Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol kaphatok kókuszzsírt? fórum

Hol kaphatok kókuszzsírt? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 21. 19:15

Köszönöm a sok hasznos választ!

A vásárcsarnokban azt a boltot ismerem is,de valahogy eszembe sem jutott!

11. emagdi
2010. dec. 21. 17:26

"bio"boltokban, ázsiai kajaboltokban, jobban ellátott élelmiszer üzletben (nem az üzletláncokra gondolok).

persze neten is tudsz rendelni, de nem olyan extra dolog ez, simán be lehet szerezni, főleg ha bp-en laksz.

2010. dec. 21. 16:27

[link]



Itt meg meg is lehet vásárolni a neten, házhoz is viszik elvileg. De szerintem meg is veheted amúgy is náluk.

2010. dec. 21. 16:25
Bp-en Vámház körúton a Csarnokban, alaksor - Ázsia Bt. -nél próbáld meg.
2010. dec. 21. 16:25

[link]


Ezt találtam a neten, itt van telefon szám is. Hívd fel, remélhetőleg meg is lesz hol tudsz venni.

2010. dec. 21. 16:22

Ezt már én is kerestem korábban.

Tesco, cora, auchan, lidl, penny, match, aldi, coop. ezekbe az üzletekbe nem is volt még sosem.


Szerintem is valami keleti boltban kellene megnézned ha lehet kapni netán. Vagy kínai vagy indiai boltban.

2010. dec. 21. 16:16
Azt nem tudom hol lehet venni, én barátnőmtől kaptam. Palacsintához, goffryhoz szoktam használni. Biztos, hogy margarinnal nem helyettesíthető, már csak az íze, szaga miatt sem.
2010. dec. 21. 16:12
A vásárcsarnok /szabadság híd pesti oldala/ alagsorában van egy nagyon jó keleti bolt, ott minden ilyesmit megkapsz. Megírnád privibe milyen süti az amihez ez kell, előre is köszönöm boldog karácsonyt mindnyájatoknak szeretettel Icamama
2010. dec. 21. 16:05
Az a baj,hogy már nem nagyon van időm rohangálni... gondolom nem dől össze a világ azért,ha véletlenül ramaval helyettesítem,ha holnap nem kapok kókusz zsírt nem igaz?
2010. dec. 21. 16:04
Szerintem keleti csemege üzletekben kaphatsz, nem tudom hol van ilyen pesten, de biztos rengeteg akad.
2010. dec. 21. 16:03

Szóval azt akartam írni,míg véletlenül el nem küldtem,hogy hol kaphatok kókusz zsírt??

Tesc.ban már néztem és nállunk nincs!

Karácsonyi sütibe kellene!

2010. dec. 21. 16:02
Segííítsééég!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook