Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amikor terhes lettél, és esetleg a párod nem örült ennek, mit tettél? fórum

Amikor terhes lettél, és esetleg a párod nem örült ennek, mit tettél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
82. d5ef6da91d (válaszként erre: 74. - Fókamama)
2010. dec. 21. 11:49
Ahogyan az anya is gondolkodhatott volna előre és védekezhetett volna hatékonyabban. Mindketten ugyanúgy felelősek.
81. fókamama (válaszként erre: 79. - Mgagi)
2010. dec. 21. 11:49
Anyósnak mi köze a gyerek vállaláshoz?
80. Sly001 (válaszként erre: 75. - Anyuccci)
2010. dec. 21. 11:47

Én is ezt mondom,hogy ha választani kell,akkor csakis a gyerek,nem pedig az apa(vagy anyós)akarata.

Olvassátok el az én történetemet is,a naplóm legelején.Nálunk az anyóssal volt gond,amikor terhes lettem.Próbálta a páromat elszakítani tőlünk.De azóta minden helyrejött,és büszke,boldog apuka.6 éves a kisfiunk.

79. mgagi
2010. dec. 21. 11:47
Anyósomnak megmondtuk, hogy Verának egyébként is szerettünk volna egy tesót. Több nem lesz.
78. mgagi (válaszként erre: 77. - Fókamama)
2010. dec. 21. 11:46
egyetértek.
77. fókamama (válaszként erre: 68. - Baby0309)
2010. dec. 21. 11:44

Ha megvan a megfelelő érzelmi alap, a kölcsönös szeretet tisztelet nálatok,akkor megoldjátok ezt is.

Persze nem mindegy milyen a kimenetele.

Sok sikert kívánok,és,hogy sikerüljön úgy dönteni,hogy mindnyájatoknak jó legyen.

76. d5ef6da91d (válaszként erre: 73. - Sly001)
2010. dec. 21. 11:43

Ezt nem értem én sem: nem beszélnek róla, a hülye egyedül sem jut el addig, hogy a saját bőrét viszi a vásárra, ha terhes lesz.

Aztán persze az lesz és jön a sírás, hogy jajj, nem akarja a gyerekét a mocsok meg a támogató-kórus, hogy igazad van, az egy szemét. Aztán majd nem fizeti a gyerektartást.


Nők vagyunk, ha teherbe esünk, ami testünkben zajlanak a változások vagy az abortusz. Mi leszünk hozzákötve a gyerekhez, nem az apja. HA egy nő nem akar gyereket, akkor használjon óvszert és szedjen tablettát, de minimum, mert végső soron nekünk kell végig csinálni a szülést vagy az abortuszt.

2010. dec. 21. 11:41

Sziasztok!

Nem olvasok végig,csak leírom az én tapasztalatomat!

Szóval,a kislányom vérszerinti apja finoman szólva nem örült.Amikor kiderült hogy terhes vagyok közölte hogy elvetetjük.Meg sem kérdezte hogy én mit gondolok.Én mondtam Neki hogy ez az én testem!!!!

És hogy ÉN megtartom ő meg mehet ahová akar!!!!

Anyukámék mellettem voltak.A szülésre kb 10percre ugrott be,mondta hogy ő ezt nem bírja és elment.

A kislány nem volt egy éves mikor elhagytam,mert rengeteget veszekedtünk a gyerek születése után meg már tetlegesség is volt....

Októberben vissza költöztem anyuékhoz a gyerekkel decemberben megismertem a mostani férjemet!

MOst leszünk 6 éve együtt és van két közös fiunk is.A kis lányt sajátja ként szereti és ő nem is tudja hogy apa nem a vérszerinti apja.

Róla 4 éve semmit sem tudunk gyerek tartást nem fizet,de nem is érdekel,örülök hogy megszabadultam tőle.

Nagyon jól el vagyunk így öten és nem bántam meg hogy akkor megszültem a kislányt!!!

74. fókamama (válaszként erre: 57. - 211d16142a)
2010. dec. 21. 11:40

Hát szerencsére nem voltam még ebbe a helyzetbe,nem is szeretnék.De nem jelenthetem ki,hogy nem is leszek,az élet néha tartogat meglepetéseket,pláne azoknak akik nagyon vaskalaposak.

Mi mindhárom gyerekünket terveztük,és nem is szeretnénk többet.Mi is előre megbeszéltük ezt a témát is.Ha most terhes lennék véletlenül,nehéz helyzetbe lennénk,pláne én.Abban az egyben biztos vagyok 100%-ig,hogy a férjem sosem küldene abortuszra akaratom ellenére.Viszont én sem szeretnék már szülni.Mi megoldanánk közösen azt tudom.

De nem vagyunk egyformák,a kapcsolataink sem azok amint látszik.Ő most nagyon nehéz helyzetbe van,és nem hinném,hogy az tanács neki,hogy mit kellett volna tenni a terhesség ellen....ez csupán okoskodás,rosszindulat!

És amennyire igaz az,hogy ráerőltetni sem etikus senkire egy gyereket,annyira igaz az is,hogy megöletni sem az azzal aki nem akarja!

Ha semmi képen nem akarta az apa,akkor tényleg gondolkodott volna előre,védekezett volna hatékonyabban!Az anyja vállalná ha már a hasába van.

A kérdésedre pedig,:"Ti mit szólnátok, ha megbeszélitek, hogy nem szeretnétek több gyereket, de a férjed minden együttlétnél ragaszkodna hozzá, hogy óvszert használjatok, mert hátha át akarod verni?"

Én egy ilyen férjjel nem élnék már együtt,akivel ekkora a bizalom tisztelet szeretet egymás iránt!

73. Sly001 (válaszként erre: 72. - D5ef6da91d)
2010. dec. 21. 11:40
Ebben egyetértek,sok hülye nő van,aki nem védekezik.
72. d5ef6da91d (válaszként erre: 64. - Sly001)
2010. dec. 21. 11:36

Én nem védem a pasikat vagy a nőket általában.


Én feltételezem, hogy mivel a topicindító azt írta, hogy a férjével megbeszélték, hogy nem kell most gyerek, azt is megbeszélték, mint tartós kapcsolatban élő egyenrangú felek, hogy hogyan védekeznek.


Az meg, hogy egy pasi azt gondolja, hogy a védekezés a nő dolga, hülyeség. Amelyik nő védekezés nélkül lefekszik egy pasival, az hülye. nagyon.

71. kisj (válaszként erre: 67. - Kisj)
2010. dec. 21. 11:35
kéretlenül
2010. dec. 21. 11:35

A fórum indítótól kérdezném!!

Mennyi idős terhes vagy most és a párod mennyi ideje tudja?

69. 211d16142a (válaszként erre: 65. - Mgagi)
2010. dec. 21. 11:35
persze hogy szereti, minden férfi szereti a saját gyerekét, ez nem is volt kérdés.
68. Baby0309 (válaszként erre: 54. - Fókamama)
2010. dec. 21. 11:34

Na ez az,ami nálam nehéz,hogy a lelki teher részét hogy viselném a jövőben?

Én nem erőltetek az apukára semmit!!! Egyáltalán. Csak elmondtam neki az érzéseimet ezzel kapcsolatban. Jelenleg nem értünk egyet,de nem várok el tőle semmit,mert megértem az ő oldalát is. Ezt nem egyszer mondtam is neki. Azért remélem kialakul a helyzet és túl leszünk ezen is,mint sok máson. Én nagyon szeretem őt és tudom,h ő is szeret engem. Megfogjuk oldani,csak most kicsit nehéz. Köszönöm a hsz-kat :)

67. kisj (válaszként erre: 64. - Sly001)
2010. dec. 21. 11:34
Szerintem meg a férfiakat igenis védeni kell az olyan nőktől, akik váratlanul és kértelenül a nyakukba pottyantanak egy gyereket.
66. 211d16142a (válaszként erre: 64. - Sly001)
2010. dec. 21. 11:34

Ez a pasi soha többet nem fog megbízni ebben a nőben. Úgy meg elég nehéz családban élni és nevelni két kicsi gyereket.

De örülhetsz, mert most megtanulta szegény, hogy jobb, ha nem szexel, nehogy megszülessen mégegy gyermek, akit ő nem akart.

És nem ilyenek a férfiak.

65. mgagi
2010. dec. 21. 11:33
41. hsz-ban leírtam, hogy attól függetlenül, hogy elsőre nem örült a párom most nagyon szereti.
64. Sly001 (válaszként erre: 55. - D5ef6da91d)
2010. dec. 21. 11:32
Tudod,ha a pasi ennyire nem akar gyereket,akkor ne szexeljen.Ha szexel,akkor meg vállalja a felelősséget,vagy védekezzen rendesen.Sokan tojnak az egészre,az gondolják,hogy ez a nő dolga.Aztán ha gond van,akkor meg hárítanak.Sajnos ilyenek a férfiak.Akkor sem gondolkodnak ésszel,ha már egyszer megszívták.Úgyhogy ne védd Őket ennyire.
63. mgagi (válaszként erre: 60. - 211d16142a)
2010. dec. 21. 11:31
egyáltalán nem.
62. d5ef6da91d (válaszként erre: 56. - Sly001)
2010. dec. 21. 11:31

Én nem ítélkezem senki felett.


Személyeskedés nélkül az a véleményem, hogy a gyerek nem játékszer, azt nem lehet ráerőltetni senkire és olyan kapcsolatba kell születnie, ahol mindent megkap, erkölcsileg, anyagilag és érzelmileg is.


Mert a gyereknek nem csak megszületni van joga, hanem a születése után is joga van a minden szempontból teljes élethez.

61. d5ef6da91d (válaszként erre: 54. - Fókamama)
2010. dec. 21. 11:29

Ja és ha már alpári stílusban személyeskedés az megy, akkor válaszolj nekem: mi nem tetszett a 44-es hszemben?

Az, hogy felelősséggel kell nemi életet élni, az, hogy nem lehet bárkinek bármennyi gyereket a nyakába varrni vagy a védekezés fontossága?

60. 211d16142a (válaszként erre: 58. - Mgagi)
2010. dec. 21. 11:29
A megoldás ezek szerint tönkre tenni mind a négyük életét.
59. d5ef6da91d (válaszként erre: 54. - Fókamama)
2010. dec. 21. 11:28

Ne személyeskedj, hanem inkább használd az eszedet.


Aki nem akar terhes lenni, az tegyen meg MINDENT, hogy ne legyen az és minimum 2 fogamzásgátló módszert használjon EGYIDŐBEN.


Aki gondolkodik, az nem terhesség esetén áll neki sírni, hogy jajjaj, abortusz, hanem húzzon gumit és szedjen tablettát egyszerre, ez a minimum.


Az meg, hogy én "hogyan megyek abortuszra", ahhoz neked semmi közöd a világon

58. mgagi
2010. dec. 21. 11:26
Ha még szerettek volna babát, és most jött attól függetlenül, hogy későbbre tervezték, nem megoldás elvetetni. Ha már nem terveztek volna babát akkor megérteném ha azt mondja inkább abortusz.
57. 211d16142a (válaszként erre: 53. - Fókamama)
2010. dec. 21. 11:26
Ti mit szólnátok, ha megbeszélitek, hogy nem szeretnétek több gyereket, de a férjed minden együttlétnél ragaszkodna hozzá, hogy óvszert használjatok, mert hátha át akarod verni?
56. Sly001 (válaszként erre: 50. - D5ef6da91d)
2010. dec. 21. 11:26
Sajnos ezt nem sokan mondhatják el a mai világban.Sok a bizonytalan kapcsolat,a hűtlen férfi,és nő.Örülj ennek,de fogadd el,hogy mások más életet élnek,és másképp gondolkodnak.Ezért nem lehet senki elítélni.
55. d5ef6da91d (válaszként erre: 51. - Sly001)
2010. dec. 21. 11:26

De, kijelentheti bárki, hogy nem kell neki gyerek, mert a szex nem egyenlő azzal, hogy meglepetésszerűen bármikor hozzám vághatnak egy gyereket.

ha megállapodtak, hogy nem kell gyerek, akkor minimum kombinálni kell 2 módszert és így gyakorlatilag 0 az esélye annak, hogy terhes legyen valaki.

Ezt felnőtt embereknek tudniuk kellene.

54. fókamama (válaszként erre: 44. - D5ef6da91d)
2010. dec. 21. 11:25

Ehhez a hsz-hoz csak gratulálni lehet....

Egyébként te is és bárki más is teherbe eshet akkor is ha nem tervezte.

Csak lehet,hogy te könnyedén mész abortuszra,amíg ez másnak óriási lelki teher,képtelen megtenni.

53. fókamama (válaszként erre: 42. - Kisj)
2010. dec. 21. 11:23
Én is erről írok...Meg arról,hogy ez nem csak a nő dolga!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook