Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bárányhímlővel a levegőre fórum

Bárányhímlővel a levegőre (beszélgetős fórum)


2011. jan. 6. 14:03
A kisfiamon dec 29-én jöttek ki a pöttyök. Már nagyon szépen tisztul és minden pötty szépen varasodik. Mikor lehet újra közösségbe vinni?
2010. dec. 23. 06:21
köszönöm nektek, tegnap kimentünk a kisfiammal kicsit, nagyon örült neki :)
2010. dec. 22. 08:59

nyugottam kiviheted!!

a kistestvérem is most kapta el.ha esetleg attól is félsz hogy még fertőz én ugy tudom gogy csak lappangás időbe. és amugy az 1 kicsit sz.... ha nem jön ki rendesen mert akkor még egyszer el kell kapnia és nagyom korrba veszélyes.

én azt mondom inkább jöjön ki rajta rendesen!

2010. dec. 22. 07:09
Szerencsére a láz elkerülte, csak azért féltem, nehogy megfázzon, aztán ne jöjjön ki rendesen rajta és elkapja még egyszer.
2010. dec. 22. 06:59
Levegőre bármikor ki lehet vinni bárányhimlősen , ha nem lázas. Természetesen csak oda, ahol nem érintkezik más emberekkel. Nem játszótérre hanem saját kertbe.
2010. dec. 22. 06:52
Nyugodtan menjetek ki.....én is kivittem.....Már nem fertőz,és kell a friss levegő.De rétegesen öltöztesd!!!!!!!
2010. dec. 22. 06:23
Kisfiamon 1 hete kijöttek a pöttyök, azóta szépen bepörkösödött neki, nincsenek rajta újabb hólyagok. Mikor lehet kivinni őt a levegőre? Meg kell várni, míg a pörkök teljesen levállnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook