Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex és külső fórum

Szex és külső (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
99. 388b941089 (válaszként erre: 98. - 6fef80bd7d)
2014. ápr. 14. 21:01
Neked maniad a penz?
2014. ápr. 14. 19:58
+ pénz és autó. nem?
97. de Luca (válaszként erre: 96. - Intelligens)
2012. ápr. 6. 19:33
Mert a fiatal nők a kopaszságot az előrehaladott korral azonosítják. De ha jól sejtem és 35 éves vagy, akkor a hozzád illő korosztályt szerintem egyáltalán nem érdekli a hajkorona ilyen jellegű hiánya, maximum a haj ápolatlansága.
2012. ápr. 6. 19:17
Miért elutasító a fiatal nők többsége (nekem legalábbis úgy tűnik) az erősen ritkuló hajú fiatal férfiakkal szemben? Miféle előítélet vagy egyéb dolog lehet ennek a hátterében? Vagy egyszerűen csak jó magasak a kinézettel kapcsolatos igényeik?
2011. jan. 3. 23:47

szerintem is fontos a külsö pl én a megjelenését is nézem ápolt jól felvan öltözve nem túl szőrős...

mert lehet,hogy arca nem olyan helyes de ha kisugárzása rendben van... akkor a sex is szóba jöhet.

94. spinneli (válaszként erre: 93. - Basset)
2011. jan. 3. 22:15
szerintem lényeges a külső, ágyba elsősorban azzal bújik az ember, akit vonzónak találunk, jobb esetben persze nemcsak kivül, hanem belül is.
93. Basset (válaszként erre: 92. - Spinneli)
2011. jan. 3. 22:14
Hát, az NL-ban olvastam, szóval tuti...
92. spinneli (válaszként erre: 1. - Basset)
2011. jan. 3. 22:12

Ezt fogadjunk egy nő mondta.

:)

91. Basset (válaszként erre: 90. - Zsanci79)
2011. jan. 3. 21:58

Nem is, hogy kompenzálod a "kis melled", vagyis igen, de nem mással, hanem önmagaddal... (wazze, mé nem tudok fogalmazni, öcsém...?!)

Szóval ez az, szerintem, amit az első bejegyzésben írtam, amit a cikk is mond, hogy a jó szexben nem (csak?; egyáltalán?) az számít, ki hogy néz ki, hanem a lélek; mit mondasz, mit érzel, mit gondolsz (magadról és róla és az ő fejével magadról - ez is, szerintem tök fontos!).


És amit utoljára írtál is igaz!

90. zsanci79 (válaszként erre: 86. - Basset)
2011. jan. 3. 21:48

Én teljesen értem amit mondasz, mert én is így vagyok vele.

No nem vagyok pasi, és rondának sem tartom magam, de egy komplexusom van, hogy kicsi a mellem :( Ez eddig még egy pasimnál sem jelentett problémát:) Sőt, az egyik lepedőakrobata, "mindenkit megkapó" pasim ugyanezt mondta, amit Te, mikor mondtam hogy mennyire útálom, hogy kicsi a mellem. Erre Ő azt felelte, hogy egyáltalán nem érdekli (no nem azért mert a kis mellú nőket szeretné :D)mert százszorosan kompenzálom mással :) Annyira jól esett, és azóta valahogy már nem foglalkoztat ez a dolog, csak most kezd megint, hogy szingli lettem.....De remélem jön majd egy hasonló felfogású :)


Amúgy nekem az a pasi jó az ágyban aki nagyon gyengéd és nagyon állat is. Nem fejteném ki bővebben:))

89. 68cdf054fc (válaszként erre: 88. - E438349773)
2011. jan. 3. 20:54
dehogy volt neki undorito , csak onzo vot...
88. e438349773 (válaszként erre: 85. - Basset)
2011. jan. 3. 19:36
s amelyik pasi szerint a noi nemiszerv "undorito", az szeretkezzen farkas-tarsaival!
87. Basset (válaszként erre: 84. - 04e95f637a)
2011. jan. 3. 18:57

na, igen, de kinek mi a "helyes pasi, ugye"? :)

pl. részedről mi a helyzet a pocakkal? inkább legyen maci (nem medve!!!!) vagy inkább legyen kockás hasi? fontos, hogy legyen vastag bicepsze? szép feneke vagy combja...? vagy eleve szép feje - na, ez a legmeghatározhatatlanabb, nem? mert csak 12 éveseket érdekli a kék szem meg a szőke haj, 25 év körül már nem ez a mérvadó.

én, minél öregebb lettem/vagyok, annál inkább látom ezt változni, pl. 12 évesen ez érdekelt: kék szem, szőke haj, izmos test, most (32) fontosabb a HANG (???), a kéz állapota, hamarabb megnézem a felkarját, a combot, feneket... és fontos az öltözet és nagyon nagyon fontos, MIT (és hogyan) MOND VAGY TESZ...

86. Basset
2011. jan. 3. 18:52

egyébként szerintem (is?) az a jó az ágyban, aki önzetlen, de azért nem "rabszolga". akivel lehet beszélni, és aki beszél veled, vagy eleve "rávesz" arra, hogy megnyílj és beszélj előtte.

arra gondolok, és ez lehet, hogy tök sztereotípia, sőt, tuti, az, hogy aki nem "ájul el magától", vagyis tisztában van vele, hogy ő nem bredpit, az önzetlenebb, odafigyelőbb az ágyban, úgymond, azzal "kompenzálja", hogy randa, hogy örömet szerez... Na, értitek, mit akarok kinyökögni... :)

85. Basset (válaszként erre: 83. - E438349773)
2011. jan. 3. 18:49
na, ez amit leírtál, szerintem totál önzőség, nem? már ez az orál dolog... :S
2011. jan. 3. 18:30

Nah az igazság az,hogy nekem mindkettőben volt részem!Volt aki külsőleg tetszett,és jó volt vele,volt,hogy nem volt jó vele!


Volt egy olyan is,aki külsőre nem tetszett,mégis volt szex,és jó is volt!:)Ez merő véletlen volt,ha nem lettem volna rottyon nem kezdek vele!



Nekem rohadtul fontos,a külső!:)

2011. jan. 3. 18:24

1 jokepu ferfi azt kepzeli h te mar akkor elajulsz a gyonyortol ha csak radnez :D! s legtobbszor ok azok akik hencegnek. egy kevesbe jokepu pedig tudja h sok mas dolog is szamit.


szamomra mit jelent h "jo az agyban"? azt jelenti h foglalkozik velem (ha nem is szerelmes, legyen szo akar 1ejszakas kalandrol!), nem sieti el a dolgokat, nincsenek abszurd gatlasai. talalkoztam mar olyannal, aki szerint az oral szex "undorito", persze csak akkor ha o csinalja masnak. de ha neki csinaljak, az ok. nem utasitana vissza. nem az en partnerem volt hala istennek, de jelen voltam amikor ezt nyilatkozta :D. mi az undorito ebben, ha az illeto tiszta es apolt? nah az ilyenekbol nem kerek.

82. Basset (válaszként erre: 81. - E438349773)
2011. jan. 3. 17:34

na, ez is jó... mit jelent az, hogy "jó az ágyban"?

először ti, utána majd én mondom, nekem mi... :)

2011. jan. 3. 16:54
szex es kulso? hat nem is tudom... azt mondjak a jokepu pasik nem jok az agyban, mert azt hiszik hogy nincs szukseguk erre. egy kevesbe "szep" ferfi mindig jobban igyekszik! :)
80. Basset
2010. dec. 28. 15:23
Boka és Buék mindenkinek! :)
2010. dec. 24. 20:19
Boldog karácsonyt!
78. zsanci79 (válaszként erre: 13. - Basset)
2010. dec. 21. 22:32

Szia! Nekem volt már ilyen, a gyermekem apja, akivel 7 évet töltöttünk együtt.

Mi munkatársak voltunk, nem találkoztunk naponta, ő kint terepen dolgozott, én meg irodában.

Egyszer elkezdtünk beszélgetni. majd meglett a jogsim, elhívott, hogy menjünk vezetni. Aztán mentünk mindíg vezetni, mindíg megálltunk valahol, beszélgetünk, iszonyatosan jó humorú, nagy dumás pasi, de a külseje egyáltalán nem fogott meg. Tisztán emlékszem, én már éreztem, hogy tetszem neki, de én kerek perec megmondtam neki, hogy ne is számítson arra, hogy lesz valami köztünk, mert ő nem az esetem. csodálkoztam is magamon, mert igy telibe senkinek nem mondtam még.

Aztán beteg lettem, és 3 hétre táppénzre kerültem. Elmaradtak a talik, csak telefon...és akkor kezdtem érezni, hogy hiányzik...innentől kezdve úgy mentek a dolgok, ahogy a nagykönyvbe meg van írva. Életem szerelme (volt).

És a kémia nem működött mikor ismerkedtünk, és mégis a szerelem lángralobbant, és a sexuális életünk is, a lehető legszuperebb volt.

Amúgy meg a külseje nagyon sokat változott mellettem előnyére. Ezt meg is jegyezte mindenki. Nem igénytelen ember volt, hanem kicsit maradibb stílusú az öltözködésben.

ma már divatosabban öltözik mint én

77. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Basset)
2010. dec. 21. 21:59

mindenkinek más az ízlése, mindenkinek más tetszik, mindenkit más indít be...más az amikor csak egy-két alkalomra jössz össze vkivel, más az, amikor még fiatal az ember, más az amikor már együtt élsz vkivel 10 éve, szóval nincs általános szabály.

Főszabály viszont van: önbizalom, kisugárzás, igényesség, humorérzék, ízlésesség és nyert ügyetek van! ha ezek megvannak, kutyát nem érdekli, h milyen nagy a melled vagy milyen a feneked.


Az viszont tény, h egy nő minden esetben legyen igényes és csinos ha mondjuk nem nádszálvékony még akkor is!!!

76. Basset
2010. dec. 21. 21:59
kösz... :) szőrdoki... hehe... ez jó... :)
75. 68cdf054fc (válaszként erre: 72. - Basset)
2010. dec. 21. 21:52
szordoki.hu itt elolvashatod az arakat, es hogy mivel jar stb....
74. 68cdf054fc (válaszként erre: 71. - 00495ec28d)
2010. dec. 21. 21:51
Jo, de nekem nincs gyerekem meg erted:)))
73. 00495ec28d (válaszként erre: 70. - 68cdf054fc)
2010. dec. 21. 21:49
Igen.Tény és való,hogy egyszerűbb lenne ha nem kellene állandóan vakargatni lefelé...
72. Basset (válaszként erre: 70. - 68cdf054fc)
2010. dec. 21. 21:48
én is csak a lábamon, mert a többi nem készít ki (hónalj, bikinivonal). de ez nem fáj, vagy hogy csinálják?
71. 00495ec28d (válaszként erre: 69. - 68cdf054fc)
2010. dec. 21. 21:47

Köszi aranyos vagy!!!:-))


Hát amúgymeg Te sem panaszkodhatsz!!!:-)))

2010. dec. 21. 21:46
en megcsinalnam de csak a labamon, az kb.30000, mert azt nagyon unom.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook