Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én ezt nem így terveztem.., de berobbant az életembe Valaki! fórum

Én ezt nem így terveztem.., de berobbant az életembe Valaki! (beszélgetős fórum)


1 2 3
85. b59e85f65a (válaszként erre: 55. - Szitaszivárvány)
2011. jún. 8. 14:36
Pontosan.. igy van.. ket emberen all a vasar!!!!
2011. máj. 27. 18:02

igazad van

uttólag visszagondolva

nálunk is ez volt a baj

és persze az anyós

azt hiszem erről külön fórumot

lehetne nyitni

83. 92422a8764 (válaszként erre: 20. - 74740b7c7c)
2011. máj. 27. 17:27

Tudod a férjem egy fura szerzet. . azt hiszem nem tanították meg szeretni.


Ez nagyon durva ,ilyen és hasonló gondoltok vannak a fejemben mostanság:(

2011. máj. 27. 17:15

annak idején én is nyuszi voltam

a mai eszemmel mindent másképpen

csinálnék

81. Méh25 (válaszként erre: 80. - Hétfőreggel)
2011. jan. 21. 22:54
Érdekes olvasni egy férfiszemszögéből is a történetet. Én még csak az út kezdetén vagyok , mert csak eddig arra jöttem rá hogy a mi kapcsolatunk a párommal nem jó.Mondhatni kiszakadtam a burokból, de a menekülés még messze van, nagyon messze.Sok sok csata vár ránk, és ezeket a harcokat nekem kell megvívni, de 25évesen még nem tudom a módját , hogyan is nyerhetném meg a háborút.A párom elég erőszakos ember és félnem is kell tőle.De buta voltam neki adtam 7 évet az életemből és itt egy 4 éves kisfiú is aki közös gyermek.Így csak annyit mondanék hogy elismerésem azoknak a nőknek akik ki tudtak lépni.
80. hétfőreggel (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2010. dec. 31. 14:04

Kata!

Hasonló helyzetben hagytam én is a feleségem, mint ahogy téged a férjed...

Októberben kimondták a válást. (sajnos még együtt lakunk a vagyoni procedúra miatt)


DE!!!

Kissé nehezem dolgoztam fel a feleségem döntését. (Talán még fel se dolgoztam.) Viszont elengedtem, hadd menjen.

Ő épp egy éve mondta el, hogy van (volt) valakije. És bár úgy nézett ki, hogy elmondott mindent, ez, mint kiderült csak a jéghegy csúcsa volt. Egy év alatt rájöttem bizonyos dolgokra, a "kapcsolatunk"-kal kapcsolatban. 11 év és két gyerek után, viszont az egész eljárást nem tartottam tisztességesnek. Bár elismerem, hogy vak voltam és süket és benne ültem a biztonságban, holott a végén ezért már nem tettem semmit, de úgy érzem, hogy nem küzdött meg értem. Mi soha nem veszekedtünk. Ha baj volt, ahelyett, hogy a ring közepén összecsaptunk volna, a két sarokba vonultunk.

Amikor Ő "kétségbeesetten" szólt, azt is csendesen pityeregve tette... Ez nekem kevés volt, hogy észre vegyem a bajt.

Tessék elé állni és megfelelő vehemenciával küzdeni érte. Ha kell repüljenek a "..zdmegek" és a tányérok. Ha ez sem segít vágd hozzá, hogy van valakid. Ha ezt most megteszed és mégsem menti meg a kapcsolatod, akkor elmondhaod, hogy emelt fővel távozol, mert te mindent megpróbáltál.

Így a lelkiismereteddel is elszámolhatsz.

Egy biztos: te is boldog akarsz lenni, mint az én exnejem. :) Sokáig ne maradj ebben az űrben, mert felemészt téged. Sok sikert!

És egy boldogabb új évet! hétfőreggel

2010. dec. 28. 15:36

31 éve váltam el.a férjem megcsalt egy kis

csajjal.az én anyósom is olyan volt mint a tied

a fiaim nagyon kicsik voltak .

volt pár nehéz évem de talpra álltam

2rossz kapcsolat után a második 15 évig tartott

úgy döntöttem inkább egyedül élek mint egy rossz

kapcsolatban

78. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2010. dec. 28. 15:12
Hat ezekre a kerdesekre tenyleg csak Te tudhatod a valaszt !
2010. dec. 28. 15:08
Tamara!Eléggé átlátom a helyzetedet,együtt érzek veled,mert hasonlóban vagyok én is.Engem még nem bántott fizikailag a párom,de sok rosszat kaptam ,ezen kívül,sok feszültség,szeretetét soha nem mutatta ki,sokszor csúnyán,megalázóan beszélt velem mások előtt is ok nélkül,mindig minden voltam csak jó nem,elegem lett nekem is már,hiányzik a puszi,ölelés ,megértés,beszélgetések,szeretet,és jött egy 3. nálam is.És ott a pont,amit írt szitaszivárvány,55. hozzászólás,magunkra ismertem abban amit leírt.Én a napokban készülök kiszállni egy gyerekkel a 10 éves kapcsolatomból,de nem csak a 3. miatt,hanem magam miatt is,mert kínlódás az egész,megutáltam.Aki jött az életemben 1 éve avval úgy néz ki boldog leszek,elfogadott gyerekkel,imád,összhangban vagyunk,sok közös van bennünk,de én mérlegeltem ,ha vele sem sikerül akkor megbánom-e hogy egyedül maradok?nem ,mert ketten is jobb a gyerekkel ,mint egy rossz kapcsolat,viták,feszültség.Még azt hozzáteszem hogy a gyerekem apja soha nem jött velünk igazából sehova,séta,játszótér,elvan egyedül,nincs közös élmény és még a szüleimmel is csúnyán viselkedett,nem is járnak emiatt hozzánk évek óta.De ha már verés is van,akkor szerintem ki kell szállnod ebből,én azt tenném az biztos.Igazából neked kell döntened,és az is fenn áll hogy ha nem lépsz lehet hogy egy életen át azt is bánni fogod.Boldogsághoz joga van mindenkinek.Fél évig küzdöttem,mire rájöttem hogy lépek,ez volt a legnehezebb,a döntés.Sok sikert kívánok neked és jól dönts!!!!
76. B.Viki73 (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2010. dec. 28. 10:24

Szia Kata!

Elolvastam a történetedet, és csak annyit szeretnék Neked mondani, hogy ilyen életformáló döntésekben hallgass a szívedre, és kizárólag azt nézd, hogy Neked, illetve a kislányodnak mi a legjobb.

Én is hasonló helyzetben vagyok, talán ha lehet még egy kicsit rosszabban is. Nekem januárban lesz a válóperem, 16 év után válok el a férjemtől, van 3 gyerekem, és nincs senki aki mellettem állna. Se pasi, se szülő, senki. De én eldöntöttem, hogy ez nem élet, és nem akarok magamat felemésztve a boldogtalanságban élni, és pár év múlva mondjuk rákban meghalni...mert én hiszem, hogy a tartós boldogtalanságnak valami súlyos betegség lesz a végeredménye. Nagyon sokan félnek az egyedülléttől, a magánytól. Azt hiszem, hogy aki lelkileg rendben van, az nem fél, de egy rossz kapcsolatban élve sokkal magányosabb lehet valaki, mintha egyedül élne. Ráadásul azzal taktikázni, hogy azért nem válok el, mert akkor mi lesz velem egyedül, kevesebb lesz a pénzem stb...szerintem sokkal nagyobb bűn, mint egyszerűen befejezni azt, ami már nem megmenthető.

Én csak azt tudom javasolni, hogy ha valóban úgy látod, hogy ez nem működhet közöttetek, akkor lépd meg az első bátor lépést, és ha valóban eldöntötted, akkor csináld végig...

Ami még fontos, hogy soha ne egy harmadik miatt legyen vége egy kapcsolatnak...persze, ahol megjelenik a harmadik, ott már a gond jóval előtte felütötte a fejét azt gondolom...de ne csöbörből-vödörbe kerülj, ne egyik pasitól a másikig költözz, hanem, hagyd magad meghódítani. Nincs minden veszve, ne hagyd, hogy ilyenfajta gondolatok beférkőzzenek a fejedbe...hogy biztos nem kellek majd senkinek egy gyerekkel, meg hogy hogyan fogok megélni. Ha magadat nem köpöd szembe a buta döntésekkel, ha magadat tiszteled annyira, hogy a legjobbra törekszel magaddal szemben, akkor szépen idővel rendeződnek a dolgok, és boldog ember leszel, attól függetlenül, hogy párkapcsolatban élsz, vagy jelenleg szingli vagy. Én ebben hiszek.


Fel a fejjel, puszi


Viki

75. maya75
2010. dec. 28. 09:58

Amugy egy házasságban senki nem azt tervezi hogy más is közbe jöhet...de ha az a házasság nem müködik valamilyen okból akkor jön az a bizonyos valaki.....aki lehet jobb,de lehet rosszabb.....

remélem minden rendben lesz..kitartást kívánok neked tudom mit érzel..sajnos nehéz az biztos....

74. maya75 (válaszként erre: 13. - 74740b7c7c)
2010. dec. 28. 09:50
Szia!én is most irok ide először..csak azt akarom mondani hogy én 12év után váltam el,nekem is szar volt a házasságom ..de a részletekkel nem akarlak untatni...én is közben találkoztam valakivel de már a házasságnak a 11.évében...azota elváltam s azzal az emberrel élek azóta is annak már 3éve elmult..s született 1 kisfiunk is....tőle megkapok mind3en szeretetet,odafigyelést szerelmet..amit egy nő kivánhat mindent..azota tudom mi az igazi boldogság....én léptem a boldogtalanságból....:)
2010. dec. 22. 12:57

Szia Kata!

Hogy vagy..? Tegnap óta kicsit megnyugodtál?

72. Szabianyu (válaszként erre: 71. - Szabianyu)
2010. dec. 22. 07:35
ha Tamarára gondolsz írta hogy más írt a nevében!
71. Szabianyu (válaszként erre: 70. - Bettike2007)
2010. dec. 22. 07:31
ezt kinek írtad?
2010. dec. 21. 21:03
nincs itt házasság egy gyerek van az életében az öccse..otthon lakik csak a fórumjait kell elolvasni
2010. dec. 21. 20:48
Egyébként én is csak arra vágyom, hogy szerelmes lehessek, mint a nagyágyúúúúúúúúú!:))))))
68. Szabianyu (válaszként erre: 67. - Panka78)
2010. dec. 21. 16:29
na igen!
67. Panka78 (válaszként erre: 66. - Szabianyu)
2010. dec. 21. 16:26

..sokan nincsenek tiztában a kilépés, megcsalás miértjével..

-a nők többsége lelki indíttatásból teszi

-a férfiak többsége meg "lába közötti" indíttatásból

66. Szabianyu (válaszként erre: 59. - A14deb9047)
2010. dec. 21. 16:13
és te sem szültél minden férfinak gyereket igaz?csak akkor nincs baj ha a férfi lép ki?ha 1 nő akar az már rossz és megvethető érte?
2010. dec. 21. 15:58

Szerintem aki jó emberismerő, az gyorsan felfedezi, hogy mit tartogat(hat) neki a másik.

Most nem a régiről beszélek, hanem az újról.

A régi belekényelmesedett a helyzetébe, ezért nem is tesz semmit.

Hiszen mit lát?

..letojom, velem van.

..bunkó vagyok, velem van.

..nem törődök a családommal, velem van.

..megütöm, velem van..

Jéééé! Bármit csinálhatok, úgyis velem van, úgyis velem marad!

Hülye leszek energiákat fektetni ebbe az egészbe.

64. Jéghegy (válaszként erre: 63. - Szitaszivárvány)
2010. dec. 21. 15:51
Köszönöm:)))
63. szitaszivárvány (válaszként erre: 62. - Jéghegy)
2010. dec. 21. 15:50
ez egy nagyon jó gondolat!
2010. dec. 21. 15:48

Figyelj! Én azt mondom, hogy ez a fiú a lehető legjobbkor jött.

Nem azért, mert akkor most Neki kell "kimenteni", hanem azért, mert talán lökést, "segítséget" nyújthat.

Tudod miben?

..abban, hogy láthatod, lehet Téged szeretni, hogy tudsz szeretni, hogy nem jó az amiben élsz..

hogy lehetsz boldog!


Erősnek kell lenni, és bátornak.., és még, ha ez a fiú is "megfogja" a kezded, akkor még szerencsés is vagy.

Hidd el, hogy lehetsz még boldog.. akár ezzel az Új Fiúval is:)

Hidd el, hogy semmi nem történik véletlenül.. Ő most jött az életedbe, mert valamiért jönnie kellett:)

61. Jéghegy (válaszként erre: 60. - A14deb9047)
2010. dec. 21. 15:45
Írta, hogy "kölcsönkapta" a tagságot:)
60. a14deb9047 (válaszként erre: 50. - 74740b7c7c)
2010. dec. 21. 15:43
Bocsáss meg, de az oldalad szerint 19 éves vagy... Mea culpa... Nem bántani akarlak...
59. a14deb9047 (válaszként erre: 48. - Szabianyu)
2010. dec. 21. 15:41
Igen, voltam. És a 11 napos kisfiammal maradtam egyedül. A szüleim, különösen az édesanyám gondoskodtak rólunk. Elveszítettem mindent szó szerint. Ott álltam néhány hónap múlva egy szál ruhában, havi fizetéssel a zsebemben, egy táska gyermekruhával és az irataimmal 33 kilósan, 29 évesen.
58. szitaszivárvány (válaszként erre: 53. - 74740b7c7c)
2010. dec. 21. 15:37
ezér mondom, h ne miatta és ne hozzá költözz! csak menj el és hidd el hamarabb letisztulnak benned a dolgok, mint gondolnád.
2010. dec. 21. 15:36
ha engem megütne a férjem számomra nem lenne kérdés hogy váljak e!!!!!!!!!!!!!!
56. zsuzso100 (válaszként erre: 50. - 74740b7c7c)
2010. dec. 21. 15:36
Ha ez tényleg így van...menj minél előbb!!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook