtogasson" a régóta benn álló fa körül!

2010. dec. 26. 08:12
A késze kapható adventi koszorukat is felül kellene vizsgálni. Egyszerűen csak drótra vannak tűzve a gyertyák. Sőt a sok szép masni? milyen gyúllékonyak is?
2010. dec. 22. 22:42

hát igen. Ezek sajnos benne vannak a pakliba,így karácsony táján. A Tényleg mindenre oda kell figyelni.

Én pl csak akkor égetem az égő sort, ha a szobában vagyok, nem hagyom felügyelet nélkül. csillagszórot nem használom fa vagy gyullékony közelében. Gyertyát nem haználok ilyenkor díszítésre.

de tudom a baj oda figyelés mellett is bekövetkezhet

2010. dec. 22. 16:08
Mindig beleborzongok a karácsonyt követő napokon, amikor azt hallom a híradóban, hogy milyen sok helyen tombolt tűz az ünnepek következményeképp. A karácsonnyal együtt jár a gyerya, a fény, figyeljünk oda, hogy nehogy baj legyen ebből!

Ugrás a teljes írásra: A biztonságos ünnepekért

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook