Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki nem tud esetleg valami jó gyógymódot a herpeszre? fórum

Valaki nem tud esetleg valami jó gyógymódot a herpeszre? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 30. 09:25
igen az ezustkolloid,tovabba,hogy keruld a stresszet/erre a kava a legjobb,de nem tudom otthon kapni e ezt/.
2010. dec. 23. 08:07
Olvastam itt a hoxa-n,hogy jó az ezüstkolloid.Érdemes utánaolvasni(bár lehet,hogy annak inkább megelőző hatása van).
17. manul (válaszként erre: 1. - Parepa)
2010. dec. 23. 07:01

Ha már van krémed és tapaszod is akkor nincs más dolgod mint kivárod,hogy elmúlik!

Szerintem a krém a legjobb,én Zoviraxot szoktam használni mert ez a leghatásosabb.

Semmilyen más "házi praktika" nem vált be.Ki kell várni a végét,azért annyira nem kibírhatatlan.

16. 9f98008a3b (válaszként erre: 1. - Parepa)
2010. dec. 22. 21:49

Hmmm! Herpesz?

Azért jelenik meg, mert gyenge az immunrendszered, ergo erősítened kell. Ilyenkor tényleg csodákra képes az a csepp!

Meg nem tudom, hogy hiszel-e benne, de a gyógyító erő, Benned van!

Van is róla egy könyv: Belső gyógyító erő. Tényleg működik!

15. hte23 (válaszként erre: 14. - Szab13)
2010. dec. 22. 21:32

Ó! én általában tavasszal és ősszel rügyezek.

De időnként már akkor is jön, ha jóizőt eszem olyanból amit nagyon szeretek.

Egy dolog van amit már a 32 év alatt megtanultam.

Nem kell neki csak pár perc és már érzem is hogy jön. Ilyenkor már fújom, Aloéval.

14. szab13 (válaszként erre: 13. - Hte23)
2010. dec. 22. 21:18

Szia!!!

Zovirax, ilyen krém, olyan krém, herpesztapasz, epavir.....már mindenen túlvagyok és nemhogy javult volna, de mindig romlott az állapotom. A krémektől például nagyon édesen elburjánzott a herpesz.

Egyetlen átmeneti megoldás van: Telviran vagy Herpesin kúra.

1 hétig: napi 3

1 hétig: napi 2

1 hétig: napi 1


Ha ezt a töménytelen mennyiségű gyógyszert beszedted, akkor kb. fél évig nyugtod lesz, aztán minden kezdődik szépen előről.

remélem tudtam segíteni, hasonló cipőben járok.

Üdv. Szabina

13. hte23
2010. dec. 22. 18:14

17 éves korom óta szenvedek vele. sok mindent kipróbáltam már. zoviraxhoz hozzászokott. Még az aranyérkenőcsöt is megpróbáltam, és minden mást amit ajánlottatok. Mindegyikhez hozzászokott egy idő után. Kivéve a tapaszt.

Most az Aloe First-el szoktam befujni.

Nem engedi nagyon felhólyagosodni.

2010. dec. 22. 16:08
Nekem a Zovirax segít. Illetve van egy homeo bogyó. Epavir a neve. Ebből csinálsz egy kúrát és nem jön ki gyakran. Előtte nekem is volt akkora, hogy gyógyszertárban azt mondták, még a tankönyvben se láttak ilyet. Aztán félévenként beszedsz egy dobozzal ebből a bogyóból és jobb lesz. Nem mondom, hogy egyáltalán nem jön ki, de még nekem korábban havonta kijött, mostanában tényleg csak évente 1-2 alkalommal.
2010. dec. 22. 15:46

Szia szerintem ez a legjobb. Mindig szenvedtem vele de mióta ezt használom nem nől meg annyira nagyra és gyorsabban elmúlik :)

A Compeed herpesztapasz bámulatosan sokat tud, ráadásul a lehető legdiszkrétebb megoldást jelenti. Már a felhelyezése is rendhagyó. Az ötletes kialakításnak köszönhetően végtelenül egyszerű, és nem utolsósorban higiénikus is.

10. a14deb9047 (válaszként erre: 8. - 04e95f637a)
2010. dec. 22. 15:40
Ez tényleg jó, és közben reggel-este 1 mg tiszta ascorbinsavat folyadékban meginni. Otthon mindig van, és amikor érzékelem, hogy kezdődne, azonnal elkezdem a kúrát. a c-vitamin tablettát nem ajánlom, mert sok benne az adalék- és vivőanyag.
2010. dec. 22. 15:29
Nekem is a teafaolaj jött be
2010. dec. 22. 15:25
Legjobb ha veszel egy hevizos kenőcsöt!Nekem az van,mert rám is kijön állandóan-a szám szélére!:S
7. Lolita63 (válaszként erre: 1. - Parepa)
2010. dec. 22. 15:25

Próbáld meg Teafa olajjal kenegetni.

Gyufaszálra vattát tegyél ,csöpögtesd rá és dörzsöld be.Nagyon jó!

2010. dec. 22. 15:22
Kristálycukor! Néhány kanállal megeszel, amikor érzed, hogy viszket, érzékeny, ki fog jönni. Ha már kint van, akkor is segít, nem sebesedik ki, visszahúzódik.
2010. dec. 22. 15:16

Egyszerű!:D

Én már rájöttem a tuti gyógymódra!

Himalájai sószappan. Bedörzsölöd vele naponta többször, nekem már egy fél nap alatt leszárítja!

2010. dec. 22. 15:14
Én jegelni szoktam!
2010. dec. 22. 15:12
én mindig lefekvés előtt bekenem fogkrémmel.Ha lehet ne mentholossal mert az nagyon csíp.Nagyon hamar le szokta szárítani.Legalábbis nekem ez bejön.
2010. dec. 22. 15:10
narancsmagolaj! osztálytársam nagyon herpeszes volt, bioboltokban lehet beszerezni, neki bevált. utána vett vmi készüléket, ami "leégeti"
2010. dec. 22. 15:09

Már próbáltam mindent, de nem használ neki se a herpesztapasz se a herpesz krém és már nagyon fáj meg kellemetlen is egyre jobban!

Valaki segítsen!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook